Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Někdo na seznámení? :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Yaniii



Založen: 12.3.2021
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2021 1:12 pm    Předmět: NÄ›kdo na seznámenĂ­? :) Citovat

Ahoj,

píšu sem s prazvláštním příspěvkem a v podstatě za mou ségru. Koktá už od mala a vždycky byla hodně nesmělá. I díky své velké nesmělosti má se seznamováním velký problém. Na základce neměla mezi dětmi zrovna úspěch a prostě zvolila cestu uzavřenosti. Né, že by neměla ráda lidi, ale seznamování je pro ni prostě náročné a první krok neudělá. Je to fajn moc hodná normální holka z Hradce Králové. Je jí 34 a hrozně bych si přála, aby našla nějaké kamarády, nebo kamarádky. A ženicha ji taky hledám! Very Happy
O tom, že sem její mladší vlezlá sestra (já) píše neví, ale chtěla jsem zkusit jestli to tu trošku ještě žije a třeba se někdo ozve. Případně jestli nežije nějaká komunita na fb?Smile

Mějte se hezky,

Jana. đź?Š
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlHorak



Založen: 18.6.2012
Příspěvky: 10
Bydliště: Kuks

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2021 6:46 am    Předmět: Citovat

Ahoj,

Ĺ?ekl bych, Ĺľe je to tady mrtvĂ©, ale rád se s nĂ­ seznámĂ­m a mĹŻĹľu ji i s koktánĂ­m pomoct Wink Ale Ĺľenich pro ni asi nebudu i kdyĹľ je mi 33 a od HK bydlĂ­m 30km Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127