Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koktavost mi muze polibit prdel

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cufi



Založen: 9.10.2010
Příspěvky: 20
Bydliště: Prostějov

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 8:52 pm    Předmět: Koktavost mi muze polibit prdel Citovat

Zdravim vsechny,
koktam vesmes cely zivot. Muzu rict ze celkem hodne. Vyzkousel jsem vsechno mozne ale bez uspechu. Pravda, nutno dodat ze jsem spis flegmaticky typ tak jsem do toho nedaval vse a vlastne mozna me to bylo tak nejak jedno. Koktani je na hovno ale neni to nic co by vam melo nejak prekazet ve vasich snech [ pokud vas sen neni komentator ].
Pro priklad treba muj pribeh. Vystudoval jsem ucitelsky obor na VS. Pote jsem se odstehoval do Kanady, naucil se "plynule" anglicky. Mozna kdyby nebyl muj prvni jazyk CESTINA tak bych nekoktal..bo je spoustu mekkcich jazyku ale to jsou jen domenky :]
Za par mesicu se stehuji do Australie kde budu delat i skolu. Takze co z toho plyne ? Jdete si plnit sve sny a nenechte se koktanim omezovat. Komu vadi ze kokta at se snazi jak muze a verim ze to zvladne a komu je to putna jako me at maji spokojeny a klidny zivot jak ja. Preji krasny den a usmev na tvari.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 7:31 am    Předmět: Re: Koktavost mi muze polibit prdel Citovat

S tou flegmaciou to mas dobre, vela z nas si to ale viacmenej berie viac ako by bolo treba. Co ta odvialo z Kanady do australie, pokial viem Kanada je velmi dobra krajina pre zivot a ja by som sa tam chcel urcite niekedy pozriet.

Cufi napsal:
Zdravim vsechny,
koktam vesmes cely zivot. Muzu rict ze celkem hodne. Vyzkousel jsem vsechno mozne ale bez uspechu. Pravda, nutno dodat ze jsem spis flegmaticky typ tak jsem do toho nedaval vse a vlastne mozna me to bylo tak nejak jedno. Koktani je na hovno ale neni to nic co by vam melo nejak prekazet ve vasich snech [ pokud vas sen neni komentator ].
Pro priklad treba muj pribeh. Vystudoval jsem ucitelsky obor na VS. Pote jsem se odstehoval do Kanady, naucil se "plynule" anglicky. Mozna kdyby nebyl muj prvni jazyk CESTINA tak bych nekoktal..bo je spoustu mekkcich jazyku ale to jsou jen domenky :]
Za par mesicu se stehuji do Australie kde budu delat i skolu. Takze co z toho plyne ? Jdete si plnit sve sny a nenechte se koktanim omezovat. Komu vadi ze kokta at se snazi jak muze a verim ze to zvladne a komu je to putna jako me at maji spokojeny a klidny zivot jak ja. Preji krasny den a usmev na tvari.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cufi



Založen: 9.10.2010
Příspěvky: 20
Bydliště: Prostějov

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 3:21 pm    Předmět: Citovat

Zdravim,
hele Kanada je super pro zivot...vydelas to co u nas jen tezko...celkove je to tu dal nez v CR v nejakych vecech ale pivo maji porad hrozny :] ale me tu neco chybi...mozna slunicko...:] ve Vancouveru je 240 nebo kolik destivych dnu za rok...to je na me trochu moc... :]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Black



Založen: 1.5.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2014 8:20 am    Předmět: Citovat

Ahoj, kolikrát si to také říkám, ale někdy to nejde. Svým způsobem jsem taky flegmatik, ale za svými sny si jdu i když to není zrovna lehké.
Moje práce vyžaduje denně kontakt s lidmi, telefonování, mluvení do vysílačky, sem tam i nějaké přednášky. Před časem jsem to hodně řešil, navštěvoval sezení na kineziologii, léčitelství, zklidńující tablety, bachovy esence, ale stejně nic nefunguje...lepší je hodit to zahlavu a nestresovat se, vy..at se na lidi co to komentují atd. Ať nám koktání políbí prdel. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127