Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pomoc s diplomovou prací

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
itekite



Založen: 21.2.2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2016 12:27 pm    Předmět: Pomoc s diplomovou prací Citovat

Dobrý den,
jsem studentkou pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a píši diplomovou práci, která se zabývá problematikou koktavosti v dospělosti. Chtěla bych se zeptat, zda by se zde nenašel někdo (ideálně ve věku od 20 do 40 let), kdo by byl ochoten se mnou udělat na toto téma rozhovor (škola, zaměstnání, sociální kontakt - nakupování, telefonování, reakce okolí apod.). Jsem ochotna dojet kamkoliv a nebylo by to na dlouho. Moc děkuji za případné pozitivní odpovědi, je pro mne velmi obtížné někoho najít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2016 10:33 pm    Předmět: Citovat

Možná byste měla více zájemců, kdybyste zde pouze uvedla svůj email, na kterém by Vás kontaktovali potencionální respondenti, kterým byste poté přeposlala předem připravené otázky, na které by Vám písemně odpověděli.
Myslím, že takto by i odpovědi měly větší váhu, jelikož by byly psány v klidu a s rozmyslem. Takto se Vám může přihlásit jen pár balbutických exhibicionistů a výzkum tak může přinést zavádějící výsledek. Ty exhibicionisty prosím neberte jako urážku, ale je to můj názor Smile Pokud má někdo problém se sociálním kontaktem, tak je jasné, že se Vám nepoběží přihlásit. Přihlásí se Vám jen ti, kteří jsou celkem v pohodě a svůj handicap jim nepřekáží. Jenže to potom nemusíte dělat výzkum. Naopak pokud by to bylo písemně, tak by se Vám podle mého názoru přihlásilo daleko více lidí a Vy byste tak mohla daleko lépe vystihnout procentuální zastoupení jednotlivých osobnostních kategorií balbutiků ve společnosti.
Vím, že rozhovor je lepší v tom smyslu, že můžete spontánně reagovat a pokládat doplňující otázky, vzniklé z kontextu dialogu, ale obávám se, že se specifickou skupinou, jakou balbutici bezesporu jsou, to nebude možné Smile


Naposledy upravil gogo dne ne březen 06, 2016 4:23 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 6:27 am    Předmět: Citovat

Kludne pridi do bratislavy a mozme osobne pokecat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
george.g



Založen: 9.12.2015
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2016 7:32 am    Předmět: Citovat

Souhlasím s Gogem. Já jsem z okolí Olomouce, ale raději bych tohle řešil psanou formou, než osobním rozhovorem. Kdyby jsi chtěla, tak mi napiš na george.g@post.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127