Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koktavost není zapříčiněna mozkem - prof. Josef Pešák
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jakub



Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 7:46 pm    Předmět: Přednáška o metodě Citovat

http://www.cba.muni.cz/neuromuskularni-sekce/sources/ns2008/c23/Balbuties.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hughito



Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 11:05 am    Předmět: Citovat

Dobrý deň,
testujem túto metódu, už som vybral mesačnú dávku tohto prípravku a bolo cítiť zlepšenie.

Chcem sa však spýtať, viete niekto koľko treba formoterol užívať ? Ako dlho ?
Ďakujem za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tereza Tomigová



Založen: 13.8.2010
Příspěvky: 2
Bydliště: B.Šmerala 15, Prostějov

PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2010 9:43 am    Předmět: Citovat

Ahoj, můj brácha byl v tomto výzkumu zařazen už 2x, jednou nás na to upozornil náš praktický lékař, bylo to asi před 7-8 lety a podruhé teď, když se o panu Pešákovi začalo zase psát. Můj bratr - Jakub, je studentem vysoké sportovní školy, pohyb je jeho život a nevydrží chvilku sedět na jednom místě. Jako posluchatelka musím s politováním říct, že mu léčka (foukání prášků, jak tomu doma říkáme) moc nepomohla, ale těžko říct jak by to dopadlo u někoho kdo má klidnější koníčky či zaměstnání a denně se nesnaží ze sebe na hřišti vydávat maximum. Všem ostatním držím palečky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ewulinka



Založen: 1.10.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 8:36 pm    Předmět: Re: :-( Citovat

nápodobně, užívám ho už 2 měsíce a bez výsledku!..Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: út říjen 22, 2013 6:52 pm    Předmět: Citovat

http://www.lf.upol.cz/aktualita/clanek/prof-josef-pesak-obdrzel-zvlastni-oceneni-za-prinos-pro-lecbu-koktavosti/


Tak zatím jsem neslyšel o nikom, kdo by jásal, že mu to pomohlo a to jsem svýho času to chtěl taky zkusit, ale to bych předem neměl vědět o tom, že to nepomůže Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
george.g



Založen: 9.12.2015
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2016 7:40 am    Předmět: Citovat

Panu Pešákovi jsem psal e-mail přímo. Jsem z okolí Olomouce, takže by pro mě bylo ideální dojíždět přímo za ním nebo aspoň by mi mohl poradit nějakého odborníka v okolí.

Výsledek?

Pan Pešák mi na sebe napsal telefonní číslo, že mu mám zavolat. Nevím, jestli to mám brát jako vtip, ale pokud člověk pracuje s balbutiky, tak musí vědě, jak je pro nás těžké telefonovat.

Zmínil se ještě o jedné doktorce, které byla na nějakém jeho školení, nebo s ním spolupracovala, tak mi napsala: "Lék formoterol se podával jen v klin. studii prof Pešáka cca před 8 roky?lék nebyl na koktavost schválen,je to lék pro astmatické potíže". Žádná další informace, nic že by se třeba zeptala, jeslti bych i tak nepřišel k ní do ordinace.

Jaký z toho mám já výsledek? Lék nefunguje a nikdo už to nechce řešit a vysvětlovat, takže tě radši odpálkují a nemají zájem někomu pomoci. Fakt jsem zklamanej - ne z toho, že by lék nefungoval, to jsem tak nějak tušil, ale z toho přístupu doktorů.

(PS: Omlouvám se, že jsem tuhle reakci napsal do více příspěvků, ale chtěl jsem, aby se o tom dozvěděli opravdu všichni, kdo se o Formoterol zajímají)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127