Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Období

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mboy



Založen: 28.10.2013
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2014 3:41 pm    Předmět: Období Citovat

Zdravím Smile Chci se vás zeptat, jestli máte taky období, že mluvíte hodně dobře.. a na druhou stranu máte období, že stěží řeknete jednu souvislou větu? Zrovna mám to druhé a je to opravdu na prd.. Nevím čím to je, ale když třeba spím méně, než 6 hodin tak mluvím dobře.. jak to máte vy? Smile

A jak to máte třeba s kamarády? Seznamujete se rádi?. Rád bych věděl, jestli v tom nejsem sám.. celkem mě to užírá.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2014 11:16 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
v různé intenzitě to zná asi každý, určitě tedy nejsi sám. Smile A těžko říci, čím to je; možná je to u každého jinak. Já ve stresujících okamžicích mluvím vždy bezchybně, ale pokud je ten stres příliš velký nebo trvá dlouho, asi tak po týdnu se mi začne mluvit hůř (tedy v době, kdy už mám dávno po starostech!). A trvá to alespoň dva týdny, než se řeč ustálí do běžného stavu. To jsem zatím u sebe vypozorovala; funguje to téměř na 100% - ovšem u mě. Ale možná má někdo podobné zkušenosti.
Seznamuju se velmi ráda a jsem hrozně ukecaná - to myslím spíš záleží na povaze. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 8:36 am    Předmět: Citovat

Já si nemyslím, že to záleží na povaze, protože koktavost povahu balbutika silně utváří. Čili balbutik je navenek jiný člověk než uvnitř.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 9:00 am    Předmět: Citovat

Suhlasim s gogom, zalezi na celkovej psichyke cloveka. Niekto moze mat extrovertnu povahu ale ho ta koktavost tak berie, ze jeho osobnost tlmi. Na druhu stranu, niekto moze byt psychicky silnejsi a povaha prevazi nad koktavostou. Kazdopadne ja som teraz na terapii novej mluvi, cize verim, ze pomaly uz to nebude moj problem Smile

gogo napsal:
Já si nemyslím, že to záleží na povaze, protože koktavost povahu balbutika silně utváří. Čili balbutik je navenek jiný člověk než uvnitř.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mboy



Založen: 28.10.2013
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 9:00 am    Předmět: Citovat

Se zorankou to máme podobné.. v těch stresujíchc situacích mluvím taky dobře.. Very Happy na maturitu jsem jim to tam všechno odvykládal, že hrozně hleděli.. Very Happy To samé na zkoušky a tak.. ale to bylo tím, že jsem byl hrozně vyklepaný.. Ale když to tak vezmu, tak asi půl měsíce mám takové období kdy mluvím opravdu hrozně.. ale spíš mluvím hrozně s lidmy, které znám.. když si jdu něco koupit, tak to třeba jde.. potom mám zase období, kdy mluvím hrozně se všemi Very Happy a potom období kdy mluvím dobře a všechno jde hladce.. Ale to trvá pár dní :/ .. jinak jsem taky společenský typ, jenže mám strach se seznamovat.. takže to většinou končí tak, že když nemají čas "ti moji", tak sedím doma prdeli.. A jak to máte s brigádama? máte nějakou? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mboy



Založen: 28.10.2013
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 9:42 am    Předmět: Citovat

ico napsal:
Suhlasim s gogom, zalezi na celkovej psichyke cloveka. Niekto moze mat extrovertnu povahu ale ho ta koktavost tak berie, ze jeho osobnost tlmi. Na druhu stranu, niekto moze byt psychicky silnejsi a povaha prevazi nad koktavostou. Kazdopadne ja som teraz na terapii novej mluvi, cize verim, ze pomaly uz to nebude moj problem Smile

gogo napsal:
Já si nemyslím, že to záleží na povaze, protože koktavost povahu balbutika silně utváří. Čili balbutik je navenek jiný člověk než uvnitř.


A jak to zatím vypadá na nové mluvě? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 10:04 am    Předmět: Citovat

velmi dobre Smile

Mboy napsal:
ico napsal:
Suhlasim s gogom, zalezi na celkovej psichyke cloveka. Niekto moze mat extrovertnu povahu ale ho ta koktavost tak berie, ze jeho osobnost tlmi. Na druhu stranu, niekto moze byt psychicky silnejsi a povaha prevazi nad koktavostou. Kazdopadne ja som teraz na terapii novej mluvi, cize verim, ze pomaly uz to nebude moj problem Smile

gogo napsal:
Já si nemyslím, že to záleží na povaze, protože koktavost povahu balbutika silně utváří. Čili balbutik je navenek jiný člověk než uvnitř.


A jak to zatím vypadá na nové mluvě? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
premek



Založen: 6.1.2014
Příspěvky: 1
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 9:18 pm    Předmět: Citovat

Icovi to mohu potvrdit že mu to jde nadhernĕ jenom já tam pokulhavam , doporučuji všem a to období co máte lepší a horší je jen váš subĕktivni názor zkuste se nahrát na diktafon a poznáte svojí realitu jak na tom jste přeji mnoho sil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlHorak



Založen: 18.6.2012
Příspěvky: 10
Bydliště: Kuks

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2014 9:11 am    Předmět: Citovat

Snad asi kazdy balbutik ma svoje "obdobi" a kazdy to ma trochu jinak. To s tou osobnosti je bohuzel docela pravda. Jednou jedinkrat jsem zazil den, kdy jsem mluvil normalne bez zadrhavani a mohl jsem rict cokoliv jsem chtel a litalo to ze me jak z kulometu. Asi netreba dodavat, ze ten den byl ze me totalne uzvaneny extrovert Smile Druhy den to ale spadlo do normalu a byl jsem zase introvert...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
george.g



Založen: 9.12.2015
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2015 10:26 am    Předmět: Citovat

Ta období jsou klasika. Kdysi dávno jsem dokonce pracoval ve firmě, kde jsem i občas telefonoval.
Teď mám v práci trochu horší situaci (neshody ve firmě a kvůli tomu pokažené projekty - ale ne z mojí strany apod.) a tak je na tom i psychika hůř. No a když je na to psychika hůř, tak i mluvení. Snažím si teda i hledat novou práci, jenže kvůli současné situaci je to moje mluvení horší - začarovaný kruh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127