Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vzájemná pomoc ?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dk8g



Založen: 8.7.2019
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po červenec 08, 2019 5:43 am    Předmět: Vzájemná pomoc ? Citovat

Dobrý den nebo ahoj ,

Koukám sice že tohle forum je hodně neaktivní ,ale stejne to zkusím .
Trpím koktavosti rad bych našel někoho s kým bych mohl řeč beze strachu trénovat , můžete to být vzájemně užitečné a třeba i dojdeme i ke zlepšení .
Prosím sem mi nepište , pište mi na e-mail : dk8g@seznam.cz

Diky a těším se na případně setkání
D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2019 8:29 pm    Předmět: Re: Vzájemná pomoc ? Citovat

dk8g napsal:
Dobrý den nebo ahoj ,

Koukám sice že tohle forum je hodně neaktivní ,ale stejne to zkusím .
Trpím koktavosti rad bych našel někoho s kým bych mohl řeč beze strachu trénovat , můžete to být vzájemně užitečné a třeba i dojdeme i ke zlepšení .
Prosím sem mi nepište , pište mi na e-mail : dk8g@seznam.cz

Diky a těším se na případně setkání
D




aho ahoj taky trpím koktavostí a chtěl bych si s někým popovídat. trenuji dva kluky čos i mne to pomáhá , rád bych se stebou rád popovídal , myslím že by se na obě strany by to pomohlo, zdenek březina , jestli budeš chtít tak uděláme několik tréninků , odepiš
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
8989



Založen: 12.9.2019
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2019 11:55 am    Předmět: Citovat

Také bych měl zájem si takhle vzájemně vypomoci můj e-mail je dikapa12@seznam.cz . Muze mi napsat kdokoli by měl zájem o vzájemně trénování .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 6:34 pm    Předmět: Citovat

8989 napsal:
Také bych měl zájem si takhle vzájemně vypomoci můj e-mail je dikapa12@seznam.cz . Muze mi napsat kdokoli by měl zájem o vzájemně trénování .



Ahoj promin , že jsem se neozýval moc na pc ted nechodí.Ale jsem rád  , že ses ozval .mám taky vadu řeči jak jsi zpozoroval dle příspěvků na bal.komunitě,  moc rád bych s tebou komunikoval musíme se domluvit jak se spojíme, nejlepší přes skype . Já bydlím na vysočině asi 20 km od Pelhřimova. Jestli máš zájem o tréning tak to můžem zkusit, já budu rád taky myslím, že si navzájem pomůžeme. Můžeme si zavolat nebo napsat. s pozdravem Zdenek
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127