Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Plán jak se naučit mluvit(asi měšíc)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Markus



Založen: 6.10.2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 7:27 pm    Předmět: Plán jak se naučit mluvit(asi měšíc) Citovat

Je to asi 3 týdný,kdy se můj život velice změnil,a to jenom proto,že jsem sikonečně uvědomil,že mluvit plynule znamená 100% věřit,že mluvim plynule
It's so simple Laughing
Teď ve svých 18,když se otočím a prohlýdnu si cestu,která mě sem dovedla..řeknu vám je tam spousta vrcholů i strmých pádů(všude sem byl rád Very Happy ) a všechno bylo potřeba...

No dáme se do díla
0)Pokláboste si s maminkou(tátínkem) jak to začalo,jak jim bylo,co dělaly,pokoušely se udělat..udělejte si speciální chvilku a připravte se na pořádnou emoční nálož Very Happy
...........................
An Example:maminka si pamatovala,jak jseme se chystali do školky a já měk nějaké srandovní bíle kratásky s pejsem,chcej jsem jí asi něco říct,ale nešlo to:-7.Tatínek to opradu prožíval(je to ten typický neprůbojný bablbutik) omluvil se mi(to mě odrovnalo) a svěřil se,že se mu taky smáli...cítil jsem jak přitom země pukala a anděle plakali
Let's try it.It's an Order.
_________________
S každým problémem se dostaví energie potřebná k jeho vyřešení. -Ox

Koktavost je to co děláte,když se snažíte nekoktat. -Malcolm Fraser

Když je žák připraven,učitel se dostaví.

Mluvit je jako napít se.Prostě vezmeš sklinku a napiješ se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Markus



Založen: 6.10.2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 11:28 am    Předmět: Citovat

1)Výborně.Začátek máte za sebou,opravdu,když jste dokázali o koktavosti otevřeně mluvit se svými nejbližšími,přijali jste se takový jací jste a máte se rádi.Jsem na vás pyšný.
............
An Example:Mě rozmluva s otcem naplnila nekonečnou sílou a hlubokou vytrvalostí to těm "normálním" sráčům natřít. C'est la vie.
Dále si vyberte ve svém okolí člověka,který vám nějakým způsobem impomuje(je silnější,vyrovnanější,pokojnější) a pozorujte PŘESNĚ jak vyjadřuje své myšlenky.
Mluví monotóně nebo často mění tonalitu...má radost z tohoto komunikačního prostředku....nebo je z něcho cítit chuť každou chvíli skončit a radši vám to napsat....mluví rychle nebo pomalu...požíva jako,prostě(a dalši berličky)...říká ehmmm ,hmmmm nebo se na chvílí odmlčí promyslí co chce říct a až pak začne mluvit.
Tak budeme mluvit za měsíc
Překvapte sami sebe!
_________________
S každým problémem se dostaví energie potřebná k jeho vyřešení. -Ox

Koktavost je to co děláte,když se snažíte nekoktat. -Malcolm Fraser

Když je žák připraven,učitel se dostaví.

Mluvit je jako napít se.Prostě vezmeš sklinku a napiješ se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127