Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pracovní pohovor

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mboy



Založen: 28.10.2013
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne listopad 24, 2013 1:01 pm    Předmět: Pracovní pohovor Citovat

Mám otázku na všechny balbutiky.. Nevíte, jak to u nás chodí při pracovním pohovoru? Mám z toho celkem noční můry. Jestli seženu dobrou práci, uživím se a jak to vlastně bude. Zda vezmou balbutika, nebo radši někoho ukecaného.. Máte někdo nějaké zkušenosti? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: ne listopad 24, 2013 10:50 pm    Předmět: Citovat

Já mám zatím tříměsíční zkušenost na pracáku, ale stát platí pojištění jen jeden rok, pak asi skončím na ulici, takže pak nebudu moci přispívat sem na forum, takže mě pak když tak z diskuze omluvte. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajaaa



Založen: 26.2.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 12:09 pm    Předmět: Strach.. Citovat

Já jsem taktéž nikdy nebyla na pohovoru, práci jsem získala přes doporučení, ale není to nic extra, takže bych ráda práci vyměnila, ale právě díky vstupnímu pohovoru to stále odkládám a odkládám. Podle mě to pro mě bude stres jako u státnic, takže si myslím, že by to moje sebevědomí ještě více potopilo.

Ani nevíte, jak ráda bych napsala, že mám už tucet pohovorů za sebou, ano myšlenkově a znalostně si myslím, že bych je zvládla na jedničku, ale....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 12:46 pm    Předmět: Citovat

Tak to na tom zase nejsi až tak špatně Smile Já nejenže bych se tam totálně ztrapnil, ale navíc bych neobstál ani na tu jedničku, spíš tak na trojku, takže bych ve výsledku dopadl jako dokonalý koktající blbec Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127