Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Shánění práce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 7:02 pm    Předmět: Citovat

A co komise? Neříkali, že je to moc dlouhé? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 8:28 pm    Předmět: Citovat

Nuny napsal:
Včera jsem obhajovala bakalářku.. Jedním slovem: HRŮŮŮŮZA.. trápila jsem se tam 30 minut namísto 15..A jak jsem skončila, tak mi bylo tak mdlo že jsem tam málem odpadla. Další chvíle na výsluní do mého deníčku:-D

Hlavně, že to máš za sebou. Very Happy Blahopřeju!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nuny



Založen: 30.7.2013
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 11:23 am    Předmět: Citovat

Neříkali nic, počítali s tímVery Happy Byla jsem až úplně naposledy, abych nezdržovala ostatníVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nuny



Založen: 30.7.2013
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2014 6:13 am    Předmět: Citovat

Včera mi volali ze školy jestli chci státnice psát na počítači nebo ručně. A tak jsem si vybrala počítač, protože bude třeba, aby to po mě přečetli Very Happy Ale jsou tam na mě nachystaní, co? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2014 8:46 am    Předmět: Citovat

No taky si říkám, že máš nějakou velkou protekci Very Happy Very Happy Ale tak na škole se sociálním zaměřením to má své opodstatnění. Kdo jiný by měl jít příkladem v solidaritě s lidmi s problémem než profesoři na takové škole Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daario



Založen: 1.3.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2014 10:25 am    Předmět: Citovat

Jak to tu tak ctu,tak jsem si musel obnovit heslo a neco sem napsat..zadrhavam od malicka,vlastne od prvnich slov. Cely dosavadni zivot me provazi chvile smutku a zloby s chvilemi lhostejnosti a radosti. Ze sveho nedostatku jsem udelal svou prednost a prestal se tim tolik trapit. Na zadrhavani ma vliv ve velke mire sebevedomi a to je i na pohovorech dulezite. Ja osobne se na kazdy pohovor tesil,jakkoliv jsem byl nervozni... Veril jsem si,za na to misto mam,ze disponuji znalostmi a hlavne...mam motivaci. Takoby sebevedomy clovek,kdyz prijde do zasedacky,stiskne ruku rediteli a on uvidi,ze nesedite a nemluvite jak truvka,tak po vas hrabne...co na tom,ze koktate,ze zadrhavate. Pokud mate to sebevedomi a odhodlani,umite oduvodnit,proc tu praci chcete,tak neni problem. Ano,operator call centra z nas nikdy nebude,ale je prece tolik zamestnani,ktere muzeme delat. Pracuji rok jako IT technik ve velke statni firme,kde kazdy den volam telefonem,mluvim s kolegy i s mym sefem...resim problemy s lidmi z ruznych koutu CR a i kdyz se nekdy vic zadrhavam,vim,ze to delam pro sebe. Sef me vybral ze 120 uchazecu s praxi, s vysokymi skolami a plynule hovorici...vybral si me,cloveka bez praxe se stredni elektroskolou a zadrhavajiciho. Jedine,proc si me vybral byla ma motivace,energie,ktera ze me srsela,sebevedomi,kterym jsem se prokazoval a obrovska davka motivace. Ted jsem stastny a tim,ze hodne mluvim i telefonuji,tak se utvrzuju vic,ze mam na cokoliv,kdyz clovek chce a neboji se,dokaze cokoliv Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2014 7:18 pm    Předmět: Citovat

A kde se kupuje sebevědomí? Nakoupil bych si ho do zásoby Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daario



Založen: 1.3.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2014 8:56 pm    Předmět: Citovat

Na trznici u Vietnamcu,dovazi to expresem Very Happy je to o tom,jak ti to v hlave docvakne,jestli se chces uzirat koktanim cely zivot a tech x let promarnit v tichosti,nebo si uvedomis svou cenu a dokazes se prodat. To je na kazdem zvlast.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2014 10:06 pm    Předmět: Citovat

To už musí být v povaze. Někdo je od přírody dravec a někdo ustrašená ovečka Very Happy Já většinou na pohovorech právě působím jako chudý bezdomovec, co se jde zeptat, zda nemají trochu polívky a nic s tím neudělám Very Happy Nemám chuť do života, to je asi největší problém. Připadám si jako španělský král Filip V., který celý život trpěl depresemi. Občas se považoval za mrtvého a řadu dní nepromluvil. V nejhorších fázích své deprese nic nejedl a talíře s jídlem házel sluhům na hlavu. Do úst si nacpal ubrousek a zůstal tak několik hodin. Jindy zase upřeně civěl na podlahu a nevnímal nic kolem sebe. Někdy si připadám jako on Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daario



Založen: 1.3.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2014 4:43 am    Předmět: Citovat

To je blbost,ze se zak clovek narodi..clovek to ziska vyvojem tu sebehodnotu a to co rikas,je ten zakladni problem...nechce se ti udelat maximum pro to,abys byl stastny,sam sebe omezujes,mas predsudky a kdyz jdes na pohovor,uz predem vis,ze te nevezmou a tim to privolas. Sef tyhle emoce z tebe vyciti a kdyz budes pusobit jako troska,tak te jako trosku bude brat a nevezme te.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mojžíš 2



Založen: 25.3.2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2015 6:26 pm    Předmět: Citovat

A nás, který za to nemůžeme, jo? Třeba ve Spanělsku prý mají velké firmy na balbutiky kvóty. A zaměstnat ho tak je lepší, než platit pokutu. Při jejich nezamestnanosti mladých okolo 50 % může být koktavost nakonec výhoda. Pořád čekám, kdy se toho u nás někdo chopí, a postaví se za naše práva. Už jsem si říkal, že bych založil nějakou neziskovku a přicucnul se na cecek veřejných financí. Jenže to bych musel chodit do televize a na prezentace a mluvit tam.
http://www.novinky.cz/domaci/364006-tloustiky-nelze-diskriminovat-rozhodl-evropsky-soud.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanSch



Založen: 13.3.2014
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 8:37 am    Předmět: Citovat

Daario napsal:
To je blbost,ze se zak clovek narodi..clovek to ziska vyvojem tu sebehodnotu a to co rikas,je ten zakladni problem...nechce se ti udelat maximum pro to,abys byl stastny,sam sebe omezujes,mas predsudky a kdyz jdes na pohovor,uz predem vis,ze te nevezmou a tim to privolas. Sef tyhle emoce z tebe vyciti a kdyz budes pusobit jako troska,tak te jako trosku bude brat a nevezme te.


Suhlasim. Vela je o vlastnej sebahodnote. Z vlastnej skusenosti viem, ze zvysovanim sebahodnoty a sebavedomia sa mi vyrazne zlepsila rec. Celkovo prejav pred ludmi. Inak ma vnimaju, pretoze inak vnimam aj ja seba. Ci uz pri hladani prace, alebo so zenami je to rozdiel. Primarne nie je problem rec, ale sebahodnota. Treba vyskusat.
Viac o tom, ako to funguje najdete v clankoch:


Dá sa sebavedomie naučiť?
http://somplynuly.sk/da-sa-sebavedomie-naucit/

Zmeň fyziológiu tela, okamžite zmeníš svoje pocity
http://somplynuly.sk/zmen-fyziologiu-tela-okamzite-zmenis-svoje-pocity/
_________________
http://somplynuly.sk/
Blog o zlepšovaní plynulosti reči
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
george.g



Založen: 9.12.2015
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2015 10:23 am    Předmět: Citovat

gogo napsal:
To už musí být v povaze. Někdo je od přírody dravec a někdo ustrašená ovečka Very Happy


Protože máme teď ve firmě trochu blbou situaci, poohlížím se po nové práci. Bohužel jsem byl doteď ve firmě člověk "na všechno" a tak umím milión věcí (IT), ale v žádné nejsem odborník. (Rozuměj - umím třeba 4 programovací jazyky, ale v každém jsem tak na 20-40%). Ale to nevadí, dokážu se toho naučit víc a případně se v jednom z jazyků zdokonalit - stačí mít příležitost to dokázat.

Tak si tak zajdu na pohovor a říkám si - to je super firma, to dám, ten jazyk co používají taky znám a doučím se ho během pár týdnů... a pak sedíte 20 minut na chodbě, přijdete do jednačky, kde sedí tři ředitelé a začnou "Tak nám o sobě něco řekněte..." Člověk pak odchází jako naprostý blbec, i když ví že toho mohl říct mnohem víc a jinak.

Po čtvrtém pohovoru v tomto duchu už ztrácím naději. Nejradši bych se na IT vykašlal, ale jinde se asi neuživím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strana 15 z 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127