Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koktání souvisí s psychikou....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: čt březen 23, 2006 11:28 pm    Předmět: Re: Koktání souvisí s psychikou... Citovat

Možná, že víc než koktavost by byla počkážkou neznalost pravopisu - zmrazili přijímaeky .... hm, co shoda podmitu s poísudkem ? Clown
Návrat nahoru
Renata
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2006 8:44 am    Předmět: Citovat

Question Question Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes a to jsi ještě neviděl výrazy jako: "výkend, vydíš, já ti to říkal, obědnat se k lékaři"......apod..(samozřejmě nejsou mé)
Ale možná s takovýmto přístupem bys měl hledat komunitu superchytrých, dokonalých a poemoudoelých lidí........třeba ti tam bude líp než tady......protože si zřejmě nepochopil o čem to tady je...... Wink Wink

Tak jen tak dál..... Shocked
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2006 10:12 am    Předmět: Citovat

Já myslím, že jsme na portálu chytrých lidí. Balbutici bývají prý chytří, podle statistik jsou s IQ nad průměrem.
Mi vždycky hrubý chyby v pravopise zarazí, nebo lépe oeeeno pobaví.Ale neznamená to, že bych se s váma nechtěl kamarádit, jsa taky těžký balbutik.
Návrat nahoru
Renata
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2006 11:07 am    Předmět: Citovat

v tom případě.......vítej mezi námi! Laughing Laughing
Návrat nahoru
jay



Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 6:09 pm    Předmět: Citovat

já jsem taky balbutik...někdy tižkej,jindy lehkej a pozor.....!někdy se ze mi stane dokonce rovnocennej člověk Laughing
za život jsem se potkal s 2 lidma balbutického vyznání...to,že jich je 1 procento je možný....je fakt,že většinou asi držíme hubu,tak se vzájemně nepotkáme..... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prox



Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 6:13 pm    Předmět: Citovat

ja nepotkal zadnyho.. ale docela by me tahle zkusenost zajimala. Bud bychom oba mluvili uplne plynule nebo by jsme se naopak navzajem tak rozsekali ze by jsme na sebe jenom blbe cumeli a nedokazali ze sebe dostat ani slovo Smile Ale ne, to asi ne. Rolling Eyes A s tim pravopisem.. teda jak jsem teprve nedavno zjistil, jsem balbutik ( ne ze bych si te vady nebyl vedom jen jsem neznal ten nazev), iq podle posledniho mereni taky bude lehce nadprumerne, ale gramatika mi teda stejna nejde:) Ale sloh, to uz je jina kava Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jay



Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 6:17 pm    Předmět: Citovat

já zjistil,že jsem balbutik včera...předtim,jsem si myslim,že jsem kreten,kterej se nedokáže vymáčknout.hned se cítim líp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prox



Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st duben 05, 2006 6:23 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Jasne, kdyz tomu das vedecky pojmenovani tak jses proste jen dalsi z rady "postizenych", ale uz v tom nejsi sam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bita



Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: praha 5

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 5:29 pm    Předmět: Citovat

[color=věřlet:539e19505e]
Ahojky vsichni uplne souhlasim s tim pribehem jak napsala ted envim kdo! ale amm uplne stejyn problem a hrozne me to trapi nevite co mamedelat proti tomu?
_________________
betka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
daraj



Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha, Toinec

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 7:14 pm    Předmět: Citovat

jay napsal:
já zjistil,že jsem balbutik včera...předtim,jsem si myslim,že jsem kreten,kterej se nedokáže vymáčknout.hned se cítim líp

lol Very Happy no tak tomu jsem se od srdce zasmál, ale něco asi na tom bude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127