Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nová mluva v ČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
radka78



Založen: 29.3.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 6:34 pm    Předmět: Citovat

Příspěvek Vicky nás domutil reagovat... píše, že počká, jak dopadli první absolventi kurzu nové mluvy, jenže se nikdo z nás jaksi moc neozývá, proto jsme se s manželem rozhodli, že sestříháme takové krátké video, jak probíhal náš kurz NM. Ve videu uvidíte našeho syna ještě koktajícího (video je značně nekvalitní, protože jsme všechna videa, kde bylo koktání smazali - bylo nám strašně líto, jak náš syn mluví a hodně nás to trápilo, a později, když jsme je potřebovali k dokumentačním účelům, jsme našli jen toto video, které si syn ještě ke všemu natáčel sám), následuje úplný začátek mluvení novou mluvou a závěrem uvidíte současný stav po osmi měsících terapie. Uveřejnit toto video jsme se rozhodli proto, protože nám samotným by podobné video velice usnadnilo rozhodování, zda na kurz jít nebo nejít. Tak tady je slíbený odkaz:
http://www.youtube.com/watch?v=_cE-bdFf4lo

Chtěla bych těm, kteří nastoupí na únorový kurz popřát hodně štěstí, silné vůle a hodně píle, bez které se neobejdete a nebojte, přijdeme se na vás podívat a povzbudit vás Laughing Laughing Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DavidB



Založen: 28.1.2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 7:07 pm    Předmět: Citovat

Myslím si, že v domácích podmínkách to nikdy moc neovládnem.
Je třeba až to někdo vede a cvičit intenzivně. Další věc jsou situace telefonování, nakupování v obchodech. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jay



Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 8:50 pm    Předmět: Citovat

DavidB napsal:
Myslím si, že v domácích podmínkách to nikdy moc neovládnem.
Je třeba až to někdo vede a cvičit intenzivně. Další věc jsou situace telefonování, nakupování v obchodech. Very Happy


Samozřejmě...chce to k tomu přistoupit maximálně komplexně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 10:31 pm    Předmět: Citovat

Mohol by niektory z ucastnikov prosim napisat cenu, kolko ich to asi vyslo? Dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 9:37 am    Předmět: Citovat

Uz niektori boli na tejto liecbe, je nejaky problem tu napisat nejaku pribliznu orientacnu cenu v ktorej sa pohybuje tento kurz?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MuGi



Založen: 24.8.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 8:08 am    Předmět: Citovat

ico napsal:
Uz niektori boli na tejto liecbe, je nejaky problem tu napisat nejaku pribliznu orientacnu cenu v ktorej sa pohybuje tento kurz?



A co tak zajet na konzultaci. Very Happy
Já jsem už byl a doporučuji i ostatním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 8:14 am    Předmět: Citovat

a co tak sa dozvediet orientacnu cenu a potom sa rozhodnut, ze ci je v mojich financnych moznostiach to cele absolvovat, bez toho aby som sa trmacal x kilometrov a zabil cely den Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MuGi



Založen: 24.8.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 9:46 am    Předmět: Citovat

ico napsal:
a co tak sa dozvediet orientacnu cenu a potom sa rozhodnut, ze ci je v mojich financnych moznostiach to cele absolvovat, bez toho aby som sa trmacal x kilometrov a zabil cely den Wink


Taky tak jde uvažovat.
Já jsem se ze začátku uvažoval stejně. Potom jsem si ale řekl, vždyť o tom skoro nic nevíš. A pokud by to vypadalo nadějně, mám alespoň motivaci k šetření.
A tak ti nezbývá nic jiného - jak to bude drahé, tak budu koktat dál.
Jo kamaráde, ženešen, lecitin a jiné přípravky tě stály už určitě více peněz než cesta do Třince. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 10:20 am    Předmět: Citovat

Odhliadnuc od nasich dlhosiahlych debat, ci sa oplati ist na konzultaciu alebo nie, je vazne velmi tazke vydat par kalorii na napisanie rozsahu sumy, ale je mi jasne, ze to asi nestoji malo a je tu strach, ze keby sa cielovy zakaznik dozvedel tu sumu, tak by ho odradilo co i len ist na konzultacie, preto sa to tak taji.
Napriklad Del ferro co je metoda, ktora sa napriklad pouziva na odstranenie zajakavosti v holandsku ma uplne krasne uvedenu cenu na stranke preklad http://translate.google.sk/translate?sl=nl&tl=sk&js=n&prev=_t&hl=sk&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.delferro.nl%2F10_daagse_cursus-direct_resultaat.php

a original link http://www.delferro.nl/10_daagse_cursus-direct_resultaat.php

ale tak kazde podnikanie ma inu politiku ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
respektakos



Založen: 9.3.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 6:40 am    Předmět: Nova Mluva Citovat

Zdravim.
Zavital jsem tady po asi 3letech.Patřím mezi zakladatele tohoto fora a mezi prvni kdo se nebal a bojoval.Jsem rád že se snažíte a píšete příspěvky.Co se týče nové mluvy tak řeknu jen jedno.Nova mluva je robotizované mluvení které funguje vzdy,není to prirozená řač člověka ale určitě pomáhá,jen mám asi 20případů že těm co se po této metodě při krásném muvení asi rok plynule bez koktání vrátilo zpěz na zadrhávání.Je to velké sklamání,takže lidi.Nova mluva je dobra jen tomu nedavejte 100% uzdraveni,po mirnem zhorseni je velke sklamani po velkem uspechu.Jen chci rict ze,vzdy jak budete mluvit natahovaně nikdy nekoktate,robotizovana rec ktera vydrz rok ale porad koktate.Udelejte si o tom obrazek sami.Ja jsem tento kurz absolvoval tak vim o cem mluvim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 9:59 am    Předmět: Citovat

Dobry prispevok, keby sa to dalo trocha rozviest Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike



Založen: 10.4.2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 8:05 pm    Předmět: Citovat

respektakos: Tvůj příspěvek je určitě zajímavý, ale můžu se zeptat, kde jsi kurz absolvoval? Jediné "autorizované" centrum Nové mluvy je v polském Mikołowie, které funguje už přes 10 let a každý rok má zhruba 100 kurzistů. Takže kdyby z toho tisíce případů bylo 20 neúspěšných, stejně je úspěšnost 98%. A v terapii se natahuje jen pár týdnů, pak je mluva úplně přirozená. Já jsem tento kurz absolvoval, tak vím o čem mluvím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzik



Založen: 8.2.2009
Příspěvky: 12
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 9:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Mike,

mrkla jsem na tvé video...zdá se Ti, že je Tvá "nová mluva" přirozená?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike



Založen: 10.4.2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 8:59 am    Předmět: Citovat

Zuzik: Ano, zdá se mi, že je moje nová mluva přirozená. Možná se to tobě tak nezdá, protože většina lidí hrozně mele a není jim ani rozumět. Když to sleduju ve škole, tak při různých prezentacích je můj výstup o hodně příjemnější, než některých jiných studentů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mamka



Založen: 3.3.2012
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 3:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Miku,
také jsem mrkla na Tvé video a myslím, že Tvá nová mluva je v pohodě. Já bych vůbec neřešila, jak komu připadá přirozená...mluvíš a nekoktáš a to je super.

Jak pak vysvětlíte, že oba dva lektoři koktali a teď už deset let nekoktají. Nejspíš to jde a to je podle mě výzva. A to video malého klučiny? Žádná jiná metoda neměla žádný efekt a po osmi měsících nové mluvy mluví krásně. Moc mu držím palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127