Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Partnerský vztah s balbutikem
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pajaaa



Založen: 26.2.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so listopad 30, 2013 9:21 pm    Předmět: Partnerský vztah s balbutikem Citovat

Zdravím všechny Smile

Jak to máte v partnerském životě ? Našli jste si bez problému životního partnera nebo Vám to dělá problémy a stále hledáte ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so listopad 30, 2013 9:52 pm    Předmět: Citovat

Ale hej da sa to, v auguste som sa rozisiel a teraz som nasiel novu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: ne prosinec 01, 2013 12:53 pm    Předmět: Citovat

Já ještě nenašel :)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne prosinec 01, 2013 2:01 pm    Předmět: Citovat

do dochodku je casu dost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 9:00 am    Předmět: Citovat

Este by som dodal, svoje nevyhody treba vyvazovat vyhodami, cize napriklad sa snazit pracovat na atraktivite zovnajsku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajaaa



Založen: 26.2.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 12:48 pm    Předmět: Nevýhody :-) Citovat

Ano ano, o těch nevýhodách si to myslím i já Smile ! Ale řekla bych, že je to všechno pouze o naší psychice, já si na přízeň mužů nemůžu stěžovat, proto mě děsí situace, kdy mě muži v obchodních centrech jednou za čas osloví s pozváním na kávu... Můj partner si může být alespoň jistý, že bych nešla Smile))

Založila jsem toto téma proto, protože se mi tady před časem svěřil jeden mladší "spolubojovník" s trablemi v lásce, tak jsem doufala, že ne všichni jste na tom nějak zle..

Ani si nemyslím, že by balbutický pár byl nějak v nevýhodě ba naopak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 4:29 pm    Předmět: Citovat

Mě tedy ženy neoslovují a nezvou mě na kávu :D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juraj92



Založen: 5.12.2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 4:08 pm    Předmět: Môj príbeh Citovat

Ja si myslím, že keď sa babe páčiš a má ťa rada tak jej je jedno či kokceš alebo nie. V mojom prípade to bolo takto Smile Spoznali sme sa cez net a ja som chcel samozrejme stretnutie, bolo mi v tej chvíli jedno ako to dopadne, lebo som zistil že je to fajn dievča a že ju chcem vidieť. Dokonca pri prvom stretnutí som jej dal pusu na líce čo dodnes nechápem, lebo mám dosť introvertnú povahu. Veľmi sme si sadli povahovo aj sme sa mali o čom baviť. Po asi 3 stretnutiach sme sa dali dokopy čo bolo v horizonte asi 2 týždne. Drží nám to dodnes Wink Sme spolu už tri aj štvrť roka. Takže nebojte sa ľudia! Ak vám to nepôjde len tak hockoho oslovič (čo ani ja sám neviem, mám z toho strach) skúste internet Wink
Čo sa týka jej tak ma rešpektuje, sem tam si zo mňa vystrelí Smile ale tak ja to beriem v poho ona tiež. Možno jej občas vadí, že keď niekam ideme tak ona všetko objednáva... to je pre mňa príležitosť aby som ja začal všetko vybavovať!
Aj ja som bol veľa krát v takých situáciach že na mňa všetci zízali a smiali sa na mne. Najhoršie som to mal na strednej škole asi v druháku... To bolo naozaj príšerné. Čítanie slohov? Ústna odpoveď? Ani nápad. Teraz na výške je to lepšie poslednú prezentáciu čo som mal asi pred publikom 15 ľudí som zvládol v poho triasol sa mi hlas ale ani som sa nezakoktal. Chce to tréning a nebáť sa! Hlavu hore ľudia!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 4:36 pm    Předmět: Re: Môj príbeh Citovat

Aky super pribeh Smile, tak smelo do toho, recami sa nezvrati negativny demograficky vyvoj slovenska Wink


juraj92 napsal:
Ja si myslím, že keď sa babe páčiš a má ťa rada tak jej je jedno či kokceš alebo nie. V mojom prípade to bolo takto Smile Spoznali sme sa cez net a ja som chcel samozrejme stretnutie, bolo mi v tej chvíli jedno ako to dopadne, lebo som zistil že je to fajn dievča a že ju chcem vidieť. Dokonca pri prvom stretnutí som jej dal pusu na líce čo dodnes nechápem, lebo mám dosť introvertnú povahu. Veľmi sme si sadli povahovo aj sme sa mali o čom baviť. Po asi 3 stretnutiach sme sa dali dokopy čo bolo v horizonte asi 2 týždne. Drží nám to dodnes Wink Sme spolu už tri aj štvrť roka. Takže nebojte sa ľudia! Ak vám to nepôjde len tak hockoho oslovič (čo ani ja sám neviem, mám z toho strach) skúste internet Wink
Čo sa týka jej tak ma rešpektuje, sem tam si zo mňa vystrelí Smile ale tak ja to beriem v poho ona tiež. Možno jej občas vadí, že keď niekam ideme tak ona všetko objednáva... to je pre mňa príležitosť aby som ja začal všetko vybavovať!
Aj ja som bol veľa krát v takých situáciach že na mňa všetci zízali a smiali sa na mne. Najhoršie som to mal na strednej škole asi v druháku... To bolo naozaj príšerné. Čítanie slohov? Ústna odpoveď? Ani nápad. Teraz na výške je to lepšie poslednú prezentáciu čo som mal asi pred publikom 15 ľudí som zvládol v poho triasol sa mi hlas ale ani som sa nezakoktal. Chce to tréning a nebáť sa! Hlavu hore ľudia!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juraj92



Založen: 5.12.2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 4:38 pm    Předmět: Re: Môj príbeh Citovat

Sebaľútosťou sa NIČ nevyrieši! Wink Je to celé o psychike... Na to som prišiel už dávno

ico napsal:
Aky super pribeh Smile, tak smelo do toho, recami sa nezvrati negativny demograficky vyvoj slovenska Wink


juraj92 napsal:
Ja si myslím, že keď sa babe páčiš a má ťa rada tak jej je jedno či kokceš alebo nie. V mojom prípade to bolo takto Smile Spoznali sme sa cez net a ja som chcel samozrejme stretnutie, bolo mi v tej chvíli jedno ako to dopadne, lebo som zistil že je to fajn dievča a že ju chcem vidieť. Dokonca pri prvom stretnutí som jej dal pusu na líce čo dodnes nechápem, lebo mám dosť introvertnú povahu. Veľmi sme si sadli povahovo aj sme sa mali o čom baviť. Po asi 3 stretnutiach sme sa dali dokopy čo bolo v horizonte asi 2 týždne. Drží nám to dodnes Wink Sme spolu už tri aj štvrť roka. Takže nebojte sa ľudia! Ak vám to nepôjde len tak hockoho oslovič (čo ani ja sám neviem, mám z toho strach) skúste internet Wink
Čo sa týka jej tak ma rešpektuje, sem tam si zo mňa vystrelí Smile ale tak ja to beriem v poho ona tiež. Možno jej občas vadí, že keď niekam ideme tak ona všetko objednáva... to je pre mňa príležitosť aby som ja začal všetko vybavovať!
Aj ja som bol veľa krát v takých situáciach že na mňa všetci zízali a smiali sa na mne. Najhoršie som to mal na strednej škole asi v druháku... To bolo naozaj príšerné. Čítanie slohov? Ústna odpoveď? Ani nápad. Teraz na výške je to lepšie poslednú prezentáciu čo som mal asi pred publikom 15 ľudí som zvládol v poho triasol sa mi hlas ale ani som sa nezakoktal. Chce to tréning a nebáť sa! Hlavu hore ľudia!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá prosinec 06, 2013 8:47 am    Předmět: Citovat

Jen počkej až tě nechá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juraj92



Založen: 5.12.2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá prosinec 06, 2013 8:58 am    Předmět: Citovat

Ak náhodou, tak kvôli koktaniu to nebude Wink Pretože podarilo sa mi to do istej miery dostať pod kontrolu. Je to fakt minimálne len vtedy ak si to sám predprogramujem v hlave....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá prosinec 06, 2013 5:52 pm    Předmět: Citovat

Stejně si myslím, že nadpoloviční většina balbutiků má problém se seznamováním a tím více koktaví muži. Od muže se očekává, že zajistí rodinu, čili by měl být rozhodný, schopný, sebevědomý, přizpůsobivý, pohledný a někteří chtějí ještě inteligentního, empatického a společensky aktivního a to je moc pro jednoho jakž takž živořícího balbutika Very Happy Také se domnívám, že většina balbutiků se seznámila na internetu, nebýt jeho vynalezení, dodneška by byli patrně sami. A ještě si myslím, že většina balbutiků hodně slevuje ze svých nároků na svého potencionálního partnera a berou za vděk fakticky každým, kdo o ně projeví kupodivu zájem i když nesplňuje jejich představy o životním partnerovi (vlastnosti, vzhled), pak už je jen otázka, zda budou takto přece jen štastni, či zda není lépe být sám a pořád čekat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juraj92



Založen: 5.12.2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá prosinec 06, 2013 7:40 pm    Předmět: Citovat

Tak tvoje tvrdenie samozrejme nepopieram. Preto by mal byť každý či už balbutik alebo nebalbutik sebavedomý a ambiciózny. Nie predsa podľa plynulosti reči sa oceňujú ľudia Wink Je to o postoji človeka. Samozrejme to zabolí ak sa niekedy niečo nepodarí hlavne u nás balbutikov... Ale mne sa to stáva čím ďalej, tým menej a myslím si že je to len o mojom postoji a myslení.... Volakedy som sa toho hovadsky bál predprogramovaval som si hotové situácie a samozrejme že tak dopadli, a tým som bol ešte viac neštastný....

gogo napsal:
Stejně si myslím, že nadpoloviční většina balbutiků má problém se seznamováním a tím více koktaví muži. Od muže se očekává, že zajistí rodinu, čili by měl být rozhodný, schopný, sebevědomý, přizpůsobivý, pohledný a někteří chtějí ještě inteligentního, empatického a společensky aktivního a to je moc pro jednoho jakž takž živořícího balbutika Very Happy Také se domnívám, že většina balbutiků se seznámila na internetu, nebýt jeho vynalezení, dodneška by byli patrně sami. A ještě si myslím, že většina balbutiků hodně slevuje ze svých nároků na svého potencionálního partnera a berou za vděk fakticky každým, kdo o ně projeví kupodivu zájem i když nesplňuje jejich představy o životním partnerovi (vlastnosti, vzhled), pak už je jen otázka, zda budou takto přece jen štastni, či zda není lépe být sám a pořád čekat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá prosinec 06, 2013 8:18 pm    Předmět: Citovat

Těžký mít sebevědomí, když víš, že jsi hloupý a že nic nedokážeš a ještě k tomu koktáš, jsi nezaměstnaný, nikdy jsi nemluvil s opačným pohlavím, rodina taky nic moc ti nepomáhá, spíš naopak, a zabít se bojíš Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127