Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Moja metóda

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hipis



Založen: 12.6.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2009 11:25 am    Předmět: Moja metóda Citovat

Ahojte, neviem odkedy kokcem, ale pamätám si že vždy som bol ten taký utiahnutý samotár, bez vela kamarátov... celú základku a dá sa povedať že aj strednú. No ku koncu strednej som sa na praxi skamarátil s jedným človekom, ktorý mi nevedome veľmi pomohol v mojom probléme. Začali sme spolu chodiť von, spoznal ma s jeho kamarátmi a kamarátkami, a odvtedy som s nimi chodieval všade. Zo začiatku to bolo premňa ťažké spoznávať sa s novými ľuďmi (ktorých bolo hodne), ale časom som si všimol obrovský pokrok. Keď som si potom porovnal ako som sa s ľuďmi bavil predtým a ako to robím teraz, je tam obrovský pokrok v mojej reči, a vôbec som celkovo veľmi odviazaný. Dokonca som si našiel aj priateľku, v čo som dovtedy len dúfal. Keď som sa mal ptom vrátiť do školy, mal som veľké obavy, či aj keď budem bez nich, budem tak odviazaný a nezaknem sa v strede rozhovoru. A predstavte si že nie! (:

Takže podľa môjho názoru, netreba jesť lieky, alebo si rezať jazyk, stačí mať veľa trpezlivosti a snažiť sa rozprávať,...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Markus



Založen: 6.10.2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2009 5:55 pm    Předmět: Citovat

Prostě sis konečně začal veřit Very Happy Držím palce ať ti to vydrží
_________________
S každým problémem se dostaví energie potřebná k jeho vyřešení. -Ox

Koktavost je to co děláte,když se snažíte nekoktat. -Malcolm Fraser

Když je žák připraven,učitel se dostaví.

Mluvit je jako napít se.Prostě vezmeš sklinku a napiješ se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oreme



Založen: 31.7.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Liberec, Zlín

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 9:46 pm    Předmět: Citovat

Přesně o tom to je. Mám podobnou zkušenost... je to už několik let, co jsem odešel z jedný VŠ a načatý rok vyplnil jazykovkou. Začátek nebyl nic moc. Přecejen předchozí studium by se dalo označit za neúspěch a přicházíte do novýho prostředí. Naštěstí ale stačí málo. Jeden člověk, kterej přestane poslouchat jak věci říkáte a začne poslouchat co říkáte. Když to je ještě poměrně atraktivní hnědooká slečna, tak se hned začnete cítít mnohem líp a sebejistěji. Abych to zkrátil... díky ní a partě fajn lidí jsem si začal víc věřit. Řeč se zlepšila, dostal jsem se na novou školu, která mě moc baví a kde jsem teď dodělal bakaláře a dokonce jsem při promoci četl slib za celý ročník. Takže vydržte, pracujte na sobě, občas trochu vysosněte pozitivní energii z okolí a ono to pomaličku, ale jistě, pujde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127