Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Svatební "ANO"

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondra



Založen: 23.6.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 3:43 pm    Předmět: Svatební "ANO" Citovat

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda-li je někdo v této komunitě ženatý či vdaná? Mě svatební obřad čeká za nějaké tři měsíce a už kvůli tomu nemohu skoro spát.. Svou snoubenku miluji a manželství se nebojím, co mě ale děsí, je ticho ve svatební síni a očekávání desítek hostů, až ze sebe vytlačím to osudové "ANO". Se svou koktavostí žiji již skoro 25 let, takže mám ledasco vypozorováno a ledasco jsem zvládl (maturita, obhajoba VŠ práce, pohovory, školení...), ale musím se přiznat, že tohoto osamoceného slovíčka se skutečně bojím...

Neporadíte mi někdo, kdo to už má za sebou, nějaký fígl? Ráno s panákem něčeho ostřejšího samozřejmě počítám... Very Happy Díky moc, držte se...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2015 7:14 pm    Předmět: Re: Svatební "ANO" Citovat

Ondra napsal:
Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda-li je někdo v této komunitě ženatý či vdaná? Mě svatební obřad čeká za nějaké tři měsíce a už kvůli tomu nemohu skoro spát.. Svou snoubenku miluji a manželství se nebojím, co mě ale děsí, je ticho ve svatební síni a očekávání desítek hostů, až ze sebe vytlačím to osudové "ANO". Se svou koktavostí žiji již skoro 25 let, takže mám ledasco vypozorováno a ledasco jsem zvládl (maturita, obhajoba VŠ práce, pohovory, školení...), ale musím se přiznat, že tohoto osamoceného slovíčka se skutečně bojím...

Neporadíte mi někdo, kdo to už má za sebou, nějaký fígl? Ráno s panákem něčeho ostřejšího samozřejmě počítám... Very Happy Díky moc, držte se...




Myslím , že se nemusíš ničeho bát je my 56 let a jsem ženatý 33 let a to slúvko ano jsem také řek normálně , i když jsem měl před tím obavy, ale mělo jsem za sebou perfekní lidi kdeří tě podpoří. Neboj se tohop a jdi doto , tak si dej pro odvahu panáka třeba dva . Blahopřeji ti ke svatbě a k tomu nějaké ratolesti Zdenek. ahoj. Very Happy Embarassed
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
adam



Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2015 8:59 pm    Předmět: Citovat

Když se bolím nějakého slova, tak si před něho dám nějaké písmeno, nebo spojku, které neřeknu tak nahlas jako to samotné problémové slovo.

Např. místo "ano", řekni třeba "vano" s tím, že to písmeno "v" řekneš hodně potichu a nebo ti to bude stačit říct v duchu. Pak už to celé z tebe jen vyjede Smile

Občas takhle plácnu nějaký nesmysl a když mi někdo nerozumí, tak mu to zopakuji už bez toho přidaného písmena.

PS: taky to budu cca za rok řešit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zeta



Založen: 13.2.2015
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2015 2:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, úplně Tě chápu. Už jsem teda vdaná docela dlouho (2001), ale byla to fakt noční můra. Vůbec jsem neřešila šaty, dorty a další pitominky ale to debilní ANO.Ještě jsem přinutila svého nastávajícího, aby se šel zeptat, jestli by to bez toho ANO nešlo. A fakt nešlo!! Takže mega stres a když konečně ten okamžik nastal, vyhrkla jsem to dřív, než pan starosta dohovořil. Všichni se zasmáli a pohoda. Blbý je, že nemůžeš říct třeba jo nebo souhlasně zamručet Smile. Ale neboj, zasměješ se tomu. Ale až PO Sad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mh



Založen: 19.8.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so září 19, 2015 7:10 pm    Předmět: Citovat

Laughing Buďte rádi, že jste rádi... Já měl před naplněným kostelem celý slib:

Já (.....) odevzdávám se tobě (.....)
a přijímám tě za manžela(ku).
Slibuji, že ti zachovám lásku, úctu a věrnost,
že tě nikdy neopustím
a že s tebou ponesu všechno dobré i zlé
až do smrti.
K tomu ať mi pomáhá Bůh.

Snad nikdy jsem nebyl šťastnější a vystresovanější zároveň. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127