Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

První den v práci!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
David



Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Ostrava- Radvanice

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2006 11:06 am    Předmět: První den v práci! Citovat

Ahoj,
chtěl bych se zeptat.
přístí měsíc mám nastoupit do práce, kterou chci hodně dělat , ale nechci se tam hned v začátku špatni zapsat. Největší starach mám z toho představování atd.
Nemá někdo nějaký fígl, jak se představět bez zadrhnutí, nebo jak to celé poežít!
Dík David
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
XXL
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 14, 2006 2:53 pm    Předmět: Re: První den v práci! Citovat

Radu jak se 100pro nezakoktat teda nemam, ale i kdyz to zatajis resp. nejakym figlem prekonas, stejne se na to casem "prijde". Budes telefonovat, nebudes mit svůj den atd. Idea A jak to prezit? Pokud vis o tom, ze tam cloveka za koktani strileji, tak tam radsi ani nelez. Laughing Pokud tam nestrilej, tak to prezijes v kazdym pripade. Wink



David napsal:
Ahoj,
chtěl bych se zeptat.
přístí měsíc mám nastoupit do práce, kterou chci hodně dělat , ale nechci se tam hned v začátku špatni zapsat. Největší strach mám z toho představování atd.
Nemá někdo nějaký fígl, jak se představět bez zadrhnutí, nebo jak to celé poežít!
Dík David
Návrat nahoru
David



Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Ostrava- Radvanice

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2006 6:50 pm    Předmět: Re: První den v práci! Citovat

Dík za radu, asi máš pravdu, je lepší nic nezastírat a jít do toho přímo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
XXL
Anonymní





PříspěvekZaslal: st únor 15, 2006 1:33 pm    Předmět: Re: První den v práci! Citovat

David napsal:
Dík za radu, asi máš pravdu, je lepší nic nezastírat a jít do toho přímo!


Jo nema to cenu. Akorat bys na to porad myslel a jednoho dne by se to stejne provalilo a pak by te to mrzelo mozna věc. Idea Nicmene i kdyz te neznam drzim palce. Cool Je to dobrej job? V cem budes delat?
Návrat nahoru
David



Založen: 17.10.2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Ostrava- Radvanice

PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2006 7:58 am    Předmět: Re: První den v práci! Citovat

čau XXL,
budu jezdit pro jednu dopravní společnost. hrozně mi od mala bavilo oízení a cestování, tak jsem to spojil a taky se tam člověk zas tak moc nenamluví.
Ale budu dělat práci, která mi baví a to je hlavní!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
XXL
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 20, 2006 1:20 pm    Předmět: Re: První den v práci! Citovat

Super Davide at se ti dari!!! Jen nezapomen, cim věc budes mluvit, tim lip se ti bude mluvit. Tady prima umera fakt funguje. Very Happy Preju hodne stesti v novem jobu. Wink

David napsal:
čau XXL,
budu jezdit pro jednu dopravní společnost. hrozně mi od mala bavilo oízení a cestování, tak jsem to spojil a taky se tam člověk zas tak moc nenamluví.
Ale budu dělat práci, která mi baví a to je hlavní!
Návrat nahoru
Prox



Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 6:21 pm    Předmět: Citovat

Teda nevim jak krutou formu mluvy-nemluvy mate, ale ja jsem někdy nesel primo ze zadrhavam a preberte si me.. mozna by to bylo lepsi, ale ja jsem to vzdycky maskoval. Proste neco ve me mi nedovolilo se ztrapnit a dopadlo to věcemene divne.. Teda ja to mam jenom kdyz se pokousim rict nebo vysvetlit neco konkretniho, kdyz mluvim jen tak volne vlastněma slovama tak je to lepsi.. ale treba ve skole pri zkouseni... nez abych tam pred tabuli zacal koktat tak jsem raddsi rekl ze to nevim a sel si sednout z petkou a pak si nadaval.. treba jsem to i fakt vedel.. Asi jsem v tomhle smeru slabej.. To je ale porad o prekonavani tech strachu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jay



Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 6:23 pm    Předmět: Citovat

já jsem někdy niřekl,že nevim,jen jsem neřekl třeba všechno....a dostal jsem 3,ikdyž jsem viděl na jednieku Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kate



Založen: 20.3.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 5:29 pm    Předmět: Re: První den v práci! Citovat

David napsal:
Ahoj,
chtěl bych se zeptat.
přístí měsíc mám nastoupit do práce, kterou chci hodně dělat , ale nechci se tam hned v začátku špatni zapsat. Největší starach mám z toho představování atd.
Nemá někdo nějaký fígl, jak se představět bez zadrhnutí, nebo jak to celé poežít!
Dík David


jednoduše když zadrhneš tak se alespon navenek tvao jakoby nic a později se tak i budeš cítit. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127