Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

BRATISLAVA, Západné Slovensko, Slovensko či ČR - stretávka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 3:07 pm    Předmět: Citovat

Kral napsal:
Pri-pri-pridavam sa som z BA! velmi rad by som spoznal novych ludi s podobnym problemom. Ja osobne by som to videl na nejaky vecer v BA v podniku Smile



..ahoj, tak aby a to niekam pohlo, navrhnem teda datumy, kedy by som mohol ja: 20,21,22 alebo 24.05.2013 po 16tej v BA, skorsi datum sa mi neda, pretoze sa mi neda ty by si mohol? alebo kedy by si preferoval ty? neni mozne, aby sme nenasli spolocny termin ..
+ keby tu bol aj nejaky iny zaujemca, dajte vediet, kedy asi by mohol ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juro92



Založen: 2.11.2011
Příspěvky: 27
Bydliště: Bratislava, Slovensko

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 3:24 pm    Předmět: Citovat

V tie dni my vyhovuje ktorýkoľvek, nakoľko mám hluchý týždeň v skúškovom ale asi skôr toho 21 a 22 ... Miesto by som navrhol Zelený strom na Obchodnej (dobrý pub na obchodnej - pivo za 1€ a burger s hranolkami za 3,60) Stretko môže byť na zastávke Vysoká pri sporiteľni čo vy na to? Čas si povedzte vy, mne je jedno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 3:36 pm    Předmět: Citovat

juro92 napsal:
V tie dni my vyhovuje ktorýkoľvek, nakoľko mám hluchý týždeň v skúškovom ale asi skôr toho 21 a 22 ... Miesto by som navrhol Zelený strom na Obchodnej (dobrý pub na obchodnej - pivo za 1€ a burger s hranolkami za 3,60) Stretko môže byť na zastávke Vysoká pri sporiteľni čo vy na to? Čas si povedzte vy, mne je jedno


noo, super, takze predbezne sa teda dohodnime na 21.05.2013 na zastávke Vysoká pri sporiteľni v BA, cas ked teda mozem za mna o 16:30, ok?
Samozrejme, dovtedy sa moze cokolvek zmenit, no to si dame vediet .. ako sa spozname? budem mat cerveny karafiat? Smile Smile ale jasne ze nie, robim si srandu, to si este upresnime neskor ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juro92



Založen: 2.11.2011
Příspěvky: 27
Bydliště: Bratislava, Slovensko

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 3:43 pm    Předmět: Citovat

sorry ja som zabudol že mám utorky jazykovku od pol 6 do 7 tak 22. v stredu to bude pre mňa lepšie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
juro92



Založen: 2.11.2011
Příspěvky: 27
Bydliště: Bratislava, Slovensko

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2013 3:47 pm    Předmět: Citovat

spoznať podľa mna bude nejlepšie si vymeniť čísla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt květen 09, 2013 6:13 pm    Předmět: Citovat

juro92 napsal:
sorry ja som zabudol že mám utorky jazykovku od pol 6 do 7 tak 22. v stredu to bude pre mňa lepšie


caw, ok , tak teda predbežne v stredu 22.05.2013 o 16:30 .. čísla vymeníme cez súktromnú správu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mayko



Založen: 23.2.2009
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: pá květen 10, 2013 10:47 am    Předmět: Citovat

Tak vy zapadniari sa dajte dokopy, pozoznamujte sa a potom môžme urobiť spoločne stretko....zatiaľ dokoktania Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: pá květen 10, 2013 4:30 pm    Předmět: Citovat

mayko napsal:
Tak vy zapadniari sa dajte dokopy, pozoznamujte sa a potom môžme urobiť spoločne stretko....zatiaľ dokoktania Very Happy


**ja som povedal, za mňa som ochotný prísť na stredné slovensko aj sám, ak príde východ .. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mayko



Založen: 23.2.2009
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 2:06 pm    Předmět: Citovat

Vychod príde kedykoľvek....v tom nie je najmenší problem....nasadneme do auta a ideme Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 6:23 pm    Předmět: Citovat

mayko napsal:
Vychod príde kedykoľvek....v tom nie je najmenší problem....nasadneme do auta a ideme Very Happy


ok, beriem ta za slovo. Osobne by som to videl niekedy na mesiac jún, júl či august .. to sa ešte dohodneme neskôr .. možno sa pridá aj nejaký ďaľší záujemca a dáme to nejako dokopy..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klitoris



Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 6:30 pm    Předmět: Citovat

danielo napsal:
mayko napsal:
Vychod príde kedykoľvek....v tom nie je najmenší problem....nasadneme do auta a ideme Very Happy


ok, beriem ta za slovo. Osobne by som to videl niekedy na mesiac jún, júl či august .. to sa ešte dohodneme neskôr .. možno sa pridá aj nejaký ďaľší záujemca a dáme to nejako dokopy..


+ Misha, ona ze pojde tiez Smile
najlepsie na nejaku chatu ist.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 7:17 pm    Předmět: Citovat

Klitoris napsal:
danielo napsal:
mayko napsal:
Vychod príde kedykoľvek....v tom nie je najmenší problem....nasadneme do auta a ideme Very Happy


ok, beriem ta za slovo. Osobne by som to videl niekedy na mesiac jún, júl či august .. to sa ešte dohodneme neskôr .. možno sa pridá aj nejaký ďaľší záujemca a dáme to nejako dokopy..


+ Misha, ona ze pojde tiez Smile
najlepsie na nejaku chatu ist.


..no super Smile uvidim, ako dopadne moje stretko s jurom92, mozno by siel aj on, mozno aj "Kral" co reagoval v tejto teme by siel .. zoberem auto, 4 ludi so zapadu mozem vziat ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klitoris



Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 12:13 pm    Předmět: Citovat

danielo napsal:
Klitoris napsal:
danielo napsal:
mayko napsal:
Vychod príde kedykoľvek....v tom nie je najmenší problem....nasadneme do auta a ideme Very Happy


ok, beriem ta za slovo. Osobne by som to videl niekedy na mesiac jún, júl či august .. to sa ešte dohodneme neskôr .. možno sa pridá aj nejaký ďaľší záujemca a dáme to nejako dokopy..


+ Misha, ona ze pojde tiez Smile
najlepsie na nejaku chatu ist.


..no super Smile uvidim, ako dopadne moje stretko s jurom92, mozno by siel aj on, mozno aj "Kral" co reagoval v tejto teme by siel .. zoberem auto, 4 ludi so zapadu mozem vziat ..


jj my takysto Very Happy vychod + zapad sa spoji proti koktavosti.
Do boja Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kral



Založen: 19.10.2011
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 1:43 am    Předmět: Citovat

Som za, 22 mi vyhovuje, este keby sa pridala nejaka slecna, bolo by to uplne super Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danielo



Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 2:33 pm    Předmět: Citovat

caute, tak teda plati to toho 22ho? Za mna urcite ano, 16:30, zastavka Vysoka v BA .. hmm? prida sa este niekto?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127