Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jen pro zeny :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ales Vavrousek



Založen: 17.6.2013
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2014 11:59 pm    Předmět: Jen pro zeny :) Citovat

Hledam partnerku a hledam prave tady! Pokud maji dva lidi stejny problem je o problem mene! Smile Hledam partnerku co se koktani chce zbavit, protoze ja jsem rozhodnutej! Vim ze to jde, protoze jsem to videl na vlastni oci, jen mi schazi podpora! Ziju 10 let v Irsku a pro balbutika je jednodusi mluvit cizim jazykem - clovek ma podle me mene stresu, protoze trosku pocita s tim ze je v poradku, ze mluvi trosku jinak Smile Nejsem tezkej balbutik, nicmene, brzdi me to v zivote a chci se pohnout dal!

Pred rokem jsem byl na kurzu a naucim te mluvit lepe a snadneji!

Je mi 32, na tvem veku nezalezi.

Tak nevahej a napis mi! Smile

Ales

PS: ve dvou je to mnohem snazsi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2014 8:26 am    Předmět: Citovat

Co sa tyka anglictiny, mozem potvrdit, teraz som bol tyzden na sluzobke, kde som musel komunikovat cely cas so zahranicnymi ludmi a bolo to pre mna akesi menej stresujuce a snazil som sa hovorit aj ked som trebars dost koktal. A co sa tyka priateliek, je pravda, ze sa tachsie zoznamujeme, ale nemyslim, ze je nutne mat priatelku balbuticku, zatial som mal vzdy normalne hovoriacu priatelku a nevidim v tom problem a neviem si nejak predstavit, ze by sme boli vo vztahu dvaja balbutici. Kazdopadne, moze to byt zaujimava skusenost, ale nekladol by som to ako podmienku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127