Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Metodika www.drozda.org

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
brmcevod



Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 8:44 pm    Předmět: metoděka www.drozda.org Citovat

Ahoj,
zdravím všechny. Moje tříletá dcera je balbutička a tak hledám všechny možné informace. Našla jsem odkaz na web www.drozda.org - metoda neurologsterapie. Ráda bych se zeptala, máte-li s tím někdo nějakou zkušenost. Dík Voveska
_________________
Voveska
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuga



Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 3:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Vovesko,
nejsem nezasvicený plkal, balbuties mi byla diagnostikována ve 4-5 letech a za těch 25 let jsem si s ní celkem užil...takže jí myslím znám slušni Razz . Koukal jsem na stránky pana Drozdy (?) a vadí mi na nich, když pominu asi 3 gramatický hrubky, který jsem objevil za těch cca 10 minut, několik zásadních záležitostí. Je to naprosto anonymní. Nejsou uvedeny zdroje, podklady, zkušenosti, odkazy na literaturu, logopedy, zahraniční metoděky....kde ten pán sebral "koeficient úspěšnosti" lečby ? Možná tyto informace poskytuje po registraci, každopádně to ale nepusobí virohodně. Navíc....úplné "vyléčení" není možné a asi ani žádoucí (není třeba odstranět všechny chyby ve vyjadřování, jako spíš...související "behavěřrální" a psychické návyky...Takže bych se obrátil na nějakého zdatného logopeda, ať už na terapii nebo na posouzení stránek pana zázraeného. přeju hodně zdaru, Petr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
brmcevod



Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 6:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Petoe,
děkuji za názor. kč klinickému logopedovi chodíme, ale po 9 měsících nemáme skoro žádné pokroky. Je to jako na houpaece, chvíli tak a chvíli tak. vlastně někdy pořádně ani nevím, proč se to zrovna zhoršilo. chtěla bych vyzkoušet i alternativu, dokud se jí to nezačne fixovat. Nemáš zkušenost například s člověkem, který hospodaří s energií? Kamarádky dcera u jednoho takového velmi pokročila při lečbi epilepsie. můj manžel je ale opatrný a nechce se mu do toho. Je názoru, že tihle lidé hospodaoení s energií nemusí dokonale ovládat a dítěti mohou ublížit. Dík Voveska
_________________
Voveska
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chadism12



Založen: 7.11.2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Jimramov

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 2:52 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
chtěl bych jen napsat pár mých poznatku.. Je mi dvacet. Píšete o ruznných logopedech atd. Balbutismus není nemoc ani vyrážka kterou vyléčite. Je to vnitřní problém-psichycký problem. určitě je pravda,že se dá plynulost do určité míry naučit,ale je to neskutečná doina a nezbývá čas myslet na nic jiného. Byl jsem u mnoha logopedu,ale výsledky byly mizivé.. právě docházím k jedné paní,která říká,že "koktání" je jen příčina něčeho. nejdřív je potřeba odstranět příčinu a potom samo ustoupí,možná že ne stoprocenti ale určitě do takové míry aby nás to v životě tak strašně nesvazovalo jako ted. důležité jr poznat sám sebe potom se dá řešit mluvení.. nemá to nec společnýho s leeetelstvím ani šarlatánstvím. ta paní studovala nějakou filolozofickou školu..myšlenkové pochody...atd..nevím jestli můžu dělat reklamu ale mrknite na stránky. souvislosti@info..je tam odkaz přímo na e-mail. myslím ze z toho webu se toho moc nedozvíte ale je tam odkaz na její e.mail.dotazi rad zodpovím..přeju hodně klidu a spokojenosti..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127