Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Čo ste si vy zobrali z filmu Kráľova reč?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DanSch



Založen: 13.3.2014
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 11:32 am    Předmět: Čo ste si vy zobrali z filmu Kráľova reč? Citovat

Čo ste si zobrali vy z tohoto filmu?

Možno niečo takéto ako v tomto článku? Ja viac menej aplikujem všetky. Podeľte sa aj vy, aký to malo na vás vplyv.

http://goo.gl/XphnXG
_________________
http://somplynuly.sk/
Blog o zlepšovaní plynulosti reči
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 3:58 pm    Předmět: filmu Kráľova reč Citovat

Ahoj minulý týden jsem 2 krát koukal na film králova řeč.Hodně mě to oslovilo, v českým dabinku perfekně na dabovaný, hodně věrně . Předstoupit před dav a zažít mluvit , úplně jsem se vžil do jeho situace mýt na čele pot stres atd. Konečně někdo tady natočil film s touto tématickým proplémem s vadou řečí. Ty pauzy jak měl označené ty i já používám hodně to pomáhá. V tvých článcích to tam hidně rozebíráš a dobře , jsou to dobré články . Rád jsi je čtu. Ten film se my velice líbí i se kněmu vracím hodně mě oslovil. Ty grimasy uvolněníi když v nadávkách nebo ve formě zpěvu ale clověk si takhle uvolní a jakmile se rozčílí hned jde vada stranou a mluvíš plynule a pak když se uklidníš tak začneš zadrhávat a jseš nervozní. Jinak se měj a piš je to zajímavé a poučné Zdenek
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127