Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Léky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
XXL
Anonymní





PříspěvekZaslal: st březen 29, 2006 11:38 am    Předmět: Citovat

Naprosty souhlas.


Anonymous napsal:
S tou vulí je to trošku problém. Já mám pocit, že právě čím víc chci mluvit plynule, tak tím víc jsem na to pak soustředěný a tím víc pak zadrhávám. Poslední dobou používám vuli spíš k tomu, abych překonal se vztyčenou hlavou nepodaoené situace a abych si z toho nic nedělal. Nevím, jestli to je zrovna tím, ale od té doby, co se o to snažím, tak jednak hodně vzrostla moje spokojenost se sebou samým a následni se zlepšila i samotná řeč. Jinak, věřím, že se dá najít řešení , ale to řešení podle mi musí vyplynout s pochopení sebe samého a svého absurdního problému, který je tak absurdní, že ho žádný doktor nemuže pochopit místo mi. Ale i tak je dá dělat spousta věcí i s vadou řeči, ne?
Návrat nahoru
29A
Anonymní





PříspěvekZaslal: st březen 29, 2006 2:40 pm    Předmět: Citovat

Uz se podarilo spojit a donutit spolupracovat neurony s tranzistory, ale koktavost a pricinu se jeste nepodarilo poradne prozkoumat... Sad
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2006 7:35 am    Předmět: Citovat

lidičky, před časem jsem se ptal, zda někdo nemá zkušenost s tím Drozdou - jeho "neurologosterapií". někdo se neozval. též jsem se zase koukal na jeho stránky a to, co píše, vypadá zázraeni - 100% uzdravení apod. Jenom je mi divný, že neznám někoho, kdo to podstoupil. Jinak je jeho dikce dost arogantní, což mne odpuzuje. Ale kdybych znal někoho, komu pomohl, možná bych to zkusil. Zbyněk.
Návrat nahoru
29A
Anonymní





PříspěvekZaslal: so duben 01, 2006 2:30 pm    Předmět: Citovat

http://technet.idnes.cz/sw_internet.asp?r=sw_internet&c=A040318_5254232_sw_internet
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 1:43 pm    Předmět: Citovat

Já se teda osobně bojim všech stoprocentních řešení, zní to jako z teleshoppingu...
Návrat nahoru
jay
Anonymní





PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 4:59 pm    Předmět: Citovat

čau lidi,včera jsem kápnul na tyhle stránky a fakt mi ty fora baví,směju se jak blázen...většina z Vás má stejný myšlenky jako já...
osobně si myslim,že léky to asi nevyřešej...s koktáním mám taky problém,měl jsem období kdy to bylo téměř dobrý a né kvůli lékum...já jsem v pohodě když na to nemyslim...jakmyle na to myslim tak se užíram a je to horší a horší....občas zkouším nějaké dechová cvičení a mýslím,že to je cesta....Myslim si,že by nám všem(koktajícím prospělo nechat se zavřít minimálně na rok v nějakym šhaolinskym klášteoe,meditovat,nosit vidra z vodou,mlátit pistí do zdi a tak....,ale neni to jistý,možná by to někoho tak rozhodilo a psychicky poznamenalo,že by přestal mluvit úplně....ha ha ha
Návrat nahoru
jay
Anonymní





PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 5:09 pm    Předmět: Citovat

taky si myslim,že je dobrý něco dělat...nějak sport a získat sebevědomí...
nejhorší je se tim nechat užírat...
Ale léky nedoporučuju,nemam s tim zkušenosti,podle mi to člověku muže jen uškodit....můj lék je dát si 1-2 piva,pak to někdy bejvá téměř dobrý.Po více kouscích se však efekt začíná měnit,řeč zamrzá.
někdo tady psal,že mu pomáhá extáze a tráva...no nevim,to taky asi nebude řešení. Very Happy
Návrat nahoru
jay
Anonymní





PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 5:16 pm    Předmět: Citovat

jo .....ještě vtip
Potká koktavej typa,kterej má jednu nohu delší než druhou a oiká:vvim jak mmuže chodit normálně,s tou kratší nohou choi po obrubníku a s tou delší po silněci.typ:jo,dík,já ti taky poradim-drž hubu.


tenhle vtip mi řekl před lety jeden starší kamarád,ačkoliv mi ujistil,že to neni nic proti mi,docela mi nasral..... Razz
Návrat nahoru
jay
Anonymní





PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 5:16 pm    Předmět: Citovat

ale možná na tom něco bude....držte všichni hubu
Návrat nahoru
Prox



Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 5:56 pm    Předmět: Citovat

jste kru?áci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127