Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Silnou opilost lze u mě srovnat s hypnózou

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martin Z



Založen: 29.12.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2014 8:55 am    Předmět: Silnou opilost lze u mě srovnat s hypnózou Citovat

Jsem balbutik, mám vážné problémy s řečí. Pokud se ale silně opiju jsem prý schopen (podle ostatních lidí) mluvit plynule bez nějakého zadrhnutí. Potom si ale na to jak jsem mluvil plynule v té silné opilosti nepamatuju. Podle mě je možné tu silnou opilost srovnat s hypnózou. Pokud bych byl hluboce zhypnotizovaný asi bych možná mluvil úplně plynule nebo výrazně lépe, byl bych ve změněném stavu vědomí a po probuzení bych si zřejmě nic nepamatoval. Podobně pokud jsem silně opilý tak prý mluvím plynule, taky jsem jako kdyby ve změněném stavu vědomí, co říkám nebo dělám si tak dobře neuvědomuji jako když jsem střízlivý a potom jak jsem opět střízlivý tak si na to co jsem dělal v té opilosti a jak jsem plynule mluvil nepamatuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2014 11:32 am    Předmět: Citovat

Zmeneny stav vedomia znamena, ze alkohol nas uvadza do mozgovej hladiny alfa, kedy sme viac zrelaxovany, silna opitost moze ist dalej mozno theta hladina to uz neviem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomicekk



Založen: 4.3.2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 12:14 am    Předmět: Citovat

Na mě alkohol působí prakticky stejně jako u tebe, to je u nás všech podobný. Ale srovnatelný účinek na mě má sebevědomí, když se třeba ten den cítím dobře, když mi udělá něco radost, něco mi jde, tak je hned řeč o 50% lepší..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127