Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Holky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 8:38 pm    Předmět: Citovat

drake napsal:
Ale teď se mi zalíbyla jedna holčina, která pracuje v jednom obchodě u pokladny. Pokaždý když jí vidím a ona se mě ptá jestli je to všechno, tak bych jí nejradči řekl: "Ještě bych Vás někam pozval třeba do kina nebo na kafe". Ale říkám si, že budu koktat a tak se na to vždycky vykašlu. Možná kdybych věděl, že nemá přítele, tak bych jí to možná řekl (to bych možná měl nějakou šanci Very Happy ). Kdybych věděl, že mě neodmítne (to neví nikdo), tak bych jí oslovil. Protože když mě odmítne, tak už nebudu moct jít do toho obchodu Very Happy

Nevim jestli to mám risknout a oslovit jí nebo jestli mám být zticha a nechat si to pro sebe.


Nezdá se mi, že je to zrovna vhodná příležitost. Já na jejím místě bych tě asi odmítla (a to nemyslím, že bych byla nějaká namyšlená nebo odtažitá). Navzájem se vůbec neznáte, a hned ji chceš někam zvát? Smile Lepší, myslím, je s ní občas prohodit pár slov na různá nezávazná témata - trošku se seznámit a mezitím si zjistit, není-li zadaná. Potom teprve to ostatní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drake



Založen: 13.8.2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 2:19 pm    Předmět: Citovat

Rád bych s ní prohodil pár slov, ale myslím že u pokladny se semnou nebude chcít vybavovat Very Happy . Vůbec nevim co bych měl říct. Nic mě nenapadá. Možná bych jsem se mohl zeptat na nějakou věc kolik stojí (ale to by si taky pak mohla myslet, že jsem debil Very Happy , když na všem je napsáno kolik to stojí). Z nezávazných témat nevim co bych měl říct - počasí a politika asi nehrozí Very Happy

Né že bych jí nějak sledoval (nejsem úchyl), ale včera jsem jí náhodou potkal. Chtěl jsem se jí zeptat kudy se jde někam. A hádejte co, nezeptal jsem se Smile

Poradil by mi, prosím někdo z jakých nezávazných témat, prohodit pár slov. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 3:02 pm    Předmět: Citovat

Hodně záleží na tom, v jakém obchodě prodává - jestli v supermarketu, nebo v obyčejném. V supermarketu jsou ty pokladní většinou hodně unavené a musejí se tam docela otáčet (často nemají čas ani náladu si s někým cizím vykládat). Pokud v obyčejném, myslím, že tam nějaká šance je. Pro začátek by asi bylo nejlepší si s ní promluvit o něčem, co se týká její práce - např. nejdřív o nějakém zboží (poradit se s ní atd.), jako úplně obyčejný zákazník. Později třeba můžeš konstatovat, že tam v ten určitý den bylo hodně lidí, a že prodavačky měly určitě hodně práce. O počasí se také dá promluvit Wink . Hlavně je potřeba se chovat přirozeně a zpočátku jako by o nic nešlo -jako s kteroukoli jinou prodavačkou, se kterou prostě chceš prohodit pár slov. Do toho obchodu bys ale mohl chodit častěji, aby si tě zapamatovala. Pokud na ni uděláš dobrý dojem (a není zadaná), myslím, že ti dá sama najevo, že jí seznámení není proti mysli.
Jak to všechno bude dlouho trvat, záleží na vás obou. Smile
Každopádně - hodně štěstí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drake



Založen: 13.8.2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 5:49 pm    Předmět: Citovat

Právě že v supermarketu, takže si asi chtít povídat nebude (kdyby byla starší, tak by si určitě ráda povídala - starší lidé si rádi povídají) - to bych musel jedině počkat až by v obchodě nebylo hodně lidí. Já jsem nikdy moc s nikým neprohodil jen tak pár slov (všichni co jsou na tomto forum určitě vědí proč). Takže až s ní budu budu trochu mluvit, tak snad budu přirozenej. Už možná vím na co bych jsem se jí mohl zeptat. Vždycky mě zajímalo, jak si prodavačky můžou zapamatovat ty kody na pečivo Smile Já vím taková blbost, ale zeptat se můžu Very Happy a snad u toho nebudu koktat. Do obchodu bych mohl chodit častěji to jo, i když nerad kupuju uzeninu a takový ty věci u kterých se mluví, ale to nějak přežiju. Určitě se pokusím s ní navázat nějaký kontakt, ale stejně buť má přítele nebo mě odmítne - koho by bavilo poslouchat a dívat se na někoho kdo koktát, ikdyž ví co chce říct, ale čeká až to řekne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 9:02 pm    Předmět: Citovat

No, já nevím s tím supermarketem - mám několik známých, které tam pracovaly. Opravdu tam není čas ani vhodné podmínky na nějaké vykládání (vedoucí ji může i vyrazit). Musíš také vzít v potaz, že pokud není zadaná a je alespoň trochu hezká, určitě už několik nabídek k seznámení odmítla. Měl bys tedy něčím vyniknout. Na druhou stranu, v takových případech hraje hlavní roli osobní kouzlo - třeba máš v sobě něco, co ji osloví. Wink
Pokud bych ale měla říct svůj názor, tak myslím, že bys měl hledat spíš jinde - a ne podle vzhledu (měla by se ti alespoň trochu líbit, ale hlavně si přece musíte rozumět). Ideální prostředí jsou různé kroužky a zájmové kluby.
Samozřejmě, záleží to na tobě. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
n3utr1n0



Založen: 12.10.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2012 2:17 pm    Předmět: Citovat

vyhlidni si kdy konci, nejlepsi je to v noci.. pak proste hlidej aby to nikdo nevidel a normalne ji zatahni do kere.. nejlepsi metoda a nemusis se u toho zbytecne stresovat mluvenim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2012 2:24 pm    Předmět: Citovat

To jsou ale blbé vtípky... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drake



Založen: 13.8.2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2012 5:36 pm    Předmět: Citovat

n3utr1n0: To bych nikdy neudělal. Nechci jí jen na to jedno, Chtěl bych jí poznat.

Určitě bych nechtěl, aby měla v práci kvůly mě problémy (ne jenom ona, ale všichni). Zrovna modelka to není Smile , ale mě se líbí - líbit se mi může každá druhá ,kterou potkám venku a může se mi líbit i víc. Ale řekl bych, že ona je ta správná holka - vidím jí to na tváři Smile . Nechám si to projít hlavou jestli bych měl "s ní prohodit pár slov" a uvidím. Nebo budu mít štěstí a potkám jí v nějakým klubu Smile (i když v žádným jsem jí ještě neviděl). Kdybych věděl, že má přítele, tak bych jí ani nic neříkal, ale když to nevim, tak si pořád říkam: Třeba bych u ním mohl mít malou šanci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šukač



Založen: 25.8.2012
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 1:53 pm    Předmět: Citovat

Jsi naivní, vyhrává ten nejlepší, pokud jsi nejlepší koho zná tak máš šanci... Pokud ne tak na sobě makej, začni tím, že nebudeš myslet jako žena...ale jako chlap!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drake



Založen: 13.8.2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 1:04 pm    Předmět: Citovat

Šukač napsal:
Jsi naivní, vyhrává ten nejlepší, pokud jsi nejlepší koho zná tak máš šanci... Pokud ne tak na sobě makej, začni tím, že nebudeš myslet jako žena...ale jako chlap!


Máš pravdu, začnu na sobě makat. Začnu zase chodit do fitka a taky běhat. Koupím nějaký nový hadry. Zkusím alespoň trochu zlepšit mojí mluvu (teď se v každým slově zaseknu). Nějak si musím zvýšit seběvědomí. A potom pokaždý když jí uvidím, tak se jí na něco zeptám nebo řeknu třeba něco v tom smyslu, že je docela fronta. Prostě aby si mě zapamatovala a pak jí někam pozvu.

Když mě odmítne, tak jsem potom alespoň udělal něco pro sebe a takovej půl roku do toho obchodu nepáchnu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šukač



Založen: 25.8.2012
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 9:48 am    Předmět: Citovat

Super, tohle je pro začátek dobrý a nakopne tě to. Dál ti doporučiji, nějaké relaxační techniky, třeba autogenní trénink, dobrá je i meditace. Klid je základ přitažlivosti, bylo prokázáno, že vyšší hladiny kortizolu působí na druhé pohlaví odpudivě. Navíc když budeš v klidu zlepší se automaticky i řeč.
Dál je dobré být co nejvíc ve společnosti, účastnit se různých akcí, zájmů atd... Až se to pro tebe stane přirozeností, budeš lidi doslova fascinovat.


drake napsal:
Šukač napsal:
Jsi naivní, vyhrává ten nejlepší, pokud jsi nejlepší koho zná tak máš šanci... Pokud ne tak na sobě makej, začni tím, že nebudeš myslet jako žena...ale jako chlap!


Máš pravdu, začnu na sobě makat. Začnu zase chodit do fitka a taky běhat. Koupím nějaký nový hadry. Zkusím alespoň trochu zlepšit mojí mluvu (teď se v každým slově zaseknu). Nějak si musím zvýšit seběvědomí. A potom pokaždý když jí uvidím, tak se jí na něco zeptám nebo řeknu třeba něco v tom smyslu, že je docela fronta. Prostě aby si mě zapamatovala a pak jí někam pozvu.

Když mě odmítne, tak jsem potom alespoň udělal něco pro sebe a takovej půl roku do toho obchodu nepáchnu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drake



Založen: 13.8.2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 11:47 am    Předmět: Citovat

Sice jsem s ní ještě nemluvil, ale z FB jsem zjistil, že dodělala gympl a teď se chystá na přírodovědeckou fakultu v Olomouci. Prodávání má jen jako brigádu a nejspíš je tam jen o víkendu (a já proč jí tam nikdy neviděl v týdnu). Určitě bude bydlet na koleji a snad bude jezdit na víkendy domů a bude prodávat. Asi si říkáte, že pořád o ní jen píšu a nic pro to neudělám, jenomže teď na to boužel nemám (strašně koktám a to by se semnou určiě nechtěla v práci vybavovat). Ale začal jsem na sobě makat jak fyzicky tak i psychicky, takže do měsíce když tam bude stále pracovat, tak s ní promluvím.

Já vlastně nevim ani proč to sem píšu - stejně to nikoho nezajímá. Možná alespoň někoho pobaví jakej jsem srab, že nedokážu říct holce pár slov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šukač



Založen: 25.8.2012
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 1:20 pm    Předmět: Citovat

Mě to zajímá.
Ale vůbec se mi nemlíbí jak se upínáš na holku, kterou vůbec neznáš a plánuješ si s ní společnou budoucnost. Smile Jinak tady je takovjech srabů plno, tak jsi mezi svejma, nemáš se čeho bát. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drake



Založen: 13.8.2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 1:59 pm    Předmět: Citovat

Šukač napsal:
Mě to zajímá.
Ale vůbec se mi nemlíbí jak se upínáš na holku, kterou vůbec neznáš a plánuješ si s ní společnou budoucnost. Smile Jinak tady je takovjech srabů plno, tak jsi mezi svejma, nemáš se čeho bát. Very Happy


Já se na ní neupínám, já jsem se jen koukl jaký má zájmy, abych věděl Very Happy . A taky s ní určitě neplánuju budoucnost - Já neplánuju ani svojí budoucnost. Žiju dneškem ne budoucností. Teda plánuju, ale jen to že když tam bude pořád pracovat, tak jí skusím oslovit a to je vše co plánuju. Když mě odmítne, tak dobrý a když mě neodmítne, tak taky dobrý Very Happy a třeba se poznáme a zjistíme, že jsme každej jinej a tak nebudem spolu tohle neřeším to prostě nějak dopadne (ale spíš to dopadne, tak že do toho obchodu nebudu chodit).

Já si jen říkám, že bych pomalu měl něco udělat se svým životem, nějak ho změnit. A když s ní neskusím promluvit, tak si třeba budu celej život říkat, že jsem to měl skusit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šukač



Založen: 25.8.2012
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 4:41 pm    Předmět: Citovat

Když už máš její fb tak jí napiš. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 3 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127