Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hľadám niekoho, s kým si vzájomne pomôžeme :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BencY



Založen: 26.3.2020
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2020 9:12 pm    Předmět: Hľadám niekoho, s kým si vzájomne pomôžeme :) Citovat

Čaute, mám 25r, som zo SK a so zajakavosťou bojujem už dlho. Popravde, neviem ani kde je koreň problému ale snažím sa to zistiť. Skôr ma trápi zasekávanie, keď mám začať nejaký dialóg alebo tak. Telefonovanie niekam, to je fóbia. Je toho veľa, čo by som si chcel na túto tému s niekym popísať. Napíšte kľudne tu do pošty alebo mne na mail Reym.svk@gmail.com, vďaka.

Rad si najdem niekoho, s kym sa budeme podporovat a zdielat podobne veci ohladom osobnostneho rozvoja. Nemam lidi okolo seba, ktori by toto chapali a dokazali byt dost empaticki. Smile

Teším sa na správu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2020 10:38 pm    Předmět: Re: Hľadám niekoho, s kým si vzájomne pomôžeme :) Citovat

BencY napsal:
Čaute, mám 25r, som zo SK a so zajakavosťou bojujem už dlho. Popravde, neviem ani kde je koreň problému ale snažím sa to zistiť. Skôr ma trápi zasekávanie, keď mám začať nejaký dialóg alebo tak. Telefonovanie niekam, to je fóbia. Je toho veľa, čo by som si chcel na túto tému s niekym popísať. Napíšte kľudne tu do pošty alebo mne na mail Reym.svk@gmail.com, vďaka.

Rad si najdem niekoho, s kym sa budeme podporovat a zdielat podobne veci ohladom osobnostneho rozvoja. Nemam lidi okolo seba, ktori by toto chapali a dokazali byt dost empaticki. Smile

Teším sa na správu.



Ahoj tvá emailová adresa nesouhlasí , nebo se nechceš odepsat Zdenek
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127