Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pocit menejcenosti,uzkosti a depresie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hegi



Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 8:35 pm    Předmět: Citovat

elisa napsal:
mně zas pomáhá, když mluvím, jakobych říkala pohádku Very Happy. takový to pooomaaalýýý prootááhlýý mluvení. docela to funguje, jen se to nedá použít vždycky - zkus vyprávět pohádku, když se máš představět Smile


hele tohle mi taky funguje kdyz jsem mel referat pred tabuli tak jsem se zakoktal jen u prvniho slova to zacinalo: Vietnam, ale pak jsem to rikal jak pohadku a nezakoktal jsem se snad jen 2 - 4x ale to mi nejak nevadilo Smile Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 2:57 pm    Předmět: Citovat

jj. také jsem to též zjistil. Zverbovali mi na nějaké divadlo. Dlouho jsem se bránil a nechtěl jsem. též chodím na zkoušky a zjistil jsem, že když si sám v sobě uvědomím, že ten text vlastně "jen" hraju, je to v pohodě. Nechápu to. Je to prostě další zkušenost. No, snad se bude ta pohádka dětem líbit (třeba i s nějakým tím zakoktáním, když příjde - ale při zkouškách opravdu není).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: ne listopad 10, 2013 9:58 pm    Předmět: Citovat

Prox napsal:
jasne ze hodim link na nejakou tvorbu, uz jsem se bal ze si o nej někdo nerekne Smile Ted delam na novy verzi webu a porad resim kam narvat vsechny ty objemny soubory, abych za to nemusel platit.. Az to budu mět tak se pochlubim. Ja mam tak 10-15 rapovanejch a naky instrumentalky, neco je teda nepublikovatelny ale neco docela jde Smile Prekonavani strachu.. sere me to telefonovani, kdyz musim ja nekam volat, to je zadrhavani naprosto jisty a strasne me to sere.. ach jo..



Na co hraješ?
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127