Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Shánění práce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 7:11 pm    Předmět: Citovat

Já mám jméno v pohodě, ani náhodou bych se ale nechtěla jmenovat Ivana nebo Iveta. Very Happy Měla jsem spolužačku Ivanu, která opravdu hodně koktala; než to jméno vyslovuila, trvalo to někdy i minuty. Chudák holka. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 10:06 pm    Předmět: Citovat

Třeba je ta spolužačka tady zaregistrovaná. A možná tím, že jí lituješ, jí ještě víc upevňuješ v názoru, že má velký problém. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 9:59 am    Předmět: Citovat

Já ji lituju hlavně kvůli tomu jménu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 10:02 am    Předmět: Citovat

Nuny napsal:
Já mám úplně úžasně zkombinované jméno, to je sen každého balbutika. T a G to je prostě k nezaplacení Very Happy
Takže se můžu jít.. klouzat Very Happy

Mně T a G ani nevadí, spíš nemám ráda některá slova na H, ZV, I a E. To ostatní je celkem v pohodě. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomáš



Založen: 5.5.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 10:48 am    Předmět: Citovat

Nuny napsal:
Jsem včera byla na vstupním školení do té práce kde přestupuju, a byla jsem tam ještě s jedním klukem. No a pak jsme šli do skladu fasovat věci a pak skříňky.. No a ten šatnář po nás chtěl jméno.. a já nic. A on JMÉNO! A já furt nic.. Pak jsem mu ho řekla a ten kluk se po mě díval tak divně.. A víte co? Bylo mi to úplně jedno Very HappyVery HappyVery Happy



Jo,to znám moc dobře..Několikrát se mi dokonce stalo,že jsem řekl úplně jiný jméno,protože to moje prostě v ten moment nešlo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 12:05 pm    Předmět: Citovat

Jo, nejlepší je říct Jan Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nuny



Založen: 30.7.2013
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 11:56 am    Předmět: Citovat

Nebo si na tričko připnout jmenovku Very Happy Nebo na řetízku jméno jako přívěšek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nuny



Založen: 30.7.2013
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 11:57 am    Předmět: Citovat

I když ta jmenovka by byla asi trošku trapná Very Happy Trošku hodně Very Happy Ale ten přívěšek by se mi i líbil:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomicekk



Založen: 4.3.2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 12:26 pm    Předmět: Citovat

Zdar, mě zas zdravení nedělá vůbec problém, ale když mám říct co chci, tak zásek následuje okamžitě Smile Nuny taky na sobě občas pozoruju, že jakoby "zapomínám" dýchat, když se do něčeho zažeru. Nikdy jsem si toho moc nevšímal, ale teď asi začnu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 7:39 pm    Předmět: Citovat

Na zdravení je nejhorší Dobrý den a Nashledanou. To počáteční D a N nelze vyslovit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nuny



Založen: 30.7.2013
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2014 1:34 pm    Předmět: Citovat

Je to kříž s těma písmenkama Very Happy Dneska mám za sebou první šichtu ve fabrice:-D Úplně super, děláme ve dvojici ale je to príma, děláme si svoje a moc mluvit nemusím- a taky nemůžu protože tam je hluk a musíme mít špunty v uších. Ale je to paráda, sranda Smile
I když je to dočasně jsem ráda že jsem se dostala na brigádu která mi vyhovuje. Smile A lidi jsou tam fajní, mají mě rádi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nuny



Založen: 30.7.2013
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2014 1:51 pm    Předmět: Citovat

Přihodím sem další perličku Very Happy
V té práci mají zaměstnanci karty a při vstupu pípají. No a brigádníci sice taky mají karty, ale ty nepípají, takže je musíme odevzdávat na vrátnici když odcházíme. No a při příchodu do práce se musíme na té vrátnici nahlásit aby nám tu kartičku vydali. A MUSÍME ŘÍCT JMÉNO. Very Happy
No takže jsem se dneska pěkně nervla. Very Happy Přijdu tam vysmátá, pozdravím, a chci říct jméno. A NIC. A vrátná (tahle mě nezná) na mě kouká jak na blbečka a říká: vy nevíte jak se jmenujete??
No a to bylo na mě moc.. Tak mi z pusy vyjelo že jistěže vím ale že mi to dělá vždycky problém když mám něco vyslovit a že prostě bude muset počkat.. A já to na ní tak vychrila... ale to jméno mi furt nešlo..Very Happy A já jsem jí viděla na očích že si o mě myslí že si z ní dělám srandu nebo že jsem cvok když na ni vychrlím milion slov a tvrdím že jméno mi vyslovit nejde.. No prostě opět chvilka na výsluní Very HappyVery HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2014 7:29 pm    Předmět: Citovat

Teda, to mě mrzí Nuny, člověk by tě nejradši utěšil Very Happy Oni mají lidé na vrátnici někdy dlouhé vedení, protože jak tam pořád sedí a nic se neděje, tak jim odumírá mozek chudákům, takže to asi¨ani nikdy nepochopí o co tam dneska šlo Very Happy Ale alespoň mají zase o čem přemýšlet a co říkat kolegyním, které je budou střídat, co se jim za den zase pěkného přihodilo Smile Jinak já můžu děkovat, že mé jméno se mi vyslovuje docela dobře. Jediná vada je, že své příjmení neřeknu bez svého jména, čili pokud chci říct někomu své příjmení, musím to říct se svým jménem dohromady, jinak bych to taky neřekl Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nuny



Založen: 30.7.2013
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2014 2:22 pm    Předmět: Citovat

Teda to je fakt zase problematika ty jména Very Happy Ale víš co? Dneska tam seděla zase a než jsem se stačila začít snažit, tak mi podala tu kartu..Very Happy Asi ji ten včerejší silný zážitek vtiskl moje jméno do paměti Very HappyVery HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomicekk



Založen: 4.3.2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2014 10:48 pm    Předmět: Citovat

A když jsme u toho, kolik z Vás dělá práci, co doopravdy dělat chtěl? Já dělám skladníka (karty si teda bereme domu Very Happy), ale chtěl jsem komentovat fotbal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Strana 11 z 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127