Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prosím o pomoc s výzkumem k diplomové práci

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eva V.



Založen: 4.12.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 10:01 am    Předmět: Prosím o pomoc s výzkumem k diplomové práci Citovat

Dobrý den!
Jsem studentkou magisterského studia na Masarykově univerzitě, obor speciální pedagogika - logopedie, surdopedie. Svoji diplomovou práci píšu na téma: "Profesní orientace/uplatnění osob s narušenou komunikační schopností."
Ráda bych navázala spolupráci s těmi, kteří mají zkušenosti (nebo je právě získávají) s hledáním zaměstnání.
Jednalo by se o kvalitativní výzkum, odpovědi na otevřené otázky, ANONYMNÍ. Po dokončení bude diplomová práce přístupná neomezeně na internetu.

Prosím napište mi na e-mail: e.vackova@seznam.cz
Pokud na mě máte otázky určitě se ptejte.

Děkuji všem za pomoc! S pozdravem Eva Vacková
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eva V.



Založen: 4.12.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne březen 31, 2013 8:44 am    Předmět: Citovat

Děkuji všem za pomoc! Získala jsem dostatek respondentů, diplomová práce bude zveřejněna přibližně v červnu, po obhajobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eva V.



Založen: 4.12.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 4:37 pm    Předmět: Výsledek DP Citovat

Dobrý den!
Děkuji všem zúčastněným za pomoc a dávám k dispozici odkaz na moji diplomovou práci.
http://is.muni.cz/th/345355/pedf_m/DP_Vackova_Prof._orientace_osob_s_obtizemi_v_komu..pdf?info=1;zpet=https:%2F%2Ftheses.cz%2Fvyhledavani%2F%3Fsearch%3Deva%20vacková%26start%3D1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá srpen 30, 2013 10:56 am    Předmět: Citovat

Jak jsem tak koukal na počet respondentů, kteří se zúčastnili tohoto výzkumu, tak si myslím, že to byl jen mizivý počet ze kterého se jen těžko dá vyvodit všeobecný pohled na tuto problematiku. Jinak je to zpracováno profesionálně, jen ten malý počet zúčastněných mne překvapil. Ono takovýchto výzkumů se většinou účastní jen lidé, co ještě nezatrpkli nad svým osudem, většinou to jsou lidé se šťastnou povahou a dobrým rodinným zázemím. Ti ostatní se podobných projektů neúčastní, protože jim je jasné, že jim to v ničem nepomůže. A protože takovéto výzkumy by měli zahrnout všechny kategorie balbutiků a to nejen tyto abnormálně pozitivní jedince, tak si myslím, že z této DP nejde udělat jednoznačný závěr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127