Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Práce

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ItsM



Založen: 28.6.2015
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2018 6:40 pm    Předmět: Práce Citovat

Zdravím všechny,

můžu se zeptat v jakých oborech pracujete? Ptám se na to hlavně skrz řeč. Moje pohovory jsou celkem tragédie, řečově to málokdy zvládám. Proto mě zajímá v jakých oborech pracujete a zda to zvládáte.

Díky moc za info Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomáš



Založen: 5.5.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2018 6:51 am    Předmět: Citovat

Pracoval jsem 25 let jako elektrikář - osvč.Byl jsem z toho neustále ve stresu - komunikace se zákazníky,ostatními řemeslníky na stavbě apod..Teď pracuju asi rok jako údržbář na úřadě,kde je asi 500 zaměstnanců.Je to tam dost o komunikaci..,a mně dělá problém říct svoje jméno nebo třeba pozdravit.Někdy je to boj..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ItsM



Založen: 28.6.2015
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2018 4:30 pm    Předmět: Citovat

Já ten stres moc dobře znám, denně komunikuji s lidmi. Jendou je to lepší, jednou horší, ale popravdě jsem z toho všeho hrozně unavený. Když mám špatný den (skrz mluvu), tak přijedu domů a připadám si jak kdybych byl v práci týden v kuse. A právě přemýšlím co dál. Dívám se po práci, kde bych měl od povídání klid. Jsem i pro doplňování zboží v obchodě. Jenže taky mám celkem strach ze změny, než si člověk zvykne. Takže začarovaný kruh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomáš



Založen: 5.5.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2018 12:51 pm    Předmět: Citovat

Možná se dá sehnat práce kde se nemusí mluvit ale nemyslím si že je to úplně nejvhodnější pro nás.Stejně se tomu mluvení v běžným životě nejde vyhnout.Já bych někdy nejradši zalezl třeba někam do nory,ale vím že to není řešení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jendakaf



Založen: 10.9.2015
Příspěvky: 10
Bydliště: Zlín, Brno

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2018 7:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, pracuji jako vývojář SW pro embedded systémy. Práce je hlavně o přemýšlení a tvoření, ústní komunikace je na vedlejší koleji. Je to má první práce a jsem tam necelé 3 roky. Za to dobu jsem hodně otupěl co se týče strachu z komunikace. Nedá se to absolutně srovnat s dobou po dokončení školy. Šlo to tak nějak do pozadí. S tímto otupěním se i samotný problém dost zmenšil. A celkově protože mám práci za slušné peníze, necítím se tak méněcenný, jako dříve. Co si budem povídat, ten zažitý pocit méněcennosti dělá hodně. Za tu dobu se mi ho podařilo oslabit. U mě to je minimálně polovina celého problému. Takže jsem teď ve stavu "je mi to jedno". Považuji to za určitou výhru, protože mám zajištěn příjem a práce mě zároveň baví a nestresuje. Přeji zde co nejvíce lidem, aby tohoto stavu dosáhli. Máte-li možnost studovat VŠ, zkuste programování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bodyia
Site Admin


Založen: 24.9.2005
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2019 8:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já pracuju poslední roky jako projektovej manager, tj musím mluvit hodně a často. Kolegové si už zvykli na to, že to prostě někdy nejde úplně hladce, ale funguje to a řeč se konstatně zlepšuje. V podstatě za nutností komunikace vidím ohromný léčebný efekt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2019 11:35 pm    Předmět: Citovat

bodyia napsal:
Ahoj, já pracuju poslední roky jako projektovej manager, tj musím mluvit hodně a často. Kolegové si už zvykli na to, že to prostě někdy nejde úplně hladce, ale funguje to a řeč se konstatně zlepšuje. V podstatě za nutností komunikace vidím ohromný léčebný efekt.




Ahoj to máš pravdu komunikace s lidmi je důležitá a pomáhá při řeči.
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127