Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Psaní pouze pro registrované
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Web
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bodyia
Site Admin


Založen: 24.9.2005
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 08, 2006 11:20 am    Předmět: Psaní pouze pro registrované Citovat

Z důvodu spamových útoku na tento server jsem byl nucen umožnit právo psaní příspěvku pouze registrovaným uživatelum. věřím, že to nikomu nezpůsobí komplikace a díky za pochopení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Perlinka



Založen: 10.9.2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Ostrava-Poruba

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 3:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky,chtěla bych také něco málo přispi do téhle diskuze.Mi je 21,zadrhávám se vřeči od 5-ti let.Nemyslím zadrhávání co dvacátém slově,ale myslím tím to nesnesitelné koktání,kde se zadrhnu co na druhém slově.Kdo má stejný problém,ví o čem mluvím..Myslím že tento problém představuje problém i pro navázání vztahu,někdy jsem žádný opravdový neměla,ale už mi to začíná štvát!Vždy na každé shuzce co jsem měla,viděla jsem na klukovi(který nezadrhával)že se mi v duchu posmívá a že by nejraději zmizel..a já v tu chvíli taky..Moc mi to trápí...Potřebuji někoho koho bych měla ráda,měla oporu a porozumění,samozřejmě oboustraně!Pokud by se zde našel nějaký volný kluk,který má podobný problém,byla bych moc ráda kdyby mi napsal,nejlépe Ostrava a okolí.Mé tel e.732 202 772(sms).předem moc díky za napsání!Jo a ještě něco bych chtěla napsat,souhlasím tady s jedním elovíekem,který tady psal,že ten co nezadrhává,má opravdu velké štěstí, a to je pravda!Neví jaký je to nepříjemný pocit,když se ti někdo za to posmívá a tak..,a přitom za to nemužem.Co já bych za to dala,abych nezadrhávala..mějte se,Lenea Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zbyněk Lesák



Založen: 14.9.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne září 17, 2006 9:13 pm    Předmět: Na webu je hrozný bordel Citovat

někdy v minulém roce jsem narazil na web balbutické komunity, který mne velmi zaujal, jsa taky starým balbutikem. začal jsem tam i občas něco psát a docela jsem se setkal s porozumniním u některých přispívatelu. Zamioil jsem se na konkrétní metody, studoval jsem ruzné prameny (např."Air flow technique" od M.Schwartze a ptal jsem se na zkušenosti ostatních. Poté, co se režim změnil na povinnou registraci, jsem se odmleel, odrazen tím. Nakonec jsem se teda i zaregistroval. Mezitím jsem zjistil, že je web zcela nepoehledný, mnohokrát dublovaná témata a strašný bordel ve všem. udělejte s tím něco !!! ať je témat miň, nejsou dublovaná apod. Všiml jsem si také, že mnoho dřívijších lidí, s kterými jsem si na tomto fóru vymiooval názory, už to taky vzdalo. Je to škoda. Taky se mi stalo, že jsem hned po registraci napsal příspěvek, ten se však vůbec neobjevil. Je to záhada, bordel či snad cenzura ??? Kdo to vlastně organizuje ?? Je mi jasné, že to není nic výdileeného, spíš dobrá vule. přesto by měla být zachována aspoň úroveo nadšených amatéru. Zbyněk.
_________________
Zbyněk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jay



Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: ne září 17, 2006 11:05 pm    Předmět: Citovat

ahoj.nezdá se mi,že tu je bordel...spíš nuda....někdo sem nechodí...a registrace neni nic co odradí balbutika... Very Happy
spíš sem taky Zbynku chod častiji a přispij do diskuzí.
zatim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prox



Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po září 18, 2006 11:47 am    Předmět: ProX Citovat

Vypada to blede. někdo nepise a někdo nereaguje, kdyz uz je nejaky novy prispevek tak je to jen par nepodstatnych vet. Vsichni uz asi prestali verit, ze by jim tenhle web mohl nejak pomoci, ale to je skoda. Meli bychom usporadat nejaka setkani, treba i pravidelna, protoze takhle jsme sice v komunite, ale zas akorat schovani za monitorem. Slecne Perlince bych rad pomohl nebo spis se s ni setkal, ale vzdalenost mezi nasimi domovy je kruta. Ale registrace se někdo nebojte, cim věc nas tady bude zaregistrovanych a evidovanych tak tim je prece vetsi sance ze najdeme nekoho v nasem okoli s podobnym problemem, ktery pak spolecne mame sanci vyresit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jay



Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st září 20, 2006 7:23 pm    Předmět: Citovat

prox má naprostou pravdu...neuzavírejte se do sebe....chtěl bych jít na nějakej balbutickej sraz...je to o psychice a chce to uvolnit to napětí.......... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 1:08 am    Předmět: Citovat

Ahojte som tu novy. Zajakavam sa od ranneho detstva. Mam 26 rokov, byvam v Bratislave i ked momentalne pracujem v Manchestri. Ako kazdy snazim sa s tymto nasim probelmom bojovat. Skusal som uz dost vela metod
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 7:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Ico, pozdravuj v Británii. Držím palce, ať najdeš tu pravou metodu, která Ti bude maximálně vyhovovat. JJ, život je boj, tak do toho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin



Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 36
Bydliště: Havíoov

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 9:09 pm    Předmět: Citovat

čest lidi,sem rád,že si tyto stránky čte někdo i v Británii,je to dobrý pocit pro všechny,holt my balbutici jsme na celém světě,tak bojujme ,protože život za to stojí Exclamation Laughing Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luckyna20



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 8:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj jsem jedna z těch,které koktání nepotkalo,ale mám přítele,který tímto problémem trpí...tímto mu chci poděkovat za to,že mi o vaši komunitě řekl,jelikož jsem toho o vás moc neviděla..Jsem ráda,že sem vás navštívila..a všem balbutikum přeji aby si veškeré hloupé výsmišky a narážky úplně ignorovali!Protože i mimo takových posměváčku jsou mezi ostatními i hodné holky a hodní kluci.kteří koktání berou vážně a nevadí jim to!Myslím si že by jste se neměli bát komunikovat,protože jste zcela normální,mnohdy i lepší,lidičky než ostatní!Ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 9:34 pm    Předmět: Citovat

Smile Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
modroočka



Založen: 26.3.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Velkomisto

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2007 5:27 pm    Předmět: Citovat

Mám přítele, který taky v řeči zadrhává, zvlášť když je rozeilený nebo nervózní. někdy má problém vyslovit i zájméno "to", s delšími nebo složitějšími slovy má větší problém. Ale záleží na okolnostech, za kterých mluví. Když mluví pomalu, je to lepší, ale jak začne mluvit rychleji, je to horší. Ale je zvláštní, že když někdy přemýšlí nahlas a mluví tím pádem jakoby sám se sebou, nezadrhne se. Je fakt, že já s tím problém nemám, někdo nejsme dokonalí, že? A pro vztah dvou lidí je tohle podle mi nepodstatné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luckyna20



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 9:43 am    Předmět: Citovat

Ahoj,taky si myslím že nezaléží na tom jestli partner koktá nebo ne...Mi to taky nevadí,protože ho mám ráda takového jaký je.A jsem moc ráda,že nejsem sama která nekoktá a nevadí jí že její přítel ano.mějte se hezky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
modroočka



Založen: 26.3.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Velkomisto

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 4:06 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Lucky, já si myslím, že je nás takových víc, co tyhle "blbosti" neřešíme. Je to pro mi stejně důležité, jako to, jestli má můj přítel oči hnidé nebo modré. Je to fuk, záleží na povaze. mně osobně na lidech vadí charakterové vady, ty ostatní jsou o něčem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luckyna20



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 3:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Modrooeko,no já doufám,že je nás víc,ale sama víš,že na tomto světě vládne spíš krása než inteligence.A to je docela škoda,že?Snad se to jednou změní.A všichni ostatní se mějte fajn!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Web Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127