Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Metoda pan Drozdy - zase?!?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

VIOÍTE METODI PANA DROZDY (WWW.DROZDA.CZ)
ANO
20%
 20%  [ 1 ]
NE
80%
 80%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 5

Autor Zpráva
tučnej



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 5:55 pm    Předmět: METODA PANA DROZDY,VÁŠ NÁZOR!? Citovat

MÁTE někdo SKUŠENOSTI S METODOU PANA DROZDY,NEBO JAKÝ MÁTE NÁZOR O TÉTO metodě NEBO NA TOHOHLE PÁNA Question ,STRÁNKY NA KTERÝCH UVÁDÍ SVOU METODU JSOU WWW.DROZDA.ORG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honz



Založen: 6.1.2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Ostrava-Hrabová

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

Ze stránek drozda.org- "Už není problém uzdravit postiženého v kterémkoliv věku. Vše bylo vytvořeno z vlastních zdroju bez přispiní jediné koruny od vás, státu, fondu, nadací. U metody neexistuje recidiva. Uzdraviní je možné uskutečnět v několika měsících."-vy tomu věříte??????
Blbost!!!!!!!!! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Prox



Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2007 12:18 pm    Předmět: Drozda Citovat

procetl jsem si jeho texty a neprijde mi to nějak zvlast pritazene za vlasy. Zapusobylo to na me docela dobre, prijde mi jako rozumnej chlapek, ale treba nemam pravdu. Rohodne by bylo vhodne, aby to nekdo z Prazaku podstoupil a pak poreferoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tučnej



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 4:57 pm    Předmět: Citovat

Taky si myslím že je třeba nějaký výsledek jeho lečby aby byl nějaký důvod věřit a skusit to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 10:42 pm    Předmět: Citovat

Tak to já bych do toho nešel. Kámoš tam byl a říkal, že už ho tam někdy někdo nedostane. prostě je to jen tahání peniz z lidí. Dnes jsou lidé schopní uvěřit ledasčemu. Kdyby někdo našel metodu, jak vyléčit koktavost, byl by to světový objev. Pochybuju tedy, že by na to přišel právě nějaký ing. Drozda z Prahy Smile prostě smiomi se s tím (a v tom se shoduje většina odborníku), že koktavost NELZE dosud ničím vyléčit - ať se nám to líbí nebo ne. Já vím, je to drsné, ale je to tak. (Tím ovšem neříkám, že se s tím nedá nic dělat, že se s tím nedá pracovat. Stále je co vylepšovat. Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin



Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 36
Bydliště: Havíoov

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 12:00 pm    Předmět: Citovat

čest Lidi,já sem zástancem toho,že si od tohoto problému můžeme hodně pomoct i sami,když se člověk bude kontrolovat a správné dýchat a opravdu si to hlídat a bude v pohodě,tak se mu určitě bude mluvit lépe.tož vám držím pěsti chlapy a baby.čest Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 9:28 pm    Předmět: Citovat

To Martin: Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kate



Založen: 20.3.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 11:03 am    Předmět: Citovat

Martin napsal:
čest Lidi,já sem zástancem toho,že si od tohoto problému můžeme hodně pomoct i sami,když se člověk bude kontrolovat a správné dýchat a opravdu si to hlídat a bude v pohodě,tak se mu určitě bude mluvit lépe.tož vám držím pěsti chlapy a baby.čest Very Happy


jo pořád se kontrolovat a pak nakonec zjistíš, že nemyslíš na nic jinýho. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nick Twisp



Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2007 9:51 pm    Předmět: džus Citovat

já se na toho kreténa drozdu ptal přední české odbornice na koktavost paní peuteschmidové a to ho nazvala "akcentovanou osobností". podle mi je to další hajzl, kterej chce z lidí vytáhnout prachy. útoeí na lidskou naději. fakt si myslíte, že vám pomůže někdo jiný než vy? haha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stoupa



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2007 7:34 am    Předmět: Citovat

gxwd

Naposledy upravil stoupa dne po říjen 15, 2007 7:09 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stoupa



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2007 7:36 am    Předmět: Citovat

swxd

Naposledy upravil stoupa dne po říjen 15, 2007 7:09 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JS



Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 2:45 pm    Předmět: Citovat

Já si teda s panem Drozdou píšu a vážně nechápu,proč mu nevěříte,uvědomte si,že on také přes 40 let koktal,a pak našel metodu,jak se vyléčit a vyléčil se,myslíte si,že by se to po 40 letech zničehonic vyléčilo nějak "samo" nebo co...a taky,že 100 000Kč do grafiky,ale ta nakonec selhala,takže tedka chce udělat novou...přece by jen tak nevyhodil 100 000Kč....takže chce udělat novou,ale nemá na to prachy,takže si myslím,že kdyby nás 1000 poslalo každý tak 100-1000Kč(podle svých možností),můžeme se všichni vyléčit....a že na něho logopedové reagujou zle,je jasný,protože jim dokáže,že nemají pravdu...takže kdo by měl zájem něco poslat,tak reagujte na můj příspěvek,někam se potom domluvíme...1000krát dejme tomu500=500 000Kč a to by mělo stačit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nitrox



Založen: 3.9.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Brno,HK

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

No jasne,neni nad reklamu.Nechces poslat zrovna milion Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jiri2



Založen: 26.9.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 7:17 pm    Předmět: Citovat

Neda mi to, abych nezareagoval na informace k panu Drozdovi. Osobne ho vubec neznam, ale vloni koncem roku emailem sproste napadl sdruzeni Balbus. V tom smyslu, ze se podivuje nad nasimi setkanimi a ze kdybychom na setkanich nesedeli v hospode a neprezirali se, tak svou koktavost davno vylecime. Jeho email mam archivovan (mimo jine plny zakladnich hrubek). Kdyz jsem se proti jeho napadeni ohradil a mimochodem mu jeho hrubky predhodil, tak odpovedel, ze on mozna neumi cesky, ale ze ja hnusne koktam (podotykam, ze mne nikdy mluvit neslysel). Ted si asi najal tym, ktery mu stranky vyladil a mozna JS je jeho novy manazer. Nebo je to primo pan Drozda. To jen k dokresleni, ze clovek, ktery nabizi vyleceni koktavosti, nadava balbutikum, ze hnusne koktaji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nitrox



Založen: 3.9.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Brno,HK

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 9:20 am    Předmět: Citovat

Jirko posli mi ten mail,jeslti budes mit cas.Dekuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127