Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hlavní je být maximálně uvolněný
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maktub



Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 4:56 pm    Předmět: Citovat

gogo napsal:
Víš, že mě maktub tak trochu připadá, jestli ty nejsi náhodou nějaký logoped či psycholog a rozčiluješ se nad tím, že pacienti nemají zájem o tvou léčbu. Tak mi to totiž připadá Very HappyD A pokud vím, tak si tu nikdo na nic nestěžuje, jen píše o svých zkušenostech.



Ne, pleteš se... Ale pravdu máš v tom že mě štve když se někdo smíří se situací a myslí si že lepší už to nebude. Ono takové to smíření přichází v situaci kdy se má člověk realativně dobře,všechno je ok,dobře akceptuju že koktám,mám se dobře i tak. Jenže ono to stejně dlouho nevydrží a příjdou chvíle kdy ti to bude vadit a budeš s tím chtít něco dělat.

Zaznělo tady pár vět o psychologovi... je to dobrá cesta,ať chceme nebo ne každý máme nějaký psychický problém a dobrý psycholog ti v tom může pomoci. Nevim důvod proč to nezkusit,znám spoustu lidí,kterým psycholog pomohl... ta možnost tady je,je to zdarma, nevidím důvod proč to nezkusit.
Jinak na logopedy a koktavost se dívám taky skepticky, problém je v tom že ten dotyčný umí mluvit,ne že by nemuměl,ale problém leží někde úplně jinde... třeba že je nerovozní, sociální fobie atd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 4:02 pm    Předmět: Citovat

A já si myslím, že jsme všichni spokojení. S nikým se nehádáme, na nikoho se nevyvyšujeme, zbytečně neutrácíme za různé věci. např. alkohol, protože máme strach si o něj říct. Místo abychom chodili ven, spíše jsme doma a vzděláváme se, komunikujeme pomocí e-mailových zpráv, ven chodíme jen v noci - zaběhat si atd. A příroda v noci je daleko poetičtější, jsme přemýšlivější, chodíme do kostela a věříme, že bude líp, naučíme se flegmatismu díky posměváčkům, partnerský život nám nedělá starosti-žádné hádky, žádné trable - poněvadž normální partnery nenajdeme, pokud nemluvíme o výprodeji lidí s velkými zuby, velkou hlavou a podobnými vadami. Příliš nemluvíme, ale o to snad více přemýšlíme. Takže lepší život si snad nejde ani představit Very HappyD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maktub



Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 5:34 pm    Předmět: :-D Citovat

Proboha, hlavně to nikdo neberte vážně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127