Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Biofeedback

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
M?oa
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2006 5:42 pm    Předmět: Biofeedback Citovat

Nemáte někdo zkušenosti s touto metodou? Je při lečbi zadrhávání opravdu úeinná? Díky za Vaše názory! Smile
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: so březen 18, 2006 7:31 am    Předmět: Citovat

Jojo, tadytu lečbu jsem postoupil, ale musim říct, že výsledek byl nula. Sice mi po lečbi na EEG vyšlo, že mi zmizela jakákoliv mozková dysfunkce a že bych už vlastně měl bejt vyléčenej, ale zustává vše při starym. též jsem dospěl k názoru, že mnohem důležitější je snažit se o sebepřijetí a vůbec o hledání svých pozitivních hodnot, než ztrácet čas suchýma lékařskýma metodama. Ztratil sem s tim hromadu času a i peniz, obojí bych myslim využil mnohem líp v jakýkoliv jiný aktivitě. též například investuju čas a peníze do hodin konverzace z anglietiny a mám z toho myslim mnohem větší užitek. Ahoj
Návrat nahoru
jay



Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 10:37 am    Předmět: Citovat

co je to za metodu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hegi



Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 10:04 pm    Předmět: Citovat

tak po dlouhe dobe se zase ozvu tuhle metodu ted praktikuji a musim rict ze mi pomaha nevyhoda je v tom ze neni levna a musi se absolvovat tak 30 sezeni mam za sebou snad 17 a opravdu je to lepsi konecne dokazu pomerne dobre cist a jsem na tom psychycky opravdu dobre
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 8:28 pm    Předmět: Citovat

Já to též jednou zkoušel. Jedná se vlastně o to, že hrajete počítačové hry, které ovládáte svými vlastními myšlenkami. Pravidelným cvičením by se mělo dosáhnout navýšení IQ až o několik desítek bodů ... Člověk musí být při hraní hlavně maximálně uklidněný a soustředěný...
Ale jak jsem psal, zkoušel jsem to jen jednou, takže tolik zkušeností nemám. Ale myslím, že někomu to pomoci určitě může. Nevýhodou je již zmíněna vysoká cena . Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hegi



Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 11:49 pm    Předmět: Citovat

ono se tam vlastne ucis ovladat sam sebe a navodit pocit naprosteho klidu a to mi pak pomaha pri cteni jeste to musim zokomponovat do normalniho mluveni a bude to dobry Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 8:23 am    Předmět: Citovat

nejak mi nie je jasne o aku metodu sa jedna, da sa kupit nejaky pristroj a robit to doma, ci treba dochadzat k doktorke, alebo ako?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 8:50 am    Předmět: Citovat

Domu, myslím, že to nepujde pořídit. Bylo by to určitě dost nákladné. Spíše navštěvovat kliniky (ordinace) vlastnící toto zařízení. Nevím, kde všude by to mohlo být (možná neurologie, klinická psychologie, EEG). Já jsem to zkoušel v Brně na klinice Logo.

Při této metodě sedíte na křesle a sledujete počitačovou hru. Na hlavě máte připevněné elektrody, které snímají vaši aktivitu mozku. A tím vlastně ovládáte tu hru (třeba se snažíte svými myšlenkami rozhýbat delfíny a tak..). Důležité je, abyste byli při hře uvolněni, jinak to nejde.

Aby to mělo nějaký efekt je nutno dělat tuto metodu častěji. Pomáhá to nejen při poruchách plynulosti řeči ale třeba i studentům ve zkouškovém období
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 11:30 pm    Předmět: Citovat

ma niekto skusenost s tymto?
http://www.hemisfery.sk/index.php?aid=82&shop_cat=1&shop_detail=8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127