Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Logoped a cvičení v terénu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Cvičili jste někdy s logopedem v reálných situacích a pomohlo vám to?
Ano, cvičil jsem s logopedem v reálných situacích a pomohlo mi to.
100%
 100%  [ 1 ]
Ano, cvičil jsem s logopedem v reálných situacích a nepomohlo mi to.
0%
 0%  [ 0 ]
Nikdy jsem nebyl s logopedem mimo jeho kancelář a nepotřebuji to.
0%
 0%  [ 0 ]
Nikdy jsem nebyl s logopedem mimo jeho kancelář, ale rád bych vyzkoušel cvičení v reálných situacích.
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 1

Autor Zpráva
adam



Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2015 9:16 pm    Předmět: Logoped a cvičení v terénu Citovat

Ahoj, rád bych se vás optal na váš názor ohledně logopedických cvičení v terénu - v reálných situacích. Smile

Zřejmě jsme všichni zažili klasická cvičení v logopedické kanceláři, kde s námi logoped prováděl všelijaké cviky, metody atd. Přiznám se, že mám asi nějakou divnou povahu. Všechna tahle cvičení mi přišla hned v průběhu cvičení nebo zpětně více méně zbytečná a neúčinná. Rolling Eyes Člověk vyšel ven z ordinace, chtěl si koupit rohlíky, 20 deka šunky a lístek na vlak a ... a dál už to všichni zřejmě dobře známe. Mad

Naštěstí sem narazil na hodnou paní logopedku, pro kterou nebyl problém vytáhnout paty z kanceláře a jít se se mnou projít ven. Už jen to, že jsem byl venku, v prostředí, kde se denně pohybuji a nemusel jsem se bát mluvit a zadrhávat se na mě působilo lépe než X hodin v logopedické kanceláři ... Rád bych se v tomto ještě s paní logopedkou posunul a šel s ní do reálných situací typu: nákup v obchodě, objednání lístku na vlak, oslovení cizího člověka na ulici apod.

A teď už se dostávám k tomu, proč to všechno píši: Chci se optat, jestli jste také byli někdy takto s logopedem venku/v reálných situacích a jestli vám to případně pomohlo více/méně než klasická logopedická cvičení u logopeda v kanceláři. Docela mě tohle zajímá, takže jsem ještě vytvořil hlasování (nad tímto příspěvkem) a budu rád, když zatrhnete jednu z možností.

Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127