Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Logopedie v Praze?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
drobas



Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2008 1:35 pm    Předmět: Logopedie v Praze? Citovat

Zdravim,
pzacal jsem studovat v Praze VS a zacinam se koukat po nejaky pekny logopedii...muzete mi neco doporucit? (neco s cim mate treba osobni zkusenosti)

samozrejme bych chtel aby tam se mnou neco delali Very Happy...placeno pojistovnou samozrejme, jako student nemam sanci si to hradit...

P.S. zaujala me napriklad http://www.logoped.cz/ (vypada to hodne pekne az na to, ze je to hrazeno osobne :-/)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pepan



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 12:49 pm    Předmět: Re: Citovat

Hojhoj, tak soukromá klinika Logo je i v Brně. Chodím tam a hradí mi to pojišťovna. Pochopitelně jsem musel donést potvrzení od lékaře. Nejjednodužší by asi bylo tam zajít a zeptat se. V Brně je hodně příjemnej personál. Myslím že v Praze to nebude jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miiiira



Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Novy Bydzov

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 10:20 am    Předmět: Citovat

Ahoj!Ja jsem byl letos v zacatkem leta hospitalizovan na mesic na foniatricke klinice na Praze 2!Kdyz me po mesici propousteli tak jsme z toho mel smisene pocity..V dobe hospitalizace jsme jezdil na vikendy domu a pri setkani s kamarady,me bylo receno,ze vubec nekoktam,ze me nepoznavaj!Bohuzel po konecnem propusteni a navratu do prace se vratilo vse do starych koleji!Ale bylo videt,ze kdyz clovek chce a snazi se mluvit plynule a dava si na to pozor tak to jde!Abych se vratil k tve otazce tak si myslim,ze tam je i denni logopedie na kterou se da dochazet!Myslim si,ze tam je kvalifikovany personal,ktery by ti mohl pomoci a je to vse hrazeno pojistovnou!Hodne stesti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavla



Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 7:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já docházím na soukromou kliniku Logo v Praze na Karlově náměstí a nemůžu si na nic stěžovat. Jsou strašně příjemní a milí a vycházejí mi ve všem vstříc. Je to zkus. Já to mám hrazené pojišťovnou, takže ušetřím 500 za každou návštěvu Very Happy Tak přeju hodně štěstí při hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbut



Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 7:58 pm    Předmět: LOGO Citovat

Ahoj všem,také jsem začal chodit na soukromou kliniky LOGO v Praze na Karlové náměstí a nemůžu si vůbec stěžovat.Už jsem stihl i diagnosticko-terapeutický pobyt v Brně a jsem nadšený.Hezké ubytování,dobré stravování,fajn lékaři a příjemný personál.Cítil jsem se tam moc dobře.Ještě jsem nezažil,aby mi tolik lidí chtělo upřímně pomoci.Vřele všem pobyt doporučuji.Po skoro 15 letech mám správně diagnostikovaný problém a moje přezdívka už není aktuální.Konečně vím,jak s tímto problémem bojovat.Vydejte se také na cestu a zkuste po ní kráčet jako já. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oreme



Založen: 31.7.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Liberec, Zlín

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 9:31 pm    Předmět: Citovat

Já jsem něco přes rok chodil na foniatrickou kliniku k paní doktorce Škodové, pak jsem se kvůli studiu přestěhoval jinam. Každopádně můžu jen doporučit. Kdyžtak můžu poskytnout i kontakt, pokud bys chtěl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbut



Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 7:43 pm    Předmět: LOGO Citovat

Ještě doplním,že v LOGU na Karlově náměstí je moc příjemná a hezká sestřička na recepci.Moc mi to tenkrát pomohlo,úplně ze mě ten stres spadl. Poprvé jsem se tam byl objednat osobně a obával jsem se, co mě tam čeká.Vždy si teď na recepci hezky popovídáme.
Jinak pánové,to vás bude zajímat,je tam hezká mladá a šikovná paní doktorka. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sadlos



Založen: 26.1.2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 5:14 pm    Předmět: Citovat

logoped se hledá v praze poměrně těžko, minule mě asi tři odmítli. Ale paní šimková v Praze je dobrá, naučila všechno a najde si na tebe 100% čas... Zkus jí... Zkus jí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127