Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Telefonovanie

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rasťo - Prešov



Založen: 6.9.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2012 4:40 pm    Předmět: Telefonovanie Citovat

Mám problém telefonovať s niekým koho číslo nepoznám, vždy sa hrdlo stiahne a neviem si poradiť... Ako na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frciiik



Založen: 5.8.2011
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2012 8:54 pm    Předmět: Citovat

Mám úplně stejný problém, telefon je pro mě naprosté tabu. Radši pojedu 50km a vyřídím to osobně, než někam volat. Už jenom přijmutí hovoru mi dělá problémy, natož někam volat. Když přijímám hovor,tak mi trochu pomáhá chodit.. no, chodit... jak sem se tak minule pozoroval, tak to byl spíš poklus, lítal sem po baráku tam a zátky jak splašený Laughing Už delší dobu si říkám, že kamarádům místo psaní sms začnu volat. Oni ví že koktám, takže v telefonu je to nepřekvapí a já se tak snad aspoň troch přestanu toho telefonu časem bát. ALe nějak jsem to ještě nezrealizoval. Akorát to chce asi hodně volných minut Smile))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drake



Založen: 13.8.2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2012 8:19 am    Předmět: Citovat

Já když volám někomu cizímu, tak strašně koktám. Ale když volám známým, tak mluvím "normálně". A když mi volá někdo koho neznám, tak se první trochu rozdýchá (protože se mi většinou sevře hrdlo) a pak to zvednu a řeknu dobrý den a potom nekoktám. Když mám mluvit osobně s cizími, tak strašně koktám, ale když volám s cizími, tak nekoktám.

Takže se skuste první rozdýchat, třeba vám to taky pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mayko



Založen: 23.2.2009
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 12:23 pm    Předmět: Re: Telefonovanie Citovat

Rasťo - Prešov napsal:
Mám problém telefonovať s niekým koho číslo nepoznám, vždy sa hrdlo stiahne a neviem si poradiť... Ako na to?


napiš mi do spravy tvoje čislo a ja ti z práce zavolam Laughing môžeš si skušať "otváranie" hrdla Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: so listopad 09, 2013 10:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj taky mě dělá volání někdy problémy , tak trochu chodím ale pomáhám si houpáním kolenou, když jsem nejistej ale když jsem v pohodě tak mě to problém nedělá a mluvím dost dlouho. Ale nesnáším když při volání slyším na druvé straně ozvěnu to mě hrozně plete nesmím na to myslet a poslouchat to, Ještě jsem si nezvyk na svůj hlas mluvy.
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127