Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Brigáda, práce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út září 22, 2015 4:45 pm    Předmět: Citovat

A nenasla by sa tu nejaka pekna baba z Bratislavy a kludne nemusi ani koktat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
adam



Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2015 2:27 pm    Předmět: Citovat

tomáš napsal:
A jak si sháníš práci?Taky dělám na živnosťák,myslím že v oboru celkem slušně,ale problém je komunikace se zákazníkem..Telefony,jednání,většinou i koordinace s dalšíma řemeslama,kdy ti jen předají tel. číslo aby ses s nima domluvil atd..Je to docela boj a stres


Sháním jak se dá: Telefony, maily, doporučení, reference - ty samozřejmě fungují nejlépe. Naštěstí mi nyní už nedělá velký problém telefonovat. Někde jsem to tu popisoval, jak jsem trénoval s diktafonem Smile A když se z telefonátu nějak moc zadrhnu, tak umím elegantně svést na výpadek nebo že nebyl signál Very Happy

mh napsal:

To ti už fakt přesně neodcituju.. Laughing Ale něco ve smyslu: "Dobrý den, hned na úvod mám jednu otázku. Jde o to, že když jsem ve stresu, tak zadrhávám. Vnímáte to jako problém?"


Tohle je super!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ItsM



Založen: 28.6.2015
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po září 28, 2015 1:29 pm    Předmět: Pohovor Citovat

Já právě prožívám nejhorší rok.. čekají mě absolutoria, dělám absolventku, chodím na konzultace a nejhorší je to, že se nemůžu vyžvýknout.. Každý mě má podle toho jak na mě čumí za blbečka a hrozně mě to štve :/ lidi, co mluví normálně dělají vědu z tolika blbostí ohledně řeči.. já musím vymýšlet různé výhybky, abych se vůbec domluvil Very Happy Hodně lidí mi radí, že mám pracovat mimo kontakt s lidma.. ale proč? jsem taky člověk a nechci být někde zavřený jen proto, že blbě mluvím.. tento rok skončí a potom přijde ta nejhorší část - pohovory, shánění bytu, osamostatnění se.. nejhorší je, že nemám skoro žádné kontakty, protože málokdo se chce seznamovat s člověkem, který se zadrhá.. je to smutné, ale ze zkušenosti vím, že to tak je :/ fakt mě zajímá jak toto dopadne a kde příští rok skončím..

Jinak jsem taky z Brna, tak pokud chcete někam zajít, budu rád.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mh



Založen: 19.8.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 8:27 am    Předmět: Re: Pohovor Citovat

ItsM napsal:
Jinak jsem taky z Brna, tak pokud chcete někam zajít, budu rád.. Smile


Včera jsme byli dvě hodinky na pivu s jendakaf a bylo to fajn... Smile Jestli máš rád deskovky, tak bychom mohli zajít něco zahrát. Ve třech to už smysl má. http://cajovnazazrcadlem.cz/nabidka/deskove-hry-na-hrani/

Pokud ne, hospoda to jistí... Jendakaf říkal, že by s někým dalším zašel klidně taky. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jendakaf



Založen: 10.9.2015
Příspěvky: 10
Bydliště: Zlín, Brno

PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 9:31 am    Předmět: Citovat

Ano můžeme se sejít i ve větším počtu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Benja



Založen: 30.5.2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2016 12:49 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
tak se taky přidám se zkušenostmi. Je mi 23 let a studuji elektro na ZČU v Plzni.
Před pár měsící jsem posílal životopis do Siemensu na brigádu určenou pro vysokoškoláky v oboru energetika(přesně můj studovaný obor). Po té co jsem poslal mail s CV jsem ani nedoufal že se mi někdo ozve, natož tak rychle, hned další den ráno byl nečekaný telefonát. Personální oddělení je v Praze tudíž to jinak nešlo, pohovor přes telefon trval okolo 35 minut.

Poté jsem šel do dalšího kola pohovoru, které bylo osobně na pobočce v Plzni. Tady to trvalo okolo hodiny, nejhorší část byla když jsem musel přečíst stránku A4 anglickýho textu, to úplně nesnáším. Tak jsem to nějak zvládl.

Bohužel pro mě následovala ještě třetí část, která už byla jen taková ověřovací víceménně jako ta první jen s jinou personalistkou, ale také po telefonu.

Nakonec jsem tu práci tedy dostal, nevím zda se hlásilo víc lidí nebo ne.

Ale chci tím říct že se nemáte čeho bát, s tímto pohovorem jsem absolvoval celkem tři a pokaždé jsem uspěl a byl přijat. To samé u ústní zkoušky ještě se mi nestalo aby mě od ústní někdo vyhodil.
Pracuji na zlepšení zadrhávání, teprve začínám tedy, ale to že tento problém stále mám mě nezastaví před tím abych něčeho nedosáhl, prostě jsem si zvykl na to že si musím věci zařídit sám a nemyslím na to že se může něco pokazit, prostě vejdu a z fleku mluvím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mh



Založen: 19.8.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2016 1:40 pm    Předmět: Citovat

Gratuluju Benja! Je super tu číst i pozitivní sdělení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127