Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vodíková Bomba seven point 2.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FINRADEK



Založen: 2.6.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 8:32 am    Předmět: Vodíková Bomba seven point 2. Citovat

video:
https://www.youtube.com/watch?v=doC6G93wR8o
Jsem balbutik. Jsem tady na foru hned od založení. Moc lidí si mě asi nebude pamatovat ale byl jsem u zrodu léčby pana Drozdy, kterou jsem na sobě také aplikoval ale bez výsledku. Nyní je mi 27 let. Podnikám jako finančník a v oblasti Multimarketingu. Dokázal jsem, že to jde a chci vám tady ukázat produkt a business model, který nám změní život. Více vám napíšu v chatu nebo do mailu. Tento produkt funguje na nás balbutiky. Najděte si informace na Netu a studujte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 3:08 pm    Předmět: Citovat

dal som si len tak zo zvedavosti vyhladat firmu seven point 2 stuttering a nenaslo mi ziaden odkaz cize asi to nebude take zhave s tym liecenim koktavosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomáš



Založen: 5.5.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 8:02 pm    Předmět: Citovat

Podobných zaručených metod už tady bylo hodně.Proč ale žádná nezabírá..?Z dosavadních zkušeností se nemůžu ubránit dojmu,že jde pouze o reklamní tah,a o to,jak vytáhnout z některých lidí peníze
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FINRADEK



Založen: 2.6.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2015 11:25 am    Předmět: SEVEN POINT 2 Citovat

Já jsem taky nevěřil ničemu, to je právě ono. Dal jsem tu tento produkt, protože je to nejvalitnější suplement, který napomáhá lěčit tělo komplexně a ne jen koktavost! to netvrdím. Je to produkt, který svým business modele, doláže oslovit, je fungující ale hlavně moje rada pro balbutiky je. Koktání se vyléči jen tak, že balbutik se překoná. začne si plnit své sny podnikáním nebo něčím co má smysl. Okolo tohoto produktu se točí řada úspěčných lídí. Produkt funguje a když balbutik začne uvažovat na vysoké cíle, zvedne se mu seběvědomý a život dostane smysl. Je to o tom dělat něco s lidma, komunikovat a když se to spojí s tímto produktem, tak je to skvělá kombinace. Ono spoustu lidí říká, že to je jen marketing ale to se bude říkat o všem, Dnes je vše marketing ale proč toho balbutici nevyužít, nepřekonat se, nespojit kvalitní produkt, který nám pomůže s tím že budeme dělat práci, která nás baví a vyléči. Komunikovat s lidma! Začněte komunikovat, podnikat, snít. Máme na to, jsme balbutici a když začneme makat, máme vysoké cíle. Jestli někdo bude chtít pokecat, jsem z Ostravy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomáš



Založen: 5.5.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2015 7:33 am    Předmět: Citovat

Máš pravdu - je to o tom překonat se,začít komunikovat,podnikat,snít..
Ale je tu jedna velká brzda - strach(teda alespoň u mně),a pořád bojuju s tím jak ho překonat,a zatím je pořád silnější on..
Škoda že jsi z Ostravy,já jsem z jižních čech - České Budějovice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Metody Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127