Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kombinovaná vada řeči-zrychlená řeč plus koktavost!!!!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kacenkabecvanka



Založen: 21.11.2010
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: ne listopad 21, 2010 7:23 am    Předmět: Kombinovaná vada řeči-zrychlená řeč plus koktavost!!!! Citovat

+ Zdravím všechny balbutiky. Již několikrát jsem navštívila vaše stránky a jsem za ně ráda. Nevím jak je to možné,ale mě lékaři diagnostikovali né jenom koktavost,ale hned dvě vady řeči!!!! Mluvím hrozně rychle a do toho ještě koktám! Chci se jen zeptat,jestli má někdo z vás taky tuto kombinaci??? Znám hodně lidí s nějakou vadou řeči,jeden ráčkuje,druhý si šlape na jazyk,třetí koktá,další mluví rychle,ale neznám nikoho v mém okolí,aby ho postihla tato kobinovaná vada řeči! Myslím,že to mám o dost těžší než ti,co mají jen jednu vadu řeči! Protože když se soustředím na to abych mluvila pomalu,tak většinou začnu koktat a naopak když se soustředím na to aby ten hlasový projev byl co nejplynulejší,tak začnu mluvit hrozně rychle! Docela peklo! Je mi 33 let a vadu řeči mám asi od 7 let. Hrozně ráda bych si s někým chtěla popovídat,ale mám strach z toho,že zase zklamu a místo slov se mi z úst bude llinout nesrozumitelný zvuk!!! Tak raději společnost nevyhledávám. Budu ráda když se mi někdo ozve. S pozdravem Katka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
duda.la



Založen: 23.7.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 7:11 pm    Předmět: Citovat

cau.nic si z toho nedelej.

Naposledy upravil duda.la dne ne listopad 27, 2011 9:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Driv3rko



Založen: 19.1.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 2:05 pm    Předmět: Citovat

ahoj, mam podobny problem, skus si uvedomit ze mas hovorit pomaly.. proste v mozgu si vsetko spomal.. a natahuj hlasky a hlavne medzi slovami davaj medzery .. 1. až2 second..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127