Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Malcom Frazer CZ PDF

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marian688



Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Martin

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 10:21 pm    Předmět: Malcom Frazer CZ PDF Citovat

Tu je dlho očakavaná kniha od Malcoma Frasera Svépomocny program pri koktavosti.Hádam,že pomôže Cool .
Súbor ma okolo 20Mb. CZ original Portal 2000.

http://rapidshare.com/files/351113326/Malcom.7z.html

Jedina vada,cely pdf treba otočit je to skenované hlavou dole,bohužiaľ sa mi to už otočené nedarí uložit.Ale žiadny problém nájdete si v Acrobate alebo Foxite záložku otočit a dvakrát kliknete na otočit do lava a mate to.Ak by to niekto vedel spravit môže uploadnut aj vylepšenú verziu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
-pepa-



Založen: 2.2.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 5:12 pm    Předmět: Citovat

Díky mnohokrát. Dlouho už tu knihu sháním, jak na internetu tak i v knihkupectví. Dokonce jsem tu i kvůli tomu založil téma, ale až ty jsi mi vytrh trn z paty.
Jinak kdyby měl někdo zájem o knihu MLUVTE JAKO MLUVČÍ v elektronické podobě, tak mužete stáhnou zde: http://uloz.to/4007492/mluvtejakomluvci.pdf
Už jsem to tu dával, ale smazali to, tak jsem to reuploadoval. Doufám, že to vám to pomůže, všem hodně štěstí a ještě jednou díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marian688



Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Martin

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 9:33 pm    Předmět: Citovat

Som velmi rad,ak táto kniha niekomu pomôže,mne pomohla dosť.Je zaujímave akú ma jedna kniha moc dokáže Vam zmeniť cely život.Tato kniha je dosť nedostatková,zatial sa čaka na dotlač.Jedneho pre mna pekneho dna som išiel po Žiline pomerne neštastny s velkou chutou niečo zmenit.Potreboval som návod ako žit a vyrovnať sa zo svojim problémom.Nabral som všetko svoju odvahu a šiel som do knihkupectva a spýtal sa či nemajú niečo o koktavosti,pani sa na mna zadívala,pohrabala v polici a našla tuto užasnú knihu.Hnet ešte na ulici som ju s obrovskym záujmom začal čitat.Postupujem podla nej a velmi mi pomaha,hlavne som sa zbavil strachu,chodievam do obchodou,komunikujem viacej s ludmi,koktam a nehambim sa za to,niekedy som aj rad,že mám jeden s najrychlejšich scanrov na ludi,ak su normálny vypočujú si Vas ale ak sú namyslený,pokrytecky atd... ihneď to zistite v momente a s takýmito ani za normálnych okolnosti by ste si nemali čo povedať.Nebolo to lahke,začiatky sú skutočne tažke,ale keď sa postavíte strachu čelom vyhráte.Dostanete sa o stupienok vyššie,už to čo bolo pre Vás pred chvylou neprekonateľný problém sa s razu stava hračka.Pozdravujem všetkých a odkazujem im nech sa nevzdávajú koktavosť sa dá poraziť,nedostižný a vystužený sen sa raz stane realitou a tu vieme len mi oceniť.Upozorňujem,že koktat budeme všetci pravdepodobne cely život,ale môžme zmeniť ako budeme koktat,aby hlavne nám to nevadilo a aby sme mi boly sami zo sebou spokojný.

Naposledy upravil marian688 dne út únor 16, 2010 9:37 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marian688



Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Martin

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 9:34 pm    Předmět: Citovat

Tech.info: Chýbajúce strany v knihe sú prázne strany,ktoré mi skener automaticky vyhodil.Takže ste o nič neprešli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Giovanni



Založen: 7.8.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: SVK, Veľký Krtíš

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 6:27 pm    Předmět: Citovat

ahoj,vies to uploadnut aj inde?na free server?nemam rapid ucet Sad diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marian688



Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 6
Bydliště: Martin

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 3:44 pm    Předmět: Citovat

http://ulozto.cz/4037457/malcom.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Giovanni



Založen: 7.8.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: SVK, Veľký Krtíš

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 4:48 pm    Předmět: Citovat

dakujem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127