Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

sem tu znova

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2015 9:34 pm    Předmět: sem tu znova Citovat

Lidi koukám , že se žádnej nazapojí do forum co je svá my . začal jsem s angličtinou a zdá se my že řeč v agličtině jde my lépe než obyč. čeština, máte taky takový příznaky neb příklady zkušenosti?
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2015 3:21 pm    Předmět: Citovat

Ono to fórum taky několik měsíců nefungovalo; ta nízká návštěvnost bude pravděpodobně z tohoto důvodu. Smile
Co se týče jazyků - podle mě záleží na konkrétním jazyku, ale také hlavně na tom, jakým způsobem výuka probíhá. Pokud učitel klade mimořádný důraz na výslovnost a nutí vás jedno slovo opakovat třeba 10-15x, je dost pravděpodobné, že vám ten jazyk bude dělat větší potíže než čeština. V případě, že výuka probíhá ve "volnějším" duchu, je naopak typické, že je komunikace v daném jazyce snazší než v češtině. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monika87



Založen: 1.2.2015
Příspěvky: 2
Bydliště: Moravský Krumlov

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 8:14 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, jmenuji se Monika a je mi 22 let. Mrzí mě že jsem na forum přišla až teď a jsem moc překvapená že to tu skoro vůbec nefunguje, nebo že sem skoro nikdo nechodí.

Mluvení v cizím jazyce je snažší než v češtině. Hlavně proto že když mluvím v angličtině nemyslím na to jak to slovo vyslovím (jestli se zakoktám), ale na to jestli je řeknu správně anglicky. Very Happy
Což mi moc pomáhá protože sama na sobě pozoruji že když s někym mluvím. Předem si v hlavě přehrávám co chci říct, ale nestíhám to potom pusou. Mozek je prostě napřed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanSch



Založen: 13.3.2014
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2015 9:45 pm    Předmět: Citovat

Ja pokiaľ som nevedel dobre po anglicky, tak to bolo horšie v angličtine. Po čase ale lepšie, predsa len sa tam nevyskytuju take skupiny spoluhlasok ako v slovenčine a slova su celkovo kratšie a plynu lahšie.
_________________
http://somplynuly.sk/
Blog o zlepšovaní plynulosti reči
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127