Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Niečo o koktaní

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alexandrap



Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 6:32 am    Předmět: Niečo o koktaní Citovat

Ahojte, chcela by som sa na niečo opýtat. Kolkí z vás čo koktáte, máte nejaké ochorenie typu krivá nosová priehradka, zvačšené mandle, alergia, predskus, problémy s čelustným klbom. Podla mna všetky tieto ochorenia možu vplývat na koktanie, nakolko pri nich dochádza ku zníženiu kapacity plúc a problémom s dychom a vyslovovaním. Ja som pri logopedičke zistila, že mám znížený objem plúc, nakolko pri tých dychových cvičeniach ich nemožem tolkokrát zopakovat ako ona. Naviacsom aj čítala, že ak sa u detí neliečia ochorenia mandlí, može to prejst do koktania. Ja mám horeuvedené ochorenia a zdá sa mi, že koktám odvtedy ako sa u mna začali prejavovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 7:36 am    Předmět: Citovat

Tiez mam mensiu kapacitu pluc, obcasne problemy s mandlami, aj teraz som akurat po chorobe, kedy som ich mal zvacsene, stava sa mi to asi raz za pol roka, inac je to v poriadku. Ale kedze koktam od malicka, tak tato vec zrejme nema na to u mna vplyv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martinka952



Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Košice-slovensko

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 6:52 pm    Předmět: Citovat

ahoj, v detstve som mala problémy s mandľami (nosními) tak mi ich vybrali. Každý rok mám opuchnuté mandle a mám s nimi problémy :/ neviem, či to má vplyv na koktanie. (a zvlástne je, že som zacala koktat po vybratí mandiel)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127