Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Muj pohled na vec

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
orw



Založen: 7.12.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 7:29 am    Předmět: Muj pohled na vec Citovat

ja tak posledni dobou uvazuju, jak se toho clovek vlastne muze zbavit nebo alespon siilene utlumit. ma to povahu asi hlavne psychickou, ktera se pak odrazi na fyzicke. z psychickeho problemu vznikne to, ze normalne treba fyzicky nemuzeme spravne mluvit v pritomnosti jine osoby. vsak jen pomyslete na to jaka to je pohodicka kdyz jsme uvolneni a takovi vlacni a jak se skvele mluvi (u mne to tak aspon je). kdyz teda je ta psychicka pohoda, tak mame spravne navyky na mluveni a kdyz je spatna, tak prepnem na ty spatne, ktere vzniknou vzdy pod nejakym tlakem. ja si porad rikam, jak moc hloupe to je Smile
ja jsem vzdy fandil Bruce Willisovi, protoze mi byl sympaticky.. o co pak vic, kdyz jsem zjistil ze koktal. koktal jak byl dite/teen. kdyby to nechal jen tak, tak asi kokta jeste ted a neni z neho zadny herec. ale on, jak sel nekam si zkusit hrat, tak proste nekoktal. ja taky, kdyz predvadim ze jsem nekdo jiny nebo tak, tak nekoktam. zaroven dokazal pobavit lidi, takze mel docela tu psychickou pohodu. on zkratka poznal, ze by chtel byt jen ten herec. hral - nekoktal, slezl z jeviste - koktal. jak sel na nejakou skolu (zrejme na herectvi specializovanou), tak tam mu ti recovi poradci hodne pomohli, az se toho zbavil uplne... takze co z toho plyne? sel za svym cilem, mel psychickou pohodu a makal na sobe.
myslim, ze to je hlavne to, o co nam musi jit. podivejte se na to tak, ze je to takove relativni a kazdy se nejak straasne tezce potyka se svym problemem.. vsichni se divame na sebe jaky to je des, ale byt ochrnuty je pro mne treba vetsi des. nekomu by usekli prst a sesypal by se z toho. nekdo by koktal a sesypal by se z toho. nekdo by byl na vozicku a sesypal by se z toho. vsechno je to relativni a nema cenu si to nejak hrozne brat. MOHLO BYT HUR! tak proste seberte co mate a udelejte z toho svuj zajem.. nekdo ma konicek takovy, nekdo makovy.. my mejme zajem o svou rec a o to, abychom ji dokazali vypilovat a byt na sebe hrdi.
neuzavirejme se pred svetem, to by nikam nevedlo a pripravili bychom se o stesti. ja jsem treba komunikativni typ, mam spoustu pratel, nejake sve psychicke problemy a komplexy z toho vznikle jsem doslova diky Bohu vyresil. a ted jdu na to. porad na pameti, ze musime byt sebevedomi a ze nase myslenky ovladaji nase ciny. tohle pravidlo proste plati. ocekavana chyba + strach z chyby = chyba. tohle je jednoduse chyba. sebevedomi a vira v nasi rec dokaze divy. sepiste si treba svoje zaklady, co je treba dodrzovat a ridte se tim.. nepoustejte se toho. kdyz se vam to uz bude chtit vzdat, tak to nevzdavejte. jen ti co vydrzi, to dokazou. kdo umi anglicky, tak tady je takovy pekny pribeh Cool

"Two little mice fell in a bucket of cream. The first mouse quickly gave up and drowned. The second mouse, wouldn't quit. He struggled so hard that eventually he churned that cream into butter and crawled out. Gentlemen, as of this moment, I am that second mouse. "

..jo a jeste neco, kdyz ten tlak, ktery v sobe mate pri nejakych blocich presunete jinde, tak to nikdy nevyresite, vzdycky to dopadne stejne.. tady pomuze logoped a uvolneni dechu a reci.
hlavne, pokud chceme dosahnout kyzeneho vysledku, tak si za tim jdeme a ani o kousek neslevujme.. ja teda nepolevim
tak tohle byl takovy muj nahled, takove zevrubne popsana moje metoda. napsal jsem ji tady, abyste o tom treba popremysleli a napsali treba sve nazory. a prosim, zadny pesimismus Very Happy ten je naprosto k nicemu
nechce se mi to po sobe cist, tak se omlouvam za chyby.
diky za odpovedi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cendik30



Založen: 28.5.2014
Příspěvky: 1
Bydliště: kladno

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 9:10 pm    Předmět: Život???muka ktery me nici a ubiji Citovat

ahoj vsichni,jsem standa a je mi 30let....koktam uz hrozne dlouho asi od 3let co sem se ptal nasich....asi sem neco videl protoze mam takovy sny ktery se mi vracej...hrozne brecin a tata me zvedne a utika semnou pryc...to se mi opakuje asi 20let...porad dokola.co se tyce zivota stoudle zasranou vadou...?zakladka???horor...od1,tridy jsem utikal...zaskolactvi....a proc???nase vlastni tridni me ponizovala pred celou tridou,neustale po me chtela abych cetl pred celou tridou???opakovane.vite asi jake to je kdyz se vam 20deti smeje...prestal jsem spat,mel jsem nocni mury...nakonec ze me tata vytahl o co jde.nabehl do tridy a tu ucitelku dostal na pracak.kazdy asi znate kdyz po vas mamka chtela dojit do kramu.vzdy za to neco bylo:).ja to nikdy nezazil.pokazdy jsem rekl ze nejdu,ze se stydim...nenavidel jsem se!nechtel jsem tu byt.kamarady sem nemel,jen ty falesny,tata mi dal plastationa tak jsem byl nejlepsi kamarad...ale ja o takovy nestal....puberta?uplne na hovno!!!!!!!!!znate to...prvni pusa,libani,osahavani:)tak tam sem si vynahradil kamarady,,,nevim proc ale nikdy sem nemel problem sbalit hoklu:).nechapu to...ja mel tolik holek ze si je vsechny ani nepamatuju.a to prisaham.nechapu to ale sem pry roztomilej:)ucnak??neustala sikana a otloukani..ale bohuzel ja jsem si nikdy nic nenechal libit a vracel jsem kazdou ranu...bohuzel kdyz jin na me bylo pet tak s tim by neco udelal jen chuk noris:)prvni zamestnani?to radsi nebudu komentovat...a ted?mam 3deti 1s jinou partnerkou.naposled sem mel incidet v kauflandu u uzenin:)pani byla nejaka nevrla ze mi to dyl trva a pred lidma na me zvysila hlas s tim ze kdyz neumim mluvit at at nechodim na nakup.....hodil jsem po ni prave koupeny salam herkules a nechal si zavolat vedouci a trval jsem na vyhazovu pro tu kravu...mel sem sebou deti a ponizovat se nenecham!!pod vyhruzkou medializace obchodu se tak i stalo.proste shodnem se na tom ze zit s koktanim,je nekdy nad lidske sily,kdo to nezazil vi o tom hovno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2014 4:26 pm    Předmět: Citovat

Tak se na ně musí, salámem mezi oči Very Happy Very Happy Oni si to pak už různí smíšci rozmyslí, zda chtějí mít uherák zapíchnutý v mozku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
adam



Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2014 7:19 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Cendik30, fajn sepsané Smile
Dívám se, že si z Kladna. Já bydlím kousek od Kladna. Dáme někdy pivo? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Milhausová



Založen: 24.6.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 11:19 am    Předmět: Citovat

Já jsem z Plzně, také dávám občas pivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127