Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

sebevědomí

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
radeek



Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 10:10 pm    Předmět: sebevědomí Citovat

jak získat sebevědomí?

Naposledy upravil radeek dne út srpen 23, 2011 2:46 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Giovanni



Založen: 7.8.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: SVK, Veľký Krtíš

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 10:47 pm    Předmět: Citovat

nemyslis ze väcsina ludi by uz davno nekoktala,kebyze je to pravda? Rolling Eyes sex je ako bicyklovanie sa...prv padas,ale potom ti to ide vzdy lepsie a lepsie/to bol len priklad,nevravim o sebe Laughing ,len som chcel poukazat nato ze prvy krat sa vsetkeho clovek boji,prekona strach a neboji sa uz,len koktanie ostane...to len tak lahko neodstrani clovek....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BigBoss



Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 7:14 pm    Předmět: Citovat

Tak sex ti na to jako nejaky zazracny lek opravdu nepomuze, ale ziskane sebevedomi mozna ano.. nicmene sex je zdravi prospesny, tak hura do toho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jablko



Založen: 12.1.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 10:01 am    Předmět: Citovat

Ahojte,
v mojom pripade mi pomaha akykolvek sposob odreagovania sa, ktory mi umozni nemysliet na to, ze sa zakokcem a nebat sa slov, ktore mam na jazyku. Sex alebo aj obycajne flirtovanie je urcite jeden z nich. Neviem, ako presne sa citite vy chlapi, ale ja sa velmi malokedy zakokcem, ked som vo faze zaciatku vztahu alebo len vzrusujucich sympatii, co sa do vztahu nikdy nemusia vyvinut... alebo v momentoch pred, pocas a po sexe... co znaci o jasnom podiele psychiky na zajakavosti.

Na druhej strane to vsak nevidim ako sposob terapie Smile teda aspon nie v mojom pripade. To by pre mna znamenalo zmenit moj charakter a podriadit ho mojej ne/zajakavosti.

Chalani, mam na vas jednu otazku. Casto som rozmyslala, preco je viac balbutikov ako balbuticiek (a uz som nasla aj niekolko neurologickych teorii), a tiez som pocula, ze mnoho chalanov balbutikov sa dokonca viac zajakava pri dobyvani-ziskavani baby... Su pre vas tieto situacie recovo narocnejsie? Citite v sebe rozpor medzi: chcem tu babu a musim sa jej prehovorit a zbalit ju <-> urcite sa zakokcem, nemal by som ani otvarat usta ?
Ako som pisala, pre mna su tieto situacie najplynulejsie, ale mozno ako baba to mam lahsie (aj ked aj ja zvyknem byvat aktivna a malokedy cakam, kym chlap spravi prvy krok)...

Dikes za objasnenie rozdielov muzskeho a zenskeho sveta balbutikov Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Giovanni



Založen: 7.8.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: SVK, Veľký Krtíš

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 5:00 pm    Předmět: Citovat

ahoj jablko,ja praveze nekoktam vobec ked balim daku dievcinu Wink ,alebo mam priatelku.Pre mna to je ako liek,ale to som uz opisoval aj v inej teme Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 11:12 pm    Předmět: Citovat

mne sa rozprava s priatelkou v pohode, lebo jej verim a som pri nej v pohode, pri rozpravani so zenou ktora je mi sympaticka, tak vela krat zo zaciatku mam rec dobru, ale ked sme uz dlhsie, tak neviem preco sa to trochu zhorsi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BigBoss



Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 9:38 pm    Předmět: Citovat

Tak ja uz tu pravou holcinu mam a chci si ji jednou vzit Wink, tak uz jsem delsi dobu nikoho nebalil. Ale predtim, proste jsem to neresil a vzal si mp3 (viz moje jine tema, s tim prilis nekoktam).. anebo sem je balil v prostredi, na kterych se rytmicka hudba vyskytuje. Jo a taky pri chuzi se mi lepe mluvi.. ta ma v sobe totiz taky rytmus. Jak je nejake spatne obdobi a ja se pri romanticke prochazce zastavim, neni to uplne ono Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BigBoss



Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 9:40 pm    Předmět: Citovat

Ju ale jinak ten pocit pocatecni euforie urcite spise pomaha, nez rusi.. jo a treba ve stresovych situacich kdy mam cas ale musim presne jednat se mi mluvi dobre, treba kdyz do me naboural jeden cip s Fabii.. no ale nebudu havarovat kazdy den proto, abych nekoktal Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 5:24 pm    Předmět: Citovat

Sex nevím jestli pomáhá, protože asi ani nikdy žádný mít nebudu. Holky zkrátka nemají zájem. Musím říci, že holkám se asi docela líbím, protože mě vždy osloví jako první. Ale když se mě ta holka opravdu líbí, tak se chovám radši nadřazeně, aby nic nepoznala, ale zase si o mě myslí, že jsem namyšlenej, takže nic. A když se náhodou víc rozmluvím, tak se na mě zase dívají s takovým pochopením a lítostí, že si připadám jako ten největší debil a idiot na světě. Laughing Laughing Laughing
Ale je fakt, že s každou bych taky nešel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
adam



Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út březen 02, 2010 9:43 am    Předmět: Citovat

Ahoj, v mém případě mi sex pomohl, ale jen dočasně-zpočátku. Možná to nebylo vyloženě sexem, ale novým vztahem jako celkem-nadšení, euforie, zamilovanost... a z toho přicházející uvolnění...

Teď jsem s partnerkou přes 2 roky a že by měl na mě sex vyloženě pozitivní účinky, to se říct nedá.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BigBoss



Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 11:34 pm    Předmět: Citovat

adam napsal:
Ahoj, v mém případě mi sex pomohl, ale jen dočasně-zpočátku. Možná to nebylo vyloženě sexem, ale novým vztahem jako celkem-nadšení, euforie, zamilovanost... a z toho přicházející uvolnění...

Teď jsem s partnerkou přes 2 roky a že by měl na mě sex vyloženě pozitivní účinky, to se říct nedá.
Smile


je treba to pravidelne testovat Laughing Laughing

Euforie z noveho vztahu, nebo v blizkosti nejake osoby urcite hraje vyraznou roli. Ale ze by clovek kvuli tomu musel menit kazdy tyden partnerku, to radsi ne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127