Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Skupinová terapia - trenujme spolocne 7 dni a dokazeme to
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 6:16 pm    Předmět: Citovat

TaRa napsal:
preco by ludia, ktori nekoktali platili 1500eur za nieco co nepotrebovali? Very Happy
ja som videla aj video kde bola ukazka pred a po...a vysledok bol ocividny

preco by mala nova mluva zverejnovat postup a cenu? ak by som objavila nejaky super vynalez, tiez by som ho len tak nezverejnila Smile ved nikto vam nebrani ist na konzultaciu priamo k nim, tam vam vsetko povedia... tiez by som si radsej zistila cenu aj postup na internete, ale musite sa na to pozriet aj z ich strany

citace:
První den kurzu je rozloučením s dosavadním způsobem mluvení. Je to přechod ke kontrolovanému mlčení. Účastník kurzu mluví pouze pod dohledem trenéra. Po 6 dnech mluví samostatně.


tuto cast si bez trenera fakt neviem predstavit Very Happy myslite, zeby ste sa sami donutili mlcat niekolko dni a pod koho dohladom by ste rozpravali?

citace:
Odstranění zadrhávání skrze mluvu synchronizovanou pohyby prstů ruky.


takze po niekolkych pozretych videach viete zosynchronizovat rec s pohybmi prstvov ruky? Very Happy pochybujem ze to bude len o nejakom mavani spolu s natahovanim


..ludia zaplatili a zistili, o com to je .. ked to nefungovalo, povedali si, ze ahaa, chyba bola vo mne, nepraktizoval som dalej NM, tak sa mi to vratilo spat, co aj samotna NM tvrdi, ze riziko vratenia je mozne..
..preco by mali zverejnovat postup a cenu? Nikto od nich neche zverejnovat postup, no cena aspon orientacna je dolezita. Ak mam daleko cestovat a platit za konzultaciu a az tam mi povedia, ze jooo, hochu, bude te to stat 2000 Eur za 8 dni (dajme tomu, neviem, cenu nechcu prezradit), tak jaaa si poviem, ze keby som vedel cenu skor, tak nepridem ani na konzultaciu, pretoze mi to financne moznosti nedovolia a to som mohol radsej dat minutych 100 Eur na cestu na stredne Slovensko, kde by som sa stretol s vychodom a "maykom" dajme tomu .. Smile
..pozri,kto ma navyse peniaze, nech skusa NM, kludne, ja to nehanim. Ja peniaze navyse nemam, ked vlastne ani stale nevieme, kolko to stoji .. to je na tom to neseriozne.
A ja ti garantujem, ze ked bude akykolvek koktavec rozpravat technikou extremneho pretahovania, tak nebude koktat..a garantujem to zadarmo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 6:21 pm    Předmět: Re: - Citovat

gogo napsal:
Jen jestli ty lidi opravdu koktali, co se vyléčili Smile Já koktám už od narození.
A musím souhlasit s tím, že není seriozní, když se neuvede cena a nerozepíší konkrétní postupy této zázračné techniky. Zatím je kurz prezentován tak, že se pouze natahuje mluva, a po čase této dlouhé mluvy se mozek odnaučí koktat a mluva se může zase pomalu zrychlit. A spolu s vystupováním před kolektivem žáků bychom se měli naučit sebejistoty. Nic jiného zázračného jsem zatím nevysledoval.


..presne tak, spomalenie, dychanie, sebaistota, skupina ludi..odnaucenie starym navykom, naucenie novym .. nic zazracneho. Sila je aj v tej skupnie. Pretoze u logopeda si sam a nepoznas ziadneho ineho koktaveho. Keby sa to robilo vo vacsich skupinach, je to uplne ine.
No a skupinu nenavodime bez toho, aby sme sa stretli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tereez



Založen: 19.11.2012
Příspěvky: 21
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 8:56 am    Předmět: Citovat

**o tom to je, ropzravat pre cudzimi a uvolnene , pokial to bude skusat kazdy doma v izbe, tam mu tio pojde, ale pride do realneho zivota a je tam, kde bol .. preto to chce trenovat, trenovat, skusat, skusat ..a pred ludmi s rovnakym problemom je to jednoduchie na uvolnenie, ako aj motivaciu ..
+ ja nezatracujem NM, iba na mna posobi neseriozne kvoli chybajucemu cenniku + výsledky, čo som videl, nie sú pre mňa uspokojivé[/quote]



A JAKÉ JSI PROSIMTĚ VIDĚL VÝSLEDKY?? Neuspokojivé? Very Happy To si děláš prdel ne?? Po prvním dnu nekoktáš, za 3 měsíce nenatahuješ + nekoktáš ... a to se ti nezdá uspokojivé ? Lidi, co byste sakra chtěli? Lusknout prstem, sníst magic prášek a nekoktat? Nová mluva je o velké snaze a každodenním tréninku po dobu alespoň 1 roku!! Tuto dobu jste stále v kontaktu s lektorama !! V podstatě jste s nimi v kontaktu celý život, voláte si, navštěvujete další kurzy ... myslím si, že cena kurzu je investicí na celý život a nejen na základní kurz + mikrokurzy !!! Všichni co to tady kritizují ... tak co maj psát že jo. Nemaj prachy, jsou naštvaní a brání se!! Místo toho, aby si vzali půjčku nebo poprosili rodinu a známé ... KOKTEJTE SI DÁL!! Je mi blivno z toho, co tady píšete o nové mluvě za sračky !! Kdybyste jen věděli, viděli, zažili !!! Brečeli byste štěstím ... Snažila jsem se něco předat, pomoc dalším, ale jak vidím, nejde to ... Pouze seriózní zájemnci mi pište do zpráv. Na vlákna k diskuzím jako je takhle už nepíšu!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 9:28 am    Předmět: Citovat

No při dnešní ekonomické situaci si vzít půjčku dejme tomu na 40 tisíc s tím, že nevím, zda se ty finance opravdu zúročí je opravdu risk, dejme tomu při následném zadlužení a nemožnosti splácet úroky. A ano, když člověk chce nekoktat, tak ať se zadluží, spálí mosty a bude nekoktající bezdomovec bez práce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 11:37 am    Předmět: Citovat

tereez napsal:
**o tom to je, ropzravat pre cudzimi a uvolnene , pokial to bude skusat kazdy doma v izbe, tam mu tio pojde, ale pride do realneho zivota a je tam, kde bol .. preto to chce trenovat, trenovat, skusat, skusat ..a pred ludmi s rovnakym problemom je to jednoduchie na uvolnenie, ako aj motivaciu ..
+ ja nezatracujem NM, iba na mna posobi neseriozne kvoli chybajucemu cenniku + výsledky, čo som videl, nie sú pre mňa uspokojivé




A JAKÉ JSI PROSIMTĚ VIDĚL VÝSLEDKY?? Neuspokojivé? Very Happy To si děláš prdel ne?? Po prvním dnu nekoktáš, za 3 měsíce nenatahuješ + nekoktáš ... a to se ti nezdá uspokojivé ? Lidi, co byste sakra chtěli? Lusknout prstem, sníst magic prášek a nekoktat? Nová mluva je o velké snaze a každodenním tréninku po dobu alespoň 1 roku!! Tuto dobu jste stále v kontaktu s lektorama !! V podstatě jste s nimi v kontaktu celý život, voláte si, navštěvujete další kurzy ... myslím si, že cena kurzu je investicí na celý život a nejen na základní kurz + mikrokurzy !!! Všichni co to tady kritizují ... tak co maj psát že jo. Nemaj prachy, jsou naštvaní a brání se!! Místo toho, aby si vzali půjčku nebo poprosili rodinu a známé ... KOKTEJTE SI DÁL!! Je mi blivno z toho, co tady píšete o nové mluvě za sračky !! Kdybyste jen věděli, viděli, zažili !!! Brečeli byste štěstím ... Snažila jsem se něco předat, pomoc dalším, ale jak vidím, nejde to ... Pouze seriózní zájemnci mi pište do zpráv. Na vlákna k diskuzím jako je takhle už nepíšu!![/quote]

Takže, nebránim sa, nie som naštvaný, mám peniaze, ale nie na hádzanie niekam, kde sú mi neni schopný povedať ani cenu. Je to o drile, snahe, scvičení, o čom hovorím aj ja, akurát bez nadsadenej ceny. Po prvom dni nekoktáš ani u mňa, s extremémnym naťahovaním nie. Ja nechecm žiadny prášok, ani lúsknutie prstu .. keď už dať niekam peniaze, tak chcem aspoň seriózny prístup, najmä požiadavky o celkovej cene kurzu. U8spokojivý výsledok je plynulá reč, bez koktania. A s normálnou intonáciou, nie iba jedna tónina, pomalé tempo .. normálna komunikácia.
A opäť, sa vyhýbaš napísaniu ceny, iba ospvejuš NM. Ale je to preto, lebo si s nimi dohodnutá a robíš im marketing. O tom svedčia všetky chválospevy na všetkých 4 vláknach NM, o tom, ako plače celá tvoja rodina .. snažila si sa pomôcť iným, aby si im aj sebe nahnala klientov, sama tvrdíš, že chceš byť a možno už aj si lektorkou NM, takže vieme, o čo tu ide .. zámerne neodpovedáš na konkrétne otázky ohľadom ceny, ale iba zrážaš dole nás, čo sa kon krétne pýtajú na ceny, Prešla si tým, platila si, tak daj .. a možno si ani neplatila s tým, že budú na tebe robiť svoj marketing .. ! Je lepšie sa akože hrať na urazenú, ako sa pozrieť pravde do očí, však?


Naposledy upravil danielo dne ne květen 12, 2013 12:03 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 12:01 pm    Předmět: Citovat

Od: tereez
Komu: danielo
Zaslal: ne květen 12, 2013 9:02 am
Předmět: LOL
Danielo ... ty mě pěkně sereš. Ráda bych ti pomohla a vše ti napsala, ale když vidím jak NM haníš, nevěříš jí, špiníš ji a pomlouváš ... můžu tě s radostí poslat max. do řiti =) Koktej si dál !!

PS: Dostal jsi mě do takového afektu skrz fórum jak ještě nikdo!!!


..ďakujem za zaslanie súktromnej správy. Nikoho nechcem srať, ani haniť, ani špniť .. Čím som ťa dostal do afektu, že som sa pýtal na cenu? Moc sa nehnevaj, pokazí sa ti reč a všetka tvoja snaha i minuté peniažky výjdú navnivoč. Iba je pre mňa neseriózne, keď sa nepovedia vopred cenové podmienky účasti kurzu NM. Nič viac, nič menej. Ja som tu neni od toho, aby som niekoho posielal do riti, prepáč, ani ja som na teba neútočil a neurážal ťa. Nehaním ani NM, iba sa mi nepáči postoj zatajovania ceny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tereez



Založen: 19.11.2012
Příspěvky: 21
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 6:04 pm    Předmět: Citovat

No tak je to neseriozni ... me už to nezajímá Very Happy ... Já vám tady napsala svuj pribeh s koktanim a novou mluvou. Chtela jsem vás všechny inspirovat a pomoc. Já uz balbutik nejsem. Nemam tu tedy co delat. Hodne stesti v zivote. Nebudu si tady cist vase negativni komentáre, kdyz sama vim, cim jsem si prosla Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Tomu se proste neda nesmat .. zvlast co pise danielo - jak udelaji svuj 7mi denni kurz Very Happy Udelejte ... potom mi zavolejte plynulou reci po tech 7mi dnech, diky !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 7:00 pm    Předmět: Citovat

[quote="tereez"]No tak je to neseriozni ... me už to nezajímá Very Happy ... Já vám tady napsala svuj pribeh s koktanim a novou mluvou. Chtela jsem vás všechny inspirovat a pomoc. Já uz balbutik nejsem. Nemam tu tedy co delat. Hodne stesti v zivote. Nebudu si tady cist vase negativni komentáre, kdyz sama vim, cim jsem si prosla Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Tomu se proste neda nesmat .. zvlast co pise danielo - jak udelaji svuj 7mi denni kurz Very Happy Udelejte ... potom mi zavolejte plynulou reci po tech 7mi dnech, diky ![/quote

..opäť, cena nikde, iba výsmech. Keby to bolo také jednoznačné, tak nemáš problém dať cenu. Lektorka NM Smile si nepochopila pointu, ktorú som navrhoval .. teším sa, keď ta raz uvidím v telke ako hovorkyňu. Žiaľ, podľa tvojho videa balbutik si.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 7:04 pm    Předmět: Citovat

Od: tereez
Komu: danielo
Zaslal: ne květen 12, 2013 6:09 pm
Předmět: vzpamatuj se
Ano, přesně proto ti nepíšu cenu kurzu nové mluvy. Protože bys to zverejnil pro všechny na forum.

Sakra konecne pochop, ze kdyby MNĚ někdo řekl cenu pred konzultací, tak bych tam nejela !!!! To ti prisahám !! Ale uz ta samotná konzultace je tak neobyčejná, vse se dozvis, ukazou ti, vysvetli ... ze tam nešlo rict NE ! A po kurzu jak mi sama mamka řekla, i kdyby to stálo 200 000, tak do toho JDEME !!! Prostě kdo nebyl, neví, tak to nepochopí nikdy !!!

Kdyby jsi byl normální a všude nepsal po celem forum jak jsem podplacená a že jim delám reklamu (COŽ VBC NENÍ PRADA, ONI ANI NEVIJOU, ŽE JÁ SEM NĚKDE PÍŠU NA FORUM) a kdejaké pičoviny nehorázné, tak bych ti tu cenu napsala.

AHOJ

..nehovorím, že si podplácaná, iba s nimi spolupracuješ, to je všetko. To si aj sama potvrdila. Opäť sa opakujem, nechcem haniť ani osočovať NM, iba vnímam ako neserióznosť utajovanie ceny podmienené iba konzultáciou, ktorá je taktiež spoplatnená.


Naposledy upravil danielo dne ne květen 12, 2013 7:08 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 7:08 pm    Předmět: Citovat

Od: tereez
Komu: danielo
Zaslal: ne květen 12, 2013 6:13 pm
Předmět: natahovani
Jo a ještě to jsem ti chtěla napsat. Ohledně toho, jak píšeš, že nechces mluvit s natahovanim jak debil atd ... Chlapče, jinak to nejde. Diky debilnimu natahovani se ti v tvem mozečku utvari návyk noveho zpusobu mluvení !!! Na zacatku samozrejme natahujes vazne HODNE !! Pak na mikrokurzech se natahovani zkracuje a na poslednim mk. mluvis jak já na videu ... a jako sorry, ale jestli na tom videu se ti zdá, že mluvim jak nejaky dbil s natahováním (po 3 mesicich usilovné prace na sobe), tak to ti pekne dekuju ... Spontanní a přirozená mluva přijde časem !!! A jsem ráda, že to tak je ... Nemuzeme vsechno chtit hned hned ... i kdyz, jak vidim, nekdo asi JO !!

V tvém pripade bych si pockala za 20 let na nejaky zazracny prasek, po kterém nebudes koktat, protoze ty nemas zadnou trpelivost a vůli a ani snahu se koktani zbavit !!


..opäť, nechápem, prečo na mňa ideš takýmto štýlom. Ani raz som ťa neurážal, ani neponižoval. Snahu aj vôľu mám, avšak serioznym spôsobom. A pokiaľ vyletíš takto na každého klienta ako lektorka NM, pokiaľ sa bude pýtať na cenu a bude sa mu to zdať moc, tak veľa úspechov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tereez



Založen: 19.11.2012
Příspěvky: 21
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 7:18 pm    Předmět: Citovat

Jo, na tebe už se fakt s chladnou hlavou jít nedá. Ty mě tady urážíš tím, že píšeš, že jsem podplacená nebo že s nimi spolupracuju a nabírám jim klienty. To je největší blbost !!! A nechápu, proč moje soukromé zprávy tobě, zveřejňuješ pro všechny ... ale to je jedno. A já nikde nepotvrdila, že s nima spolupracuju!! Lektorství NM si můžu udělat nejdříve za 3 roky. S tímhle fórem touto zprávou JÁ končím =) Přeji všem úspěchy s řečí.

A dodatek na závěr:
Zájemci o kurz nové mluvy pište buď mně (teri.heart@seznam.cz) pro info nebo komukoli z kurzantů (dám Vám kontakt). Abyste si u nás pouze a jen ověřili, zda to pomáhá, jak to probíhá, popřípadě bysme si zavolali, slyšeli byste nás atd. Pro konzultaci najdete e-mail na novamluva.cz

Hezký den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mayko



Založen: 23.2.2009
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 6:03 am    Předmět: Citovat

Danielo cenu kurzu zhruba vieš tak to už nechaj tak, ak by to tereez chcela napisať tak to napiše, nova mluva jej zmenila život, berie ju ako svoju rodinu a určite je aj pod zmluvou takže nebude za chrbtom zrádzať toho kto jej brutalne pomohol a my to musime rešpektovať. Silno si vážme že prešla kurzom a je ochotná nám dať informácie (nie len silou mocou tlačiť na cenu)....nova mluva je zatiaľ jedina metoda po ktorej vidieť reálne výsledky, žiadne tableky, prášky, "spiči" easy, akupunktury, spánok, doktory, joga, hypnoza a podobne kokotoviny nikomu nepomohli...na videu rozprávala naozaj pekne, klobuk dole, bolo poznať jemne pomalšiu kontrolovanu reč ale to je to najmenej čo by malo niekomu vadiť, nikto z nás sa ani len nepribliži jej výkonu, škoda že nemáme viedo aj z "pred" aby sme mohli porovnať.

P.S.: nenalievajme si do deravej lode vodu Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 7:31 pm    Předmět: Citovat

Jen nechápu, proč je to teda tak drahé, copak těm vedoucím kurzů naskakují tak velké výdaje na léčbu jednoho pacienta, že po něm chtějí tak velkou sumu? Jen řečnická otázka :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 6:07 pm    Předmět: Citovat

Potíž je v tom, že metoda Nové mluvy není žádný nový objev. Podobné způsoby léčení se už dlouhodobě používají v Rusku (pokud vím, je jich víc, ale mají hodně společného). Pro každého se to nehodí, ale pokud má člověk vážné problémy s řečí, určitě mu to může pomoci. To, že tak zatajují cenu, mi ale přijde minimálně neseriózní. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šukač



Založen: 25.8.2012
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2013 12:21 pm    Předmět: Citovat

Od tereez je to jenom sprostá a účelová propagace, patří k těm hyenám z nové mluvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127