Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koktanie.. pričina

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Driv3rko



Založen: 19.1.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 5:54 pm    Předmět: Koktanie.. pričina Citovat

Zdravim všetkych balbutikov..

chcel by som sa poradit .. moje koktanie som si zacal vsimat najviac asi pred pol rokom, kedy som zacal mat problem pri vypytani si nieco v okienku a podobne..

no a chcel by som sa spytat.. pred rokom a pol som zacal fajcit.. mam teraz 17 rokov.. pred tym ako som zacal fajcit som mal problemy fakt len minimalne.. teraz si neviem bez koktania nieco vybavit u ucitelky, alebo si kupit noviny..

može to byt sposobene fajcenim? teda mensou kondiciou?.. moja rec sa zlepsi aj hned potom ako bicyklujem.. na nejakych 15minut.. potom zas po starom..

Dakujem vopred Smile Confused Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Driv3rko



Založen: 19.1.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 1:13 pm    Předmět: Citovat

tak co , vedel by mi niekto poradit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duda.la



Založen: 23.7.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 8:13 pm    Předmět: Citovat

cau.no urcite to nema s kourenim nic spolecneho.co se tyka kondice,vetsinou se spatne mluvi,kdyz je clovek unavenej nebo ospalej atd.protoze se spatne soustredis na rec.zdar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fuga



Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 24, 2011 8:54 am    Předmět: Citovat

Ahoj kolego, nepochybně by šly prokázat souvislosti se sníženou průchodností vzduchu hrtanem a hlasivkami v souvislosti s kouřením Smile, ale ať je to jak chce, můžu Ti doporučit jediné: VYSER SE NA TO A TO HNED! Možná jsem na kuřáky poněkud vysazený, ale to nic nemění na skutečnosti, že ušetříš, budeš zdravější, nebudeš otravovat okolí a znečišťovat prostředí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: so listopad 09, 2013 11:19 pm    Předmět: Citovat

Myslím , že kouření nemá vliv na řeč jelikož jsem kouřil a přestal jsem a žádný změny jsem nezaznamenal.
Co se týče sport , ten tě vysiluje z mluvení,ale sport dělej i více . Chodil jsem do posilovny a během cvičení jsem moc nemluvil moc to nešlo .Měl jsem štěstí , že tam chodili semnou klucí jezdili jsme tam 3 plný auta tak jsem byl mezi svýma .Zdenek
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127