Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Psaní pouze pro registrované
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Web
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
modroočka



Založen: 26.3.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Velkomisto

PříspěvekZaslal: st duben 04, 2007 4:08 pm    Předmět: Citovat

No, víš Lucko, já věřím, že všichni nehledají jen ty "krásné a dokonalé" protějšky. Já to beru tak, že lásku chce v životě i ten, kdo má třeba potíže s mluvením, ten, kdo kulhá, nevidí, neslyší, nebo má jakýkoliv jiný "problém". Já si myslím, že je podstatné, co má člověk uvnitř a ne jaký je navenek. A všem balbutikum chci říct, že pokud vás někdo nedokáže mít rád i s tím, jak mluvíte, tak vám nestojí za povšimnutí, natož za trápení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luckyna20



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: st duben 04, 2007 6:10 pm    Předmět: Citovat

Tak v tom s tebou souhlasím,bohužel jsou ale mezi náma takoví,kteří si myslí že koktání je stejné jako když třeba nikomu chybí nějaká část těla...nedávno jsem se s takovým člověkem potkala a šíleni mi zkritozoval můj vztah s mým přítelem,který koktá a věř mi,že se mi to setkání ani trochu nelíbilo,sice takový problém nemám,ale štvalo mi že ho ani nezná a hned kritizuje s jakým člověkem sem se to dala dohromady,ale poslala jsem ho někam a nelituju toho protože si zasloužil aby ho konečně někdo poslal někam....ale i tak nevymluvíš nikomu,že je balbutik zcela normální člověk.Ale věřím že nás kterým nevadí,že mezi náma takoví jsou a kteří dokonce s nějakým koktavým chodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Web Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127