Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Holky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
drake



Založen: 13.8.2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 6:48 pm    Předmět: Citovat

Šukač napsal:
Když už máš její fb tak jí napiš. Smile


A co jí asi napíšu? "Čau, ty prodáváš u nás v obchodě viď? A víš, že se mi strašně líbíš? Mohl bych tě někam pozvat?" To zní blbě Smile a vim co by mi odepsala (že ne)

ten fb nemám, že bych si o něj řekl. Koukl jsem se na jmenovku jak se jmenuje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šukač



Založen: 25.8.2012
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 8:38 am    Předmět: Citovat

Napiš jí jen tak nezávazně, na něco se jí zeptej, třeba jakou používá barvu na vlasy atd... buď nápaditej a originální... lepší jí napsat, když už se teda bojíš ji oslovit...

Teď mě napadá, že když je prodavačka tak s ní přece musíš mluvit, minimálně ji pozdravit, když to uděláš s radostí tak se prodavačky dávají samy do řeči, nebo přece musíš kupovat tašku u pokladny, nebo jí nabídnout drobný aby se jí líp vracelo. To jako v tom obchodě jenom mlčíš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drake



Založen: 13.8.2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 11:17 am    Předmět: Citovat

Šukač napsal:
Napiš jí jen tak nezávazně, na něco se jí zeptej, třeba jakou používá barvu na vlasy atd... buď nápaditej a originální... lepší jí napsat, když už se teda bojíš ji oslovit...

Teď mě napadá, že když je prodavačka tak s ní přece musíš mluvit, minimálně ji pozdravit, když to uděláš s radostí tak se prodavačky dávají samy do řeči, nebo přece musíš kupovat tašku u pokladny, nebo jí nabídnout drobný aby se jí líp vracelo. To jako v tom obchodě jenom mlčíš?


Tak jasně pozdravím jí, jako každou prodavačku a když odcházám řeknu na shledanou. Tašky si tady člověk bere sám. Ještě jsem jí neviděl, že by se s nějakým zákazníkem sama od sebe začala bavit. Když se mě např. zaptá kolik mám rohlíků, tak samozdřejmě odpovím. Když je potřeba něco říct, tak to řeknu, ale jinak ne.

Ty drobný jsou dobrej nápad. To určitě mě neodmítne, prodavačky jsou rádi za drobný. A zároveň jí můžu říct, že jí to dneska sluší.

Asi s ní první navážu verbální kontakt a když se bude chtít semnou bavit, tak bych jí napsal i na fb. Napsat jí první na fb mi nepříjde jako dobrej nápad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šukač



Založen: 25.8.2012
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 9:28 pm    Předmět: Citovat

Tak jak si s tím naložil, draku? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 8:29 pm    Předmět: Citovat

Nevím, ale tenhle nick nade mnou se mi ani trochu nelíbí Very Happy Abych tedy taky tak nějak přispěl do diskuze Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drake



Založen: 13.8.2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 2:49 pm    Předmět: Citovat

Šukač napsal:
Tak jak si s tím naložil, draku? Smile


Dneska se na to tak nějak chystám. Šel jsem kolem a všiml jsem si, že dneska pracuje, takže tam zajdu chvilku před tím než skončí.

Na něco se zeptám a až bude mluvit ona, tak jí skočím do řeči a řeknu: Dneska Vám to moc sluší, víte, že dneska jsem neviděl krásnější slečnu. Vim, že mě asi odmítnete. Přece jenom celý den tu stojíte a máte toho dneska už dost. Ale rád bych Vás někam pozval. A samozřejmě se jí při tom budu koukat do očí a trochu se usmívat.

Když řekne, že jo. Tak bych jí někam vzal. A když ne, tak jí tam nechám číslo a asi mě tam už neuviděj.

Jen doufám, že nebudu nějak moc koktat. Snad se mi nesevře hrdlo a budu moct, alespoň trochu mluvit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šukač



Založen: 25.8.2012
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 2:55 pm    Předmět: Citovat

Jdeš na to nějak pomalu. Smile

Jinak číslo si vezmi od ní, holky se neozývaj. Plán máš dobrej víš co chceš, ikdybys to posral tak můžeš být sám se sebou spokojenej. Udělal si něco proto co chceš a překonal si sám sebe.

PS: Jestli si to neudělal, tak je to tvá velká osobní prohra, ale vždycky se to dá ještě napravit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drake



Založen: 13.8.2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 3:04 pm    Předmět: Citovat

Šukač napsal:
Jdeš na to nějak pomalu. Smile

Jinak číslo si vezmi od ní, holky se neozývaj. Plán máš dobrej víš co chceš, ikdybys to posral tak můžeš být sám se sebou spokojenej. Udělal si něco proto co chceš a překonal si sám sebe.

PS: Jestli si to neudělal, tak je to tvá velká osobní prohra, ale vždycky se to dá ještě napravit.


Já už jsem chtěl minulý týden, ale to jsem tam šel moc pozdě a to mi už utekla Smile

všechno co jsem chtěl jsem udělal, teď už zbývá poslední věc - navázat vermálni kontakt Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šukač



Založen: 25.8.2012
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 3:25 pm    Předmět: Citovat

Tak ji už konečně oslov! A napiš jak si dopadl. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drake



Založen: 13.8.2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 5:01 pm    Předmět: Citovat

Šukač napsal:
Tak ji už konečně oslov! A napiš jak si dopadl. Smile


Tak dnes zase nic. Pokaždý tam byla až do zavíračky, ale teď končí nějak dřív. Teď na to půjdu jinak prostě až jí tam uvidím a bude menší fronta, tak něco řeknu. A když to nepůjde, tak příští pátek (to tam většinou je) tam půjdu ráno, když otevírají a nabídnu jí drobní - po ránu se jí budou hodně hodit a řeknu to co jsem psal předtím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šukač



Založen: 25.8.2012
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 6:27 pm    Předmět: Citovat

Nevidím důvod proč do toho investuješ tolik času a energie, víš co by si už dokázal kdyby si místo tohohle přemýšlel o něčem jiným? A vůbec se mi to zdá zbytečný to tvoje váhání, vždyť může někoho mít, nebo to může být lesba, nebo může být asexuální frigidka... Kdyby ses zeptal poprvé jak si ji uviděl udělal bys lépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2012 12:00 am    Předmět: Citovat

Drakeu nenech si radit od někoho s tímto nickem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2012 2:45 pm    Předmět: Citovat

Hm, mně se ten nick taky moc nelíbí. Confused Ale je pravda, že se nemá nic zbytečně odkládat (potom si to člověk leda vyčítá).

Já teda osobně dávám přednost jinému seznamování než na pracovišti, ale třeba to vyjde. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drake



Založen: 13.8.2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2012 1:40 pm    Předmět: Citovat

Jo teď už to vím taky, že jsem měl něco říct hned (třeba i blbost). Já do toho neinvestuju žádnej čas ani energii - stejně chodím denně kolem, mám to cestou. U toho obchodu je jedna zeď prosklená a je právě vidět na prodavačky, takže vážně do toho nic neinvestuju. A hned jak uvidím, že tam je, tak půjdu do obchodu a fronta nefronta, tak jí řeknu něco jak jsem psal výš.

Jen doufám, že zrovna nebudu koktat (jasně koktat budu, ale snad né tolik). Teď se to strašně zhoršilo. V každým slově se zadrhnu (neopakuju). Neporadil by mi někdo jak to, alespoň trochu zlepšit? Ono se to vážně nedá ani moc poslouchat a ti co to poslouchají na konci z toho nevětí nic. Jako doma mluvim o hodně líp než někde jinde. Dá se říct, že doma mluvím normálně jen ve slovech kde je první slabika s háčkem nebo začíná na J, tak se zadrhnu, ale venku jak už jsem psal se zadrhnu v každým slově. A proto se docela bojím, že budu koktat i při tom oslovení a nakonec to nebude oslovení, ale jen trapas - což je vlastně důvod proč to tolik odkládám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 7:15 pm    Předmět: Citovat

Holky nestojí ani za to, aby sis o ně opřel kolo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127