Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Metody, které mně pomohly

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zd



Založen: 30.4.2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 8:05 am    Předmět: Metody, které mně pomohly Citovat

Varování! Toto moje povídání ať nečtou lidé, kteří věří jen oficiální vědě a nevěří na to, že existují některé věci mezi nebem a zemí!

Přátelé,
chtěl bych se s vámi podělit o metody, které mně pomohly. Nevím, jestli trvale, spíš bych řekl, že je to postupný proces. Nejdříve bych vás chtěl požádat, abyste se přestali bát mluvit, abyste se zahrnuli láskou sami k sobě – láska k sobě samému je něco jiného, než sobeckost; abyste přestali bojovat s myslí – mysl je silný nepřítel a musí se na ni oklikou; abyste se nesnažili příliš usilovat – netlačte moc na pilu. To se všechno lehce řekne, ale jak na to?

Čakry - nechal jsem si odblokovat čakry – měl jsem jich několik zablokovaných. Dále pracuji na jejich harmonizaci.

Přivtělené duše – měl jsem u sebe několik přivtělených duší - nechal jsem si je odvést tam, kam patří.

Dikša (deeksha) – nechávám si dávat dikšu.

Autogenní trénink – už před několika lety jsem měl štěstí, že jsem narazil na dobrou psycholožku, která mě pomocí autogenního tréninku zbavila problémů s telefonováním.

Ženšen – už někdo přede mnou na těchto stránkách radí kvalitní ženšen, zdá se, že opravdu pomáhá.

Bližší informace o jednotlivých metodách najdete na internetu. Kdo na některé z těchto věcí nevěří, tak má smůlu, já nemám potřebu něco dokazovat.
Hodně zdaru.
Zdeněk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 10:56 am    Předmět: Citovat

Ja som odporucal zensen, v mojom pripade funguje velmi dobre extrakt bieleho zensenu, ktory upokojuje a harmonizuje, mam po nom dobru rec. Naproti tomu mam s cervenym extraktom zle skusenosti co sa tyka reci, ked som ho bral tak som mal horsiu rec a bol som aj taky nervoznejsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zd



Založen: 30.4.2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 11:38 am    Předmět: Citovat

Asi na tom něco bude. Já užívám červený ženšen, mluvím dobře, ale nějak moc v pohodě nejsem. Tak si zkusím sehnat bílý. Děkuji za radu.
Zdeněk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 1:43 pm    Předmět: Citovat

Vcera sa ku mne dostala kniha o zensene a celkom zaujimavu informaciu som sa dozvedel. Boli tam pisane, jednotlive druhy zensenov a ako ucinkuju, biely zensen, americky, sibirsky su upokojujuce a harmonizujuce. Nebudem tu pisat, ze ake su dobre, ale ja osobne som s nimi spokojny. Mozte si to vyskusat a sami skusit, v DM drogery mart, sa da kupit vcelku lacno, 30ks tabletky sibirskeho zensenu za 4,30 Eur, len pozor. Sibirsky zensen je Eleuthero Ginseng, co je vlastne ten co upokojuje. Ale ak si kupite panax ginseng, co je vlastne korejsky cerveny zensen, tak ten aspon mna urobil nervozneho, este taka rada, ze asi radsej skuste si dat vacsie mnozstvo ako je odporucane, aspon u mna funguje az podanie vacsieho mnozstva zensenu. Este som zabudol poznamenat, ze tym, ze som pokojnejsi a kludnejsi mam lepsiu rec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zd



Založen: 30.4.2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 11:09 am    Předmět: Citovat

Děkuji za další rady. Až spotřebuji červený ženšen, tak si koupím sibiřský. Kromě červeného ženšenu, u něhož jsem snížil užívané množství, ještě jím kustovnici čínskou, která je také dobrým adaptogenem. Kustovnice má tu výhodu, že je vcelku chuťově dobrá, má sladkotrpkou chuť a dá se jíst přímo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 12:36 pm    Předmět: Citovat

sibirsky zensen som nevidel zatial ako extrakt. Subjektivne hodnotenia, bral som biely zensen od firmy ILHWA, nebolo to uplne to prave. Beriem G&F biely zensenovy extrakt, ktory je aj lacnejsi ako ILHWA a davam si ho pred spanim jednu pribalenu lyzicku a rano tak isto a s tymto mam zatial najlepsie vysledky. Kustovicu som jedol, ma to trocha chut ako hrozienka, nevedel som, ze je to adaptogen. Este som sa docital, ze existuje pripravok Vitagen, ktory obsahuje Extrakt z rastliny Withania Somnifera a pisu o nom, ze prekonava aj ginsenodidy co su v zensene, ale este som neskusal, cize neviem posudit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zd



Založen: 30.4.2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 7:23 am    Předmět: Citovat

To, jestli kustovnice je nebo není adaptogen, vlastně není úplně jasné a není na to jednoznačný názor. Mně osobně ale dělá dobře.
Ten Vitagen jsem si vyhledal na netu. Je tam napsáno, že obsahuje silné protistresové látky a navíc přispívá k dobrému usínání a spánku. Takže bychom ho mohli vyzkoušet také. Díky za další radu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 2:03 pm    Předmět: Citovat

Takze dalsie poznatky ohladom adaptogenov. Davam si rano nalacno malu davku extraktu cerveneho zensenu. Zistil som ze menej je viac, pri vacsej davke, je clovek moc nervozny. K tomu jednu tabletku ginka 30mg a salku zeleneho caju. Dovolim si tvrdit, ze vdaka tomuto mam lepsiu rec mozno aj o 50% oproti stavu, ktory ma kedysi dost trapil. Po cely den som dost pokojny vyrovnany, dobre rozpravam. Funguje to pravdaze takto na mne, niekto iny by mozno potreboval ine davkovanie, ale verim, ze zensen je najlepsia vec s ktorou som sa zatial stretol, ktora dokaze nejak zlepsit zajakavost. A to som vyskusal aj antidepresiva cipralex.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ilona Kotyskova



Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 7:11 pm    Předmět: Citovat

Docetla jsem se zde o vlivu bileho zensenu na koktani- nekdo doporucoval zensen G&F,nasla jsem firmu korejskyzensen.sk,ktera hoi ma v nabidce a objednala jsem ho. Bohuzel firma mi odepsala,ze v soucasne dobe neni skladem kvuli poroblemum s dodavkami. Mate nekdo zkusenost s extraktem bileho zensenu od teto firmy ktery se jmenuje IL HWA?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 5:45 am    Předmět: Citovat

Poznam mam ho aj doma. Teraz som ale objavil, je to cisto subjektivny poznatok, ze este lepsi je sibirsky zensen. Dostat ho v lekarni od firmy Jamieson, u nas cca 20Eur 100 tabliet. Podla udajov je to kvalitny sibirsky zensen. Existuje aj iny sibirsky zensen napriklad v Drogery Mart DM ale tam je to mnozstvo v tabletke o dost mensie, cize sa neoplati. Zatial zistujem presne davkovanie, ale co som si zatial dal rano jeden a pol tabletky nalacno, tak je to zatial najlepsi pripravok co mi pomohol s recou. Dnes som si dal dve tabletky tak som zvedavy ci to bude este lepsie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 5:46 am    Předmět: Citovat

Este k tomu G&F a ILHWA, ILHWA je kvalitensji zensen ako G&F, preto stoji aj viacej, najprv som to nevedel a preto som odporucal G&F, ale zistil som, ze zavisi aj mnozstva ktore si nadavkujes, ale i tak teraz uz preferujem sibirsky zensen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MariánF



Založen: 28.10.2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 7:30 pm    Předmět: Citovat

Laughing Very Happy Smile Sad Crying or Very sad
Verím na to, že existujú veci medzi nebom a zemou, ale "liečenie" dôsledkov a nie príčin, je typická kapitalistická terapia.
_________________
Strach? Čo je to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Milhausová



Založen: 24.6.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 11:18 am    Předmět: Citovat

Jasně, korejský ženšen je přípravek, který léčí příčiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127