Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Léto
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hegi



Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 6:18 pm    Předmět: Citovat

ja bych kdyz tak taky jel jsem z Olomouce, jaky by tam jelo vekove slozeni? me je 16 Cool a dobre misto jsou resovske vodopady Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 6:42 pm    Předmět: Citovat

Dobrá, pěkně se nám to rozšiřuje... Věkové složení je zatím lehce nad 20 let. Studenti VŠ. Takže v poho.

Jo Rešovské vodopády jsou v poho. Kousek od toho bydlím Smile. Příští týden po státnicích se do toho vrhnu a zjistím, kde to bude pro nás vhodné. Pak dám návrhy míst a nějak se rozhodnem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 2:29 pm    Předmět: Citovat

Tak jsme se nějak domluvily na tom létě a pro další zájemce předkládám informace, pokud by se chtěli přidat...

Bude to spíš takový Road trip. Během týdne od 11. do 15.8. hodláme navštívít tři místa - Kácov - Sečská přehrada - Sykovec (u Žďáru nad Sázavou). A pak zájemci se mohou přesunout do Ochozu u Brna (16.8.) na další sraz balbutiků, který však neorganizuji já.

Ubytovaní budeme v kempech ve vlastních stanech (chatky jsou vetsinou uz zarezervovane).

K dopravě nám budou k dispozici snad dvě auta. Takže pokud byste měl někdo možnost jet taky autem určitě by to bylo fajn. Jinak se zbytek dopraví hromadnou dopravou...

Zatím je nás sedm, a možná také se přidá speciální host (studentka co píše bakalářskou práci na téma: Vliv strachu na koktání), ale to ještě není jisté...

Takže pokud byste měl někdo zájem se přidat, neváhejte se mi ozvat, buď přímo tady na forum, nebo na mail: mirakubos@seznam.cz, nebo telefon: 737 362 523

Přeji všem hezké dny Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
scholle



Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 3:01 pm    Předmět: Citovat

takze kazdopadne uz ted velky respekt tacudovi za organizaci te legrace! (on to vsechno obvolal! Shocked Mr. Green )

predbezne pojedou tyto lidi:
tacud
Nitrox
radek king
scholle
Hegi
Acer
Petra84

doufam ze nikdo neodpadne, naopak se pridate dalsi, treba jen na den ci dva. ja pokusim zajistit druhe auto k presunum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radek king



Založen: 24.9.2006
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 5:09 pm    Předmět: Citovat

ahoj lidi,ten termín mi vyhovuje, takže můžete se mnou předběžně počítat,ještě dám vědět Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 6:06 pm    Předmět: Citovat

Oficiální pozvánku na tento putovní výlet naleznete na: http://www.volny.cz/balbus/setkani.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 4:51 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Všem,

jenom připomínám, že pozvání na tuto akci stále ještě platí. Pokud by měl někdo zájem tak se ozvěte... Kontakt jsem už zveřejňoval, ale lepší bude teď na mobil (737362523), jelikož nebudu asi dlouho na internetu.

Není povinností se účastnit celé akce, pokud nemáte čas. Stačí se s námi sejít třeba jen na jednom místě, pokud to máte třeba v blízkosti bydliště.

Zatím přibyl pouze jeden člověk, ale ten ještě váhá. Váhá i pár účastníků, co svou účast přislíbilo.... Tak by bylo škoda, kdyby nám to nevyšlo...

Jinak přeji všem hezké prázdniny. A když se neuvidíme na našem výletu, tak doufám, že se s hodně z vás uvidím v Ochozi u Brna na Country Balbus Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Nitrox



Založen: 3.9.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Brno,HK

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 9:57 pm    Předmět: Citovat

Naskytly se mi mensi komplikace.V dany termin asi pravdepodobne nebudu free,protoze nejspis pojedu lovit muflony asi na tyden.Zkusim to jeste nejak poresit a pripadne prehodit,nejpozdeji do stredy bych se Ti ozval na mobil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 6:33 am    Předmět: Citovat

Jelikož je méně účastníků, přistoupily jsme na mírné změny. Výlet bude zkrácen. Uskuteční se v termínu 13. - 15.8. A budeme jenom v Kácově (nebo se podle situace přesuneme). 16.8. se někteří přesunou do Ochozu u Brna na Country Balbus.

Scholle pojede autem směrem Kralupy - Praha - Kutná Hora. Tak kdyby se někomu zachtělo, tak se mu ozvěte a on vás může vzít. Nebo se ozvěte mě a já mu vzkaz předám... Sraz máme v Kutné Hoře na hlavním nádraží ve 13 hod. Pak pojedeme společně autem do Kácova.. Nebo se může každý dopravit sám. Kemp se jmenuje u Kouzelníka a je v Kácově hned u vlakového nádraží...

Pokud by se někomu zachtělo jet, tak hlavne příbalte stan a to ostatni se uz nejak pořeší...

Přeji hezké dny.. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
scholle



Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 2:58 pm    Předmět: Citovat

takze vylet mame za sebou, sice jen ve ctyrech (tacud, acer a radek) ale dopadlo to vyborne. dokonce jsme se dokazali odpoutat od dobre kacovske dvanactky za 14,- a udelali si vylet na Cesky Sternberk Very Happy
foto zde: http://scholle.wz.cz/index.php?aktualniAdresar=./myfiles/kacov

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acer



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 5:54 pm    Předmět: Citovat

Výlet se skutečně vydařil, to je zcela jasné. Zejména bych vyzdvihl tyto skutečnosti : ubytování v luxusním kempu, extra silné pivo Hubertus a v neposlední řadě diskotéku se světovým DJem. Very Happy Kdo nepřijel, může jenom litovat… viz foto

[img]
[/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radek Homola



Založen: 7.11.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 6:16 pm    Předmět: Kácov 2008 Citovat

Díky schole, acere, miro za všechno. bylo to s váma good.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 9:20 am    Předmět: Citovat

Myslím, že všechno podstatné už tu bylo řečeno.... Já, jako organizátor, jsem maximálně spokojen s průběhem našeho výletu.... Největší dík patří samozřejmě účastníkům, bez kterých by to rozhodně nešlo. Jenom doufám, že tohle nebyl náš poslední výlet...

Také děkuji všem účastníkům srazu balbutiků v Ochozi u Brna. Tato akce byla také velmi podařená Wink ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pepan



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 4:12 pm    Předmět: Citovat

Čus chlapi skoda ze jste nedali vedet vsem treba nejak pres mail nebo icq. Kdybych o tom věděl tak byh urcite jel. Poznal bych novy lidi a konecne si udelal trochu volna... Priste plspls dejte vedet icq: 222064425 jkachlik@yahoo.com Diky dik Mejte se Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radek king



Založen: 24.9.2006
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 12:06 pm    Předmět: Citovat

Doufám,že podobných setkání plánujete víc, mě mrzí,že mi nevyšel čas, jinak bych jel taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127