Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Psychowalkman??

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 14, 2006 6:30 pm    Předmět: psychowalcman?? Citovat

nemáte někdo zkušenosti se psychowalcmanem??, někde jsem četl, že by mohl pomoci......
Návrat nahoru
XXL
Anonymní





PříspěvekZaslal: st březen 15, 2006 9:28 am    Předmět: Re: psychowalcman?? Citovat

Pavel napsal:
nemáte někdo zkušenosti se psychowalcmanem??, někde jsem četl, že by mohl pomoci......


Musis si uvedomit, ze to je pouze nastroj, pomucka. Pokud se jim nechas vest, nepochodis. Tvoje osobnost /tve myslenky/ jsou rozhodujici. Clovek je v podstate tvoren sumou svych myslenek. Je na nem, budou-li tyto myslenky pozitivni nebo negativni. Psychowalkmen slouzi jednoduze receno jako zesilovac techto myslenek. Takze pozor Exclamation
Návrat nahoru
pavel
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2006 8:27 pm    Předmět: Citovat

promiň, ale z tvýho přízpěvku nejsem moc moudrý...., jak si tedy vysvětluješ koktavost.....

já to vidím jako nějákej zkrat v mozku......
Návrat nahoru
XXL
Anonymní





PříspěvekZaslal: po březen 27, 2006 5:44 am    Předmět: Citovat

Tim jsem chtel rict, ze to je jen technicka pomucka, ktera by te mela privest do stavu napr. delta vln. Ve vysledku ale zalezi na tobe, jak se ty kč svemu problemu stavis a co vlastne chces. Chapes?


pavel napsal:
promiň, ale z tvýho přízpěvku nejsem moc moudrý...., jak si tedy vysvětluješ koktavost.....

já to vidím jako nějákej zkrat v mozku......
Návrat nahoru
jay



Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 10:34 am    Předmět: Citovat

koktání neviděm jako zkrat v mozku,spíš jako zlozvyk Laughing
co se týče psychowalkmana,NEDOporučUJI(počkat,co to vlastně je?) Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip.Konopka



Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 4:29 pm    Předmět: Citovat

Mlady pane, nevite co to je psychowalkmen a jak funguje ale hlavni je ze ho nedoporucujete. Vas nazor na me pusobi dost skepticky. Ano, musim rict, ze psychowalkmen muze skutecne velmi pomoci! Jednak relaxacnimi programy, ktere Vas velmi uvolni a tim z Vas odbouraji prebytecne napeti. A na druhou stranu taky programy podporujicimi tvorivost a obrazotvornost, diky kterym se ve Vasi mysli zacnou vytvaret pozitivni myslenky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
scholle



Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 12:32 pm    Předmět: Citovat

Filip.Konopka napsal:
Mlady pane, nevite co to je psychowalkmen a jak funguje ale hlavni je ze ho nedoporucujete. Vas nazor na me pusobi dost skepticky. Ano, musim rict, ze psychowalkmen muze skutecne velmi pomoci! Jednak relaxacnimi programy, ktere Vas velmi uvolni a tim z Vas odbouraji prebytecne napeti. A na druhou stranu taky programy podporujicimi tvorivost a obrazotvornost, diky kterym se ve Vasi mysli zacnou vytvaret pozitivni myslenky.


stejne ucinky ma i konopi. nevim proc me tedka napadlo... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127