Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Čím dalej tým je to horšie....

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martinka952



Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Košice-slovensko

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 11:49 am    Předmět: Čím dalej tým je to horšie.... Citovat

Ahojky.....Neviem čím to je, ale akosi sa mi koktanie zhoršuje.....Začalo sa to na začiatku prázdnin Sad A neviem prísť na to prečo sa to stále viac a viac zhoršuje...S alkoholom ani stravou to nemá nič spoločné, teraz práveže sa aj menej stresujem ako škole...Neviete mi poradiť čím to je? Shocked





DíKy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
drobas



Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 6:46 pm    Předmět: Citovat

prazdniny sou na todle typicky...dycky se strasne tesim na prazdniny ale na druhou stranu vim, jak se mi zhorsi rec jestli budu moc odpocivat...je to tim, ze nejses tolik v kontaktu s lidma a tolik nemusis mluvit...nekolik vet za den opravdu nestaci a koktavost se zhorsuje cim dal tim vic kdyz nemluvis...a nemluvis kvuli tomu ze mluvis spatne a je to opet zacarovanej kruh :-/...me treba v techdle chvilich hodne pomaha hlasita cetba nebo neco podobnyho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radek king



Založen: 24.9.2006
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 7:32 pm    Předmět: Citovat

pravděpodobně to bude stresovým prostředím ve škole, to známe asi každý z balbutiků, mě osobně poslední dobou to dělá velmi velký problém,ale každý se s tím musí vyrovnat, život je prostě boj Very Happy btw zkus se věnovat nějakým koníčkům,nějaký odreagování, určitě to pomůže Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127